Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Gabuks + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimePir. 03 05, 2012 12:23 am

Kekekeke Minho come to me!
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimePir. 03 05, 2012 2:28 am

coming!!;D
lets goooooooo.
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimePir. 03 05, 2012 2:49 am

*Bėgau lietuje braukiau graudžias ašaras nuo veido.Nors mano ausyse grojo muzika kuri visada mane pralinksimina, šįkart tai nepadėjo. Susiradau stotele atsisėdau ten ir apsikabinusi kelius kukčiojau*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:13 am

*Klausosi muzikos, laiko skėtį ir apie kažką mąsto. Eina link stotelės, mat šiandien niekas jo negali pavėžinti link namų, ir kažkoks kūkčiojimas sudrumsčia jo apmąstymus. Jis eina link silueto* Ei, panele, ar jums viskas gerai? *kuo ramiausiai padeda ranką ant peties ir šiek tiek sujudina*.
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:18 am

*Išgirdus švelnu vyrišką balsą ir tvirta ranką ant savo pečio netvirtai pakėliau galvą ir dar kažkaip sugebėjau kažką tikriausiai niekam nesuprantamai pasakyti* Aha...aha man viskas gerai *tada pasiėmiau džemperio rankovė ir nusišluosčiau krentančias ašaras*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:24 am

*Kažkiek sutrikęs pagalvoja* Tau vienai kūkčioti tikrai nesaugu autobusų stotelėje *išsitraukia nosinių pakelį ir kyšteli jai* Imk, nusišluostyk ašaras. *Pamato, jog ji visa permirkusi, o lietus dar nenustoja lijęs, tad jis pasiknaisioja savo krepšyje ir atranda megztinį* Dar ir šitą paimk. *padeda jai ant kelių*.
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:28 am

*Lėtai paima nosinių pakelį ir išsitraukia viena nosinę nusišluosto ašaras. Pažiūrį į megztinį kurį jisai jai padavė, pakelia galvą nusišypso* Ačiū tau *linkteli galva*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:21 am

*Nejauki tyla stoja tarp jų, girdisi tik lietus* Tai ką tu čia veiki viena? Važiuoji autobusu? *pažiūri ir šiek tiek šypteli*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:23 am

*Kai jis paminėjo autobusa jinai apsižvalgė aplinkuj ir pasakė* Mhm važiuoju. Na o tu ką čia tokiu oru vienas veiki? *suprato, kad nuskambėjo šiek tiek nemandagiai, na bet tačiau jinai tokia buvo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:31 am

Iš filmavimo, mat niekas pavėžint negali.. Kitą kartą vat tik jie ko paprašys. *ke ke* O į kurią pusę važiuoji?
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:35 am

*Pažiūrėjo į jį "Ar jis žvaigždė ar tik aš jo nežinau? na nesvarbu apsimesim, kad tikrai supratau apie ką jis kalbą" galvojo* Aš tai ten *parodė į kairę puse tikėjosi, kad pataikė į ta puse kur ir jis važiuoja*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:39 am

Nice shoot! Šaunu, važiuosime kartu, vis tiek negaliu palinkti tavęs vienos. *šypsosi ir prisėda šalia* Aš. Choi Minho*nedrąsiai taria ir ištiesia ranką*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:43 am

Choi Minho...Gražus vardas *Plačiai jam nusišypsojo. Vis dėl to jo vardas buvo girdėtas, bet jinai niekaip negalėjo prisiminti kur* Aš Gabrielė *Dar karta šyptelėjo ir taipogi nedrąsiai ištiesė ranką*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:52 am

Tavo irgi gražus, Korėjoje Gabrielių nesutiksi. *paspaudžia jos delną ir supranta, jog ji arba jo nežino arba apsimeta jo nežinanti, bet jam nuo to palengvėjo*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 3:55 am

Ačiū *vėl palenkė jam galva* Na tai. Hmm...Koks tas filmavimas buvo? *paklausė šito, nes daugiau nieko nesugalvojo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 4:00 am

Hmm... Salamander Guru. *pažiūri į ją* O tu dažnai ateini iššiverkti čia? Sunki diena? *susirūpinęs klausia*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 4:01 am

Hmm *numykė girdėta, bet vėl nežino* Aš? Ne čia buvo pirma kartas. O diena tai tikrai ne iš lengvųjų*nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 1:56 am

Visiems pasitaiko, aišku, jei nori gali išsipasakoti, gal palengvės... *burbtelėjo* o štai ir autobusas! Eime *šypteli*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:02 am

*Apsidžiaugė pamačius autobusą, nes jei jis čia tai jei nereikės pasakoti ar šiaip kaip nors išsisukinėti. Šyptelėjo ir atsistojo. Atsidarė duris ji jau lipo į autobusa nors žinojo, kad jis važiuoja visai ne į tą puse kaip jai reikia* Kur sėdam? *paklausė jo apžvelgus beveik tuščia autobusą*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:05 am

Į galą? *trepsi jai už paskos, jog nueitų atsisėsti* Beje, kurioje stotelėje lipsi? *pažiūri į ją*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:08 am

*Ėjo į galą kai išgirdo jo klausimą. Iškart pasimetė, nes net nežinojo kur šitas autobusas iš vis važiuoja*Ammm...ammm...O tu kur lipi? *paklausė taip lyg niekur nieko ir pasiekusi galą atsisėdo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:15 am

Aš tai tave iki namų lydėsiu *didingai pasako*. Galvoji aš tave galiu palikti vieną? *pamąsto ir supranta, kad kažkas čia ne taip, nes jam pačiam reikėjo sėsti į kitą autobusą, bet aišku, didvyriu jam reikia apsimesti*.
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:18 am

Amm. Aš tai norėjau tave iki namų palidėti. Tai gal geriau aš tave palydėsiu? *nusišypsojo jam, nes nežinojo kaip kitaip dar išsisukt iš šitos situacijos*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:25 am

Mergina, kuri ką tik verkė stotelėje, visa permirkusi, nori mane, drūtą vyrą palydėti? Na jau tikraaaai ne, jokiu gyvu *plačiai šypsosi*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:27 am

*Tikrai nebežinojo ką atsakyti* Hmm na gerai paskaysiu tiesą *nukeido akis* Aš netuo autobusu kuriuo man reikia važiuoju *pasukinėjo akis ir pažiūrėjo į jį*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Gabuks + Minho Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Gabuks + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Gabuks + Minho
» IHM + Minho
» Minho
» Tabė vs Minho <3
» Tina+Minho
Puslapis 119Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-