Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Gabuks + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimePir. 03 05, 2012 12:23 am

First topic message reminder :

Kekekeke Minho come to me!
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:30 am

Mhmm, tikrai? *prunkščia* Hmm, visokių žmonių esu sutikęs, bet tokia situacija dar yra pirma, nes pats žinau, jog man tikrai reikėjo įsėsti ne į tą autobusą. Tai iš tikrųjų, kur tavo namai? *vis dar prunkščia*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:33 am

*Nusijuokė iš situacijos*Mano namai buvo labai netoli tos stotelės kur sedėjau praktiškai tik 4 gatvės į dešinę puse *pasakė ir vėl pasukinėjo akis* O tavieji?
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:38 am

Ar man tikrai verta sakyti kur mano namai? Nelaikau tavęs tokia, bet reikia šiek tiek man dar tave ištirti... *pasako lyg koks seklys* Na žinai, visas tas fanių reikalas kartais mane baugina. Beje, tai išlipam kitoje stotelėje, palydėsiu tave. *pažiūri į ją*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:41 am

*"Fanių reikalas? Hmm...pasirodo jis tikrai garsus reikės pasidomėt apie jį"-vis mastė* Aha nesvarbu gali nesakyt, o dėl ištirimo tai aš neturiu ko slėpti *keke* Aha gerai kiti stotelė tiks *šyptelėjo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:46 am

*Įsižiūri į ją ir mato, jog ji apie kažką mąsto ir beveik nesureagavo į tą fanių reikalą, eii, gal ji tikrai manęs nežino. Oh well, taip dar geriau ir nusišypso* Hm, papasakok kažką apie save, ką veiki ir panašiai...
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:50 am

Aš? Na aš kaip nieko tokio neveikiu *nusijuokė* Mano gyvenimas yra pakankamai nuobodus, nors geriausia dienos dalis visada būna šokių pamokos kurios visada mane prablaško ir pralinksmina. Vis dėl to muzika ir šokiai yra man visas gyvenimas. Tie du dalykai visada padeda pamiršti blogiausius dalykus ir tiesiog pasijusti laiminga *viska išdėstė kas tuo metu buvo jos mintyse ir nusišypsojo* Na o tu? Ką turi papasakoti apie save?
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:53 am

*šypsosi, nes tai irgi sudaro jo pusę gyvenimo* Na, taip, taip... Muzika, šokiai, vaidyba, kokius šokius šoki?? *smalsiai pažiūri*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 2:58 am

Jei reikėtu galėčiau sušokt, kad ir baletą *nusijuokė* Na bet mano mėgstamiausi yra Hip Hop. Juos dabar ir šoku *šyptelėjo* Tai tu šoki, dainuoji ir dar vaidini? Wow pasakyk ko tu nemoki?*nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 3:04 am

Kažkada modeliu buvau *bando pasigirti ir padaryti įspūdį*. Kaip tau su šokiais, taip man ir gyvenimu, jei reiktų kažko, tai išsiversčiau kažkaip *juokiasi ir jaučia kaip stoja autobusas* Eime *praleidžia ją pirmą*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 07, 2012 3:09 am

Buvai modeliu? *"Wow o jis visai nieko"-pagalvojo mintyse ir šyptelėjo. Taip pat pajuto kaip autobusas sustojo* Ačiū *pasakė jam kai jis praleido ją prima*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:00 am

*Seka jai iš paskos* Jo, jo, buvau kažkada...*išlipa abu iš autobuso ir išskleidžia skėtį* Dabar gal einam peškomobiliu, nes kol sulauksim kito autobuso.... Beje eikš arčiau, nes vėl permirksi. *laukia jos prieinant*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:10 am

Peškomobilis man tinka labiausiai *keke. Pakviesta jinai atėjo arčiau Minho* Nėra man tas lietus toks jau baisus, bet jei jau sakai *šyptelėjo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:20 am

