Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Indre* + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 2:40 am

First topic message reminder :

Oh, yeahhh~~~:)
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:03 am

*stebi kaip kamuolys atrieda šalia jo ir pergalingai šypteli* Kur kas geriau. *paspiria jai kamuolį atgal ir paeina toliau nuo merginos* Bandom dar kartą.


Paskutinį kartą redagavo Minho, Pen. 10 28, 2011 1:12 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:11 am

*pamačiusi jo šypseną atsipalaiduoja* Na va, man tavo šypsena labiau padės spirti, negu susirūpinęs veidas. *dar kartelį nusistato kamuolio trajektoriją, nusišypso ir spiria*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:13 am

*jai paspyrus, dar spėja grąžinti merginai tokią pat šypseną, kokią gavo pats ir nestipriai paspiria kamuolį jai atgal* Bandyk spirt vėl man!
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:17 am

Pamatysi kaip aš moku! *šukteli ir pamačius atriedantį kamuolį vėl spiria Minho pusėn*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:20 am

*šokteli į šoną ten, kur nurieda kamuolis ir koja lengvai jį pristabdo* Na, beveik. Jau neblogai. *sukikena* Šaunuolė. Turiu tave pagirti.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:26 am

*pasijaučia labai laiminga ir gyvybinga* Šaunu. *staiga pribėga prie Minho ir jam iš po kojų išspiria kamuolį ir nulekia paskui jį* Cha, cha, cha, vykis dabar mane, treneri *kikendama nubėga prie kamuolio*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:28 am

Oi tu, išdykėle! *patrypia vietoj ir pasileidžia paskui merginą, greitai atsidurdamas šalia jos* Ar ilgai tokia išliksi? *nusijuokia, atimdamas iš jos kamuolį ir varydamasis į priekį*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 10 28, 2011 1:32 am

Aš visad tokia! *lekia Minho pusėn* Tikiuosi toks mano būdas tavęs nenervina? Ei, palauk, palauk, koks tu greitas *sušunka ir lekia link vartų pusės*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 30, 2011 12:04 am

*negailestingai įspiria įvartį ir tada pasisuka į merginą su savim patenkinta šypsena* Ne, niekas tavyje manęs nenervina. Tu puiki mergina.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 30, 2011 1:47 am

*šypsosi* Na, tu ir taiklus! *nulekia prie vartų ir išspiria kamuolį kitų vartų link* Jei ir toliau, taip negailestingai muši įvarčius, tau bus blogai! *pasižiūri į jį, lyg duodama perspėjimą ir nulekia*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 12:21 am

*ima vytis merginą* Ką turi omenyje? Manai, sugebėsi mane nugalėt? *urgzdamas nusijuokia ir pavijęs merginą šiek tiek pristabdo*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 12:36 am

Pamatysi! *pamačiusi Minho užnugaryje, įjungia dar didesnį greitį ir palėkusi bando spirti kamuolį vartų link* Ei, gal fortūna bus mano pusėje? *klastingai šypteli ir žiūri kur lekia kamuolys*


Paskutinį kartą redagavo Indre*, Antr. 11 01, 2011 1:16 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 12:47 am

*sustoja vietoje kaip įbestas, pamatęs, jog mergina velniškai taikliai įvarė įvartį ir išpučia akis* Sakyk. Kai minėjai, kad nemoki spardyti kamuolio ir apskritai žaisti futbolo.... Juk melavai, ar ne?
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 12:53 am

*pati nesupratusi situacijos pažiūri į Minho išpūstomis akimis. Atsitokėjusi pradeda juoktis* Tikrai ne, šiandien tiesiog mane aplankė sėkmė. Juk prieš tai, kad ir nusimušiau koją, užtat dabar žaidžiu futbolą su Minho, tai yra nerealu.. *šiek tiek įgauna pasitikėjimo* Gal padarom kokį sandorį, jog būtų įdomiau žaisti? *žvilgteli į jį*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 12:57 am

*prieina arčiau merginos ir pažiūri į ją* Jeigu tave lanko šitokia didelė sėkmė, baisu ką nors ir siūlyti. Bet išklausysiu tavo sandorio, jeigu tokį turi. *galiausiai nusišypso*
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 01, 2011 1:03 am

Hmmmmmm....*pagalvojusi taria* Na pavyzdžiui, jeigu dabar tu pataikai į mano vartus ir aš pralaimiu, galėsi sugalvoti kokią užduotį ar dar ką nors. Jeigu dar kartą mane aplanko sėkmė ir aš pataikau į tavo vartus, įgyvendinsi mano sugalvotą norą. Sugalvosiu kažką nesunkaus *šypteli* O gal pats turi ką pasiūlyt?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Indre* + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Indre* + Minho   Indre* + Minho - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Indre* + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Indre*s piešinukai. :)
» Indrė+Onew'istas~♥
» Lee + Minho
» Gabuks + Minho
» IHM + Minho
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-