Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Indrė+Onew'istas~♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:03 am

First topic message reminder :

Heeeyooo my BIAS~ Pasitūsinkim~ :)
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 1:21 am

*pats sunerimsta* žaizda??? kokia žaizda? tfu ne. tiesiog va būtent per tokią treniruotę šiek tiek pasitempiau čiurną, bet viena diena, kita, krūvą vaistų ir viskas baigėsi gerai. Fanai visada viską išpučia. Ar ne? *pamataruoja savo tempiamą rankovę ir kumšteli jai*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:06 am

Krūva vaistų???? *žiūri į jį* Jus tikrai per daug nualina, bet dabar viskas gerai, ar ne? I am not your fan *pasikėlusiai pažiūri į jį, o mintyse You are my BIAAAAS, Onew, ke ke* Eii, kodėl aš visada visiems būnu bokso kriaušė? *juokiasi* Na geraii, dabar pasakok savo gyvenimo istoriją... *pradeda klausytis jo*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:14 am

aaaa....chke *pasimeta* man atrodo tu žinai daugiau apie mane nei aš pats, tik neaišku ar viskas tiesa. Va! * paklaikęs iš džiaugsmo beda pirštu į užkandinę* einam einam einam, galėsi klaust ko nori kai žinosiu jog jau skrunda višta * čiut pasilenkė ir tampydamas jos rankovę maldavo akimis*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:18 am

Sakiau, jog AŠ NE TAVO FANĖ *juokiasi* Kaip aš galiu žinot daugiau, negu tu pats apie save? Ooo geeez, dabar jaučiuosi, lyg turėčiau kokį šuniuką, kuris prašosi pamaitinamas... Okk, tu galėsi valgyti, o aš klausysiuosi tavo istorijų *svajingai pasako, jau įsivaizduodama kaip jie kalbėsis, jos mintis pertraukia Onew tampymas * Čiuožiam~
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:22 am

*čiut ne bėgom pasileido į tą pusę* atleisk, kai reikalai liečia fanes ir na tarkim NE Visai fanes tai tampu labai atsargus. pažadu atsipalaiduot. Valgyt! *straksėdamas skatino ją pasiskubint*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:27 am

*kimba jam už rankos ir abu nuskuodžia į užkandinę* Tfiuu, na va mes jau čia. Ooo, vertinu žmonių atsargumą, nors per šou atrodai visiškai kitaip. *Mato, jog Onew niekas neberūpi, tad prieina prie merginos, kuri užsakinėja maistą* Onew, šiandienai vištiena? *šypsosi*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:33 am

Visados! *net virpa iš laimės* o tu ko norėtum?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:38 am

*net jam neatsakius* Tu didelius vištienos ir coke! Ok? Na, ką veikiam kol laukiam? *pažiūri į jį*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:39 am

*pažiūri į ją ir trumpam nutyla*...sugalvojam kur dėsimės su maistu. Tinka tokia užduotis? *šypteli*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:47 am

No problemo *šiek tiek susirūpina, maybe jei pasikviesčiau jį užeiti i mano namus pagalvotū, jog aš kokia rimtai weird mergina...* Valgymas po atviru dangumi, tinka? Žinau gražią vietą. *šypt*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 1:20 am

*nusišypso* kaip miela ir romantiška,aišku *pradeda neramiai trepsėt vietoj* aš,aaa...
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 1:52 am

Kas yra? *žiūri į jį* o štai ir valgis! *bando viską apglėbusi paimti*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 1:57 am

nieko, vėliau, palauk,paimsiu * patraukia jos rankas ir patogiai suima visą mantą, patenkintas nusišypso* vesk mane!
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:01 am

Gerrraaai, let's goo mon ami! *pasako kareivišku tonu* Dabar kairėn, va čia paėjėsim šiek tiek, dabar dešinėn... *atsisuka į jį ir paima du coke, jog būtų nors kiek patogiau nešti* Jau netoli, užmerk akis dabar ir neatsimerk. *pažiūri ar jis užsimerks*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:08 am

Uuu, interesting * sušvilpia ir užsimerkia* sergėk mane, nes greit galiu kur nors įsirėmint.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:13 am

Nu su manimi gal neįsirėminsi.... O gal? *nusijuokia ir komanduoja jam.* Bortas, kelk dešinę, vat dabar kairę, atsargiai, apeikim, dar porą žingsnių, jooo, tikrai jau netoli... *dar šiek tiek paeina ir sustoja ant tilto. Sustabdo Onew ir pasižiūri ar gan gražu. Jai visada patiko parkas, dideli medžiai, gražus vakarinis apšvietimas ir prabėgantis upelis* Jei nori gali atsimerkt! *nusisuka, nes net bijo pažiūrėti į jo reakciją*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:19 am

O blyn! *čiut nepameta vištos iš rankų ir tik kurį laiką dairosi* bet tai...kaip gražu *apstulbęs užverčia galvą į dangų* nesu čia buvęs.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:24 am

Tikraaii, tau patinka? *jaučiasi labai gerai* Aš čia porą kartų buvau atėjusi, dabar buvo puiki proga tai padaryti dar kartą.... *susimąsto ir nusuka temą* Na einam valgyti, turbūt laaabai išalkęs *nustraksi prie suolo*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:32 am

Joooo *atvaro iš paskos ir klesteli ant suolo jau krapštydamas įpakavimą* žinai, maniau kad pats esu čia viską išnaršęs, bet tai kur dabar esam net nenutuokiu, paklaidinai mane visiškai *nusijuokia ir prisiminęs duoda jai jos porciją*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:35 am

Ačiū *šypsosi* Muahahaha, tai dabar esi pasiklydęs, taip? Reikės pagalvoti ką čia su tavimi daryti *juokiasi ir išpakuoja ir įkvėpia* Ooo, tikrai skaniai kvepia. *pradeda valgyti ir ištraukia iš maišelio padažą* Ei, Onew, nenori padažo?
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:38 am

Aišku. Padėk užsidėt *atkiša jai vieną gabalą ir nusijuokia*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:40 am

*Įsikanda savo vištienos sparnelį ir bando atkrapštyti dangtelį. Atidariusi bando užpilti padažo* Užtekkks? *neaiškiai kažką suburbuliuoja*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:45 am

*ramiai sau vedžioja kulšį po padažu* ok.stok! pasilik ir sau * saugiai patraukęs savo vištą įleidžia dantis į ją*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:48 am

*atitraukia padažą* Ookkk, ačiū. *šypsosi su vištiena burnoje ir susižvengia. Padeda padažą, greit suima vištą ir bando atsikosėti* Maaan ir sekasi, keke. *išsikosėja ir vis tiek jai tai kelia šypseną* Na, tai Onew, apie ką ten kalbėjai užkandinėje? *smalsiai paklausia*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:51 am

um....* nesmagiai nutyla ir kramtydamas nusijuokia* nu...norėjau į wc, bet niekis,praėjo *pažiūrėjo į ją ir vos ne išsigandęs laukė jos reakcijos*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Indrė+Onew'istas~♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Indre* + Minho
» Indre*s piešinukai. :)
Puslapis 219Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-