Gal tu cukrinė? Gali dar ištirpti... Vėliau dar sedėsi su peršalimu. Na tai į kurią pusę einam?? *paklausia merginos*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:22 am

Na dar man atrodo nesu cukrinė, o nuo tokio lietučio tai tikriausiai net nedidelės slogos nepasigautčiau *šypt* Į dešinę *parodė i tą pusę*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:23 am

Hmm, ne nebent stiprus imunitetas. Gerai, keliaujam. *Irgi šypteli* Tai ką dar veiki gyvenime? Kokios muzikos klausai? *smalsiai paklausia*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:30 am

Hmmm...Na mėgstu Hip Hop muzika vis dėl to pagal ją šoku, dar niekada neatsisakysiu repo kuris tiesiog pagyvina mano mintis *nusišypsojo* Na o pats? Kokia muzika domina labiausiai? *pakėlė antakį ir nusišypsojo*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:36 am

*Pagalvoja šiek tiek prieš atsakydamas* Aš repuoju! Taigi, repas man arčiausiai širdies ir tai jau darau gan senai... Aišku mano repas būna dažniausiai pop stiliaus muzikoje. *žiūri ką ji atsakys*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:38 am

Ej ar tu kartais ne per daug viską moki? Kartais nemeluoji tu man? Ar tik bandai įtikt? *nusijuokė ir trinktelėjo į šoną* Na jei jau tikrai sakai, kad repuoji tai gal parepuosi? *evil smile*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:45 am

Reikia gyvenime būti universaliam *šypsosi* Gal ir meluoju, visokių gi žmonių reikia pasaulyje *paslaptingai kažką nutyli ir išgirdęs klausimą, kažkiek suglumsta* Čia? Dabar, prieš tave??
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:49 am

Na, bet melagių reikia kuo mažiau *nusijuokė* Ne rytoj aišku, kad dabar aš noriu išgirsti *nusijuokė ir atsisukus į jį išmetė lyg tokią prašymo šypsenėlę*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 1:59 am

*šiek tiek apsiramina* Na kaip nori, bet jei nepatiks aš nekaltas. *nusikrenkščia ir specialiai padainuoja blogai. Tai visiškai nėra panašu į repą ir laukia jos reakcijos šiek tiek susigėdęs*
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 2:02 am

*Suprunkštė, bet stengėsi išlikti rami. Kai jis baigė pasukiojo akeles ir pasakė* Visai gerai *stengėsi nesusijuokti, nors žinojo, kad pati geriau neparepuotu*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 2:12 am

*Pažiūrėjęs į ją pamąstė, jog tai turbūt pats blogiausias jo repas, koks tik buvo. Anyway, mergina nepaspruko nuo jo ir tai buvo gerai.* Eii, man dar reikia pasitreniruoti, gal kitą kartą aš tau padainuosiu, gerai?
Atgal į viršų Go down
Gabuks~
.Gabuks~.
Pranešimų skaičius : 685
Join date : 2011-04-06
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 08, 2012 2:17 am

Man tinka kitas kartas *jinai nusijuokė ir kadangi jie įžengė į šviesią gatvę nutarė nužvelgti jį. Jinai tik jį pamačius šviesoje nustebo jis buvo gražus. Tiksliau nerealiai gražus*
Atgal į viršų Go down
Minho
.Minho.
Pranešimų skaičius : 793
Join date : 2011-04-01
Age : 32
Miestas : Seoul, South Korea

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitimePen. 03 09, 2012 1:43 am

*jis taip pat žvilgtelėjo į merginą* O tu graži... *nutęsė* Prižadėk, jog jei aš repuosiu kitą kartą, tu turėsi pašokti, gerai? *paklausia žiūrėdamas į ją*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Gabuks + Minho - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabuks + Minho   Gabuks + Minho - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Gabuks + Minho

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Gabuks + Minho
» IHM + Minho
» Minho
» Tabė vs Minho <3
» Tina+Minho
Puslapis 219Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-