Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Indrė+Onew'istas~♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:03 am

Heeeyooo my BIAS~ Pasitūsinkim~ :)
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:08 am

if u want, lets party then :D
tu pradedi.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:13 am

Pradedu, tai pradedu.

*išeina iš kompanijos pastato, žvilgteli į dangų, pralinksmėja ir su ausinukais nukeliauja link autobusų stoties* I'm singing my blueeees, tarampampampam....*nusijuokia iš savo 'gero balso' skambesio ir atsisėda ant suoliuko autobusų stotelėje, užsimerkia*.
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:19 am

*nusipirkęs minimum 5 hamburgerius nustraksi link suoliuko ir atsidėda ant suolo tik už kažkokius miegančios merginos nugaros, išsivyniojęs valgį pradeda kramtyt su tokiu noru tarsi valgytų paskutinį kart gyvenime*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:24 am

Iš kur tas kvapas? *sugurgia jos pilvas suerzindamas ją, ji išsiima ausines ir gan piktai apsižvalgo.* Hhhhhaaaaammmburgeeriiiai? *ji tik pamato saują hamburgerių ir mintyse ji nieko daugiau nebemato* Geeez, dėl tos perklausos nieko nevalgiau *tyliai paburbi ir puppy eyes paklausia žiūrėdama į maistą* Eiiiii, neperparduotum man bent vieno?
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:28 am

*sulaikęs kvapą atsisuka ir 10sekundžių paspoksojęs išvynioja vieną ir lėtai atkiša jai*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 3:30 am

Ačiūūū, tu mane išgelbėjai *čiumpa hamburgerį ir giliai įkvepia* Turėtų būti skanu *pradeda valgyti*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimePen. 03 02, 2012 2:54 am

*dar kiek nustebęs iš netikėtumo atsistojo ir perėjęs suolą atsisėdo šalia jos* atrodai negavus valgyti taip kaip ir aš *nusijuokė*skanaus.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimePen. 03 02, 2012 4:03 am

Patikėk *ištaria valgydama*. *praeina kiek laiko kol ji viską suvalgo ir laiminga žvilgteli į jį* Ačiūūūū, kiek aš tau skolinga? Senai taip skaniai bevalgiau. *nusišypso, pažiūri jam į veidą ir supranta, jog žavus vaikinas sėdi šalia jos.*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 12:15 am

*kai ji pagaliau pažvelgia į jį plačiai nusišypso* už nieka man nesi skolinga. Aš sotus,tu soti. Nieko man daugiau nereikia. Tai... ką sakei šoki?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 1:52 am

Tikrai, neskolinga? Kad vėliau neprašytum nieko... *nužiūri jį įtartinai*. Ar aš tai minėjau? Ar tu koks magas? Taip šoku ir buvau atrankoje, bet FAIL kaip visada... Tai turbūt ne man. *šypteli*. PaaaLLLLAAAAAAUUK truputėlį, kuo tu vardu???? *išpučia akis į jį žiūrėdama ir nesuprasdama ar jai vaidenasi*.
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 1:59 am

*pamatęs jos susidomejimą nusuko žvilgsnį kažkur kitur* o...new *nenoredamas leist jei spet sureguot ibede vel akis i ja*O tavo?tikiu kad taviškis įdomesmis.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:05 am

*Žiūri į jį su wtf roža ir šiek tiek atsipeikėja* Visų pirma tai žmonių su Onew vardu nepažįstu, aš neesu kokia išprotėjus manijakė dėl SHINee ir nebūsiu stalkerė, arba ta kuri tavęs prašys parašo ar kokio albumo...*pati pasijaučia gan durnai, ne iš to, ne iš to viską pasakydama* Amm, aš Indrė *nusuka akis į žemę, mat į jį žiūrėti gan keista* Hahaaa, keistas vardas, taip? Reiškia nendrę *bando nusukti ir temą*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:16 am

*sypteli ir trumpam nutyla*...malonu girdėti tokį atvirumą, ir vis delto,kartais gailiuosi kad mes tokie populiarus,bet *pasikaso paausi* kadangi tau vienodai tai aš nepabėgsiu *nusijuokia* neeendre,malonu susipažint *istiesia delną*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:20 am

*ištiesia ranką ir paspaudžia jam* Nepradėk tik su nendrėm, gerai? Ir blondinėm... *nusijuokia* Tai ką, lauki kokio autobuso, gal kur skubi? *paklausia, mat dabar ji nori prasiblaškyti ir užmiršti visas varginančias treniruotes* Aiii, gi tu turbūt turi labai įtemptą grafiką....
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 11:48 pm

Aha *niūriai pažvelgia į savo tuščią maišelį ir suglamžęs išmeta* irgi šiokia tokia treniruotė,pagaliau galiu grįžti namooo *užverčia galvą ir palaimingai atsipučia* greit išvažiuoji?gal galiu tave dar pavaišint?*ranką ištiesė jai už nugaros ir įkyriai pabaksnojo petį*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 11:50 pm

Hmmm, jeigu vaišinsi kuo nors tada man tinka *taip pat užverčia galvą, atsistoja ir taria* Na, tai judam *nusišypso ir žiūri kaip jis sureaguos*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:01 am

K...kaip *trumpai pasimeta ir lėtai atsistoja*aaa,einam,bet tikrai spėsi įsėst į kąnors taip vėlai?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:04 am

Aš tai turiu ir kojas, gal kaip nors parsigausiu namo, nebent tu nepajėgsi....*bando jį paerzinti* Beje, pats sakei, jog kažkuo pavaišinsi, ką jau nori manęs atsikratyti? *nusijuokia*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:12 am

*nusivylęs savim bejėgiškai nuleido rankas* ne ne ne ne ne.lets go,bet kur,pavalgyt kaip žmonės,mes abu nusipelnėm *mostelėjo ranka link išėjimo praleisdamas ją*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:16 am

Aš jau išsigandau, jog nori.... Na judam, judam *šypsosi* Bet tau dar neužteko 4 kempinių? (hamburgerių) Kaip matau turi gerą apetitą. *Pradeda eiti šalia jo*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:31 am

Pft *nusijuoke* net nepajaučiau,ypač kai taip išsikroviau *nebežinodamas ka pasakyt nutilo ir susikrovė rankas į kišenes* ...bet džiaugiuosi,kad turėsiu prie vakarienės tokia žavingą kompaniją...
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:38 am

Tik jau nereikia, man šiandien nuskilo, tai jau tikrai... Vakarienė už kurią mokės Onew, neblogai skamba, ar ne? Eiiii, jeigu fanės tave atpažins, man tikrai baigsis blogai...*nusuka akis, nusiriša savo šaliką ir užbarikaduoja jį su juo* Gali kvėpuoti? *pamačiusi savo šedevrą pradeda negailestingai juoktis*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:46 am

Mrmmrgrm *kažką pasako bet nepasigirdi nieko žmogiško,tai tik pradeda juoktis ir pasiduodamas iškelia rankas*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:54 am

Okkk, tikrai neesi panašus į save, man tinka *timpteli jį už rankovės, vesdama kažkur, net pati nežinodama kur* Sooo, Onew papasakok man kažką apie save, savo treniruotę ir savo koją... Tiesa, kaip tavo žaizda, kas buvo, jog negalėjai pasirodyti Paryžiuje? *šiek tiek sunerimusi paklausia jo*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Indrė+Onew'istas~♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indrė+Onew'istas~♥   Indrė+Onew'istas~♥ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Indrė+Onew'istas~♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Indre* + Minho
» Indre*s piešinukai. :)
Puslapis 119Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-