Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 'Hanoko' Interviu Part 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

'Hanoko' Interviu Part 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 'Hanoko' Interviu Part 2   'Hanoko' Interviu Part 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 12:47 am

Asmeniniai interviu

ONEW
Tikiuosi fanai pamatys ir mūsų linksmąją pusę Japonijoje.


„Onew“, japoniškais kanji rašomas „溫流“, yra sceninis vardas atspindintis jo šiltą ir mandagų įvaizdį. „Tofu Leader“ yra jo pravardė. Ši pravardė jam puikiai tiko ir fanai jį taip vadina dėl to kad jis yra baltas ir mandagus.

„Iš tikrųjų, taip tikrai nėra. Aš.. (japoniškai) žmogus! Ar tai oyaji apgaulė? Atsiprašau.“

Jo šypsena rodo jo charakterio išmintingumą. Onew balsas yra švelnus ir visapusiškai puikus-tai grupės turtas. Dviejuose jų solo koncertuose Yoyogi Stadione jis dainavo Turandot-Nessun Dorma. Šitoks jo pasirinkimas nustebino fanus, dainos metu visas stadionas buvo pripildytas jo nuostabiu dainavimu.

„Mano repertuaras? Aš turiu daugiau kūrinių, bet deja dar nesu jų pilnai paruošęs, todėl turiu dar treniruotis. Džiaugiuosi, kad galiu parodyti tai kas man patinka.“

Scenoje, koncertų metu, jis užsiminė apie artėjantį SHINee debiutą Japonijoje.

„Norėjau patvirtinti tai kaip lyderis ir manau, kad gavau tam puikią progą ir atlikau savo pareigą tinkamai. Nauji užsiėmimai Japonijoje yra naujas iššūkis mums. Tikiuosi turėsime progą parodyti daugiau linksmąją mūsų pusę.“

Galiausiai paklausiau kaip jis mano kuo jis buvo praeitame gyvenime.

„.. kiaulpienės sėkla. Ji gali laisvai skraidyti ore ir matyti tuos, kurie kažko nusipelnė.“

Besišypsodamas ir svajodamas jis lengvai atsako į šį klausimą. Poetiškas vaikinas su skirtinga asmenybe, tai ir yra Onew.


JONGHYUN
Aš džiaugiuosi galėdamas parašyti dainos žodžius puikiai perteikdamas duotąją temą.


„Labai mėgstu šuniukus. Negaliu atsispirti pamatęs mielą, žaidžiantį šuniuką ir viskas baigiasi tuo kad pats pradedu su juo žaisti. Tai pat ne kartą esu girdėjęs, kad žmonės sako jog turiu šuniuko veidą. (juokiasi)“

Kalbėdamas šiek tiek pakeltu veidu, Jonghyun spinduliuoja natūralią seksualią aurą. Nors tarp fanų jis geriau žinomas kaip „Tas kuris elgiasi kaip vaikas“.

„Taip pat norėčiau sužinoti kodėl. (juokiasi). Aš šiek tiek drovus prieš žmones, kuriuos matau pirmą kartą, manau kad tikrai taip neatrodau. Bet vos tik tampame draugais....“

Jonghyun dainavimas aukštai įvertintas daugumos žinovų ir turi užslėptą galią, kuri priverčia klausytojus įdėmiai klausytis jo balso dainuojant ar tiesiog šnekant. Jis parašė žodžius dainas Juliette, vienam SHINee hitui su romantiškais žodžiais ir jaudinančia melodija.

„Rašydamas dainos žodžius, dažniausiai būnu patenkintas savo darbu. (juokiasi)Bet džiaugiuosi galėdamas puikiai perteikti duotąją temą. Taip pat parašiau žodžius dainai Obsession. Manau gavosi puiki daina sukurianti tinkamą nuotaiką.“

Paklaustas apie savo merginos idealą jis sako: „Mano nuomonė keičiasi kiekvienu atveju.“ Tai sakydamas, jis žiūri pro langą su šypsena veide. Tada jis parašė žodžius:
„po debesuotu dangum/kai jos plaukais sklaidosi nuo vėjo/aš matau jos liūdnas akis/jos liekna figūra paliečia mano širdį/ji tokia mergaitė (juokiasi).“


KEY
Aš nustebau sužinojęs, kad turėsime galimybę surengti savo pirmąjį solo koncertą Japonijoje.


Key verkė dainuodamas paskutiniąją dainą solo koncerte Japonijoje.

„Na, aš buvau nustebęs. (japoniškai) Tai buvo pirmasis SHINee koncertas apskritai. Mes turėjome galimybę jį surengti Japonijoje ir jo metu visi prisiminimai apie patirtus įspūdžius per šiuos 3 metus grįžo.“

Fanai buvo sujaudinti jo ašarų, kurios šaukėsi praeitį. Jis turi labai mielą charakterį. Jo sceninis vardas „Key“ rodo jo norą „tapti visagaliu raktu, kuris gali padaryti viską“, bet visi žino, kad jis daug dirbantis ir sukuