Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Indre* + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 2:40 am

Oh, yeahhh~~~:)
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 8:11 pm

#1: Pirmasis susitikimas. Tavo partneris - Minho.
*drąsiai dideliais žingsniais prieina prie merginos ir ištiesia jai ranką* Sveika, išrinktoji.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 12:33 am

*šiek tiek išraudusi, paduoda savo ranką jam* - Laba, laba, išrinktasis. *atsako ir nusišypso plačia šypsena*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 8:40 pm

*švelniai, bet tvirtai papurto jos ranką* Kaip ir tikėjausi, mano mergina atrodo tokia pat sportiška, kaip ir aš pats. *atmeta plaukus atgal, gėrėdamasis merginos grožiu*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 11:22 pm

*šypteli, nepaleisdama jo rankos* Na štai, jau suradom bendrų panašumų. *sukikena ir timpteli jo ranką, parodydama, jog nori eiti*. Na, kur keliaujam? *nudelbusi akis į žemę, dar vis išraudusi, paklausia*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 9:03 pm

Na, kadangi jau užsiminiau apie sportą... *reikšmingai sumirksi akimis* Tai galbūt į stadioną? Galėsim vienas kitą išbandyti. *parodo stadiono pusėn*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 11:46 pm

Bus labai įdomu. *žvilgteli į jo akis ir sustingsta. Po kurio laiko atsitokėjusi pažvelgia į stadiono pusę ir panaudoja Dievo duotą dovaną - plepumą*. Tai, kol mes keliaujame, gal artimiau susipažinkim? Aš šiek tiek papasakosiu apie save, o tu man parodysi savo asmenybę. *šypteli*. Ach tiesa, kokia aš bjauri, net neprisistačiau... *nutildo balsą ir staiga* Aš Indrė. *pradeda kaip mokyklinukė šuoliuoti link stadiono pusės*.
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeSk. 10 23, 2011 12:17 am

*kiek ramiau žengia paskui merginą, stebėdamasis jos plepumu* Aš Minho. Choi Minho. *nusišypso ir nežymiai linkteli*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeSk. 10 23, 2011 2:33 am

*pamato jo gražią šypseną ir žvilgteli į dangų* Ach, nieko negali būt geriau...*pasijaučia lyg ant sparnų ir atsikvošėjusi pradeda pasakojimą* Taigi, nuo ko čia pradėjus? Gerai... Aš mėgstu sportą, turbūt mėgstamiausia šaka - sportiniai šokiai. Esu plepi ir gan drąsi. Bendraujanti ir linksma. Bent jau taip kiti sako...*išrausta* O ką tu mėgsti veikti laisvalaikiu? Kokie be dainavimo tavo hobiai?*atsisuka ir tarsteli jam*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:08 am

*išklausęs merginos pasakojimo, supratingai palinksni ir iššiepęs dantis, šiek tiek pamąsto apie save* Na, aš neturiu tiek daug laisvo laiko, tačiau kai jo yra, mėgstu žaisti futbolą arba tiesiog lankytis sporto salėse ir lieti prakaitą ne veltui. Hobiai, vėlgi, būtų futbolas, visokiausių rungtynių žiūrėjimas. Tuo pačiu mėgstu ir ramius pasivaikščiojimus tamsiomis gatvėmis, spoksant į pilną mėnulį. *nuoširdžiai atsako ir žvelgia į žemę, laukdamas merginos teismo*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:33 am

Ech, žiauru kai neturi daug laisvalaikio... *susimąsto* Bet turbūt kai jo mažiau, stengsiesi išnaudoti kiekvieną minutę. Futbolą mėgstu žiūrėti, gal ir žaisti mėgčiau, jei sugebėčiau pataikyti į kamuolį... *išrausta* Pasivaikščiojimai tamsiomis gatvėmis? Įdomu, įdomu. *nužvelgia jį su paslaptinga šypsenėle* Štai ir stadionas! *sušunka linksmai*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:37 am

*įeina į stadioną ir iš po krūmo išsitraukia paslėptą kamuolį* Šiaip jau... Žinai ką veiksim stadione? *žaismingai šypteli* Tai vat. Žaisim futbolą ir aš turėsiu puikią progą tave išmokyti žaisti.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:41 am

Tai nelabai įmanoma... Nebent tu puikus treneris! *lekia link Minho ir iš jo rankų atima kamuolį* Gerai, tai ką dabar darom? Vienas prieš vieną žaidžiam? *su kamuoliu rankose lekia link futbolo vartų*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:45 am

Palauk! *nusijuokia, stebėdamas, kaip skuba mergina* Jeigu sakei, kad nepataikai paspirti kamuolio, tai visų pirma, turėtumėm pasimokyti jį spardyti. *rimtai pasako ir stovi įrėmęs rankas į klubus*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:49 am

Gerai, gerai, treneri. *nulekia prie jo* Jaučiuosi jau kaip po apšilimo *nusijuokia ir bando atgauti kvapą. Tada pamačiusi jo rimtą išraišką klusniai padeda kamuolį ant žemės*.
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:52 am

Tai... *apsilaižo lūpas, bandydamas atvėsint rimtą atmosferą aplink juos* Reikėtų prasimankštint šiek tiek. *taip taręs, ima daryti įvairius tampymo pratimus* Na, čia greitai.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:55 am

*žiūri į jį ir bando tiksliai atkartoti jo judesius* Kaip pasakysi *šypteli*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 12:59 am

*greitomis prasitampęs išsitiesia ir įkvėpia vėsoko oro* Ooo. Aš pasiruošęs, o tu? *nusišypso susikaupusiai merginai*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimeTr. 10 26, 2011 1:02 am

Aš pasiruošusi visur ir visada *nusijuokia ir taip pat giliai įkvepia oro* Treneri, parodyk kaip reikia spirti kamuolį *išdidžiai pasako žiūrėdama į jį*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:35 am

*kilsteli ranką ir mosteli į merginą* Tai kamuolys pas tave. Paspirk taip, kaip moki kol kas. *smalsiai žvilgteli į ją ir laukia merginos spyrio*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:43 am

Hmm, bandysiu! *šukteli, pasiruošia ir spiria.* Aaaaaaa, mano koja! *greitai pagriebusi savo pėdą rankomis, šokinėja ant kitos kojos ir šiek tiek paaimanuoja. Pamačiusi jį, susitvardo ir pažiūri kur kamuolys nulekė.* -Truputį pro šalį...*tyliai suburba*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:47 am

*greitai atskuba prie merginos visai pamiršęs apie kamuolį ir pritūpęs, apžiūri jos koją* Labai užsigavai?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:53 am

Tikraaaaaai ne, nesijaudink. *keistai pasijaučia, pamačiusi tokį Minho susirūpinimą. Paima jį už rankų ir kilsteli, jog atsistotų* Gal pirma pasimokom, kaip taisyklingai spirti kamuolį? Nes aš, net to nesugebu padaryti tinkamai... Bet ačiū už rūpestį. *nusišypso, ir šiek tiek pasukioja savo pėdą*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:56 am

*dvejodamas jos žodžiais pažiūri į ją, bet galiausiai nusileidžia* Na gerai. Aš tuoj. Atnešiu kamuolį. *parodo merginai, kad luktelėtų ir nubėga paimti kamuolio, grįžęs, padeda jį priešais merginą* Žodžiu. Atsistosiu maždaug per metrą nuo tavęs, o tu lengvai jį paspirk, gerai?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitimePen. 10 28, 2011 12:59 am

Sutarta. Gal kita koja išeis geriau spirti? *nusistato kamuolio trajektoriją, ir paspiria kamuolį Minho pusėn*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Indre* + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Indre* + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» IHM + Minho
» Indrė+Onew'istas~♥
» Oh!Boy (Minho)
» Lee + Minho
» Gabuks + Minho
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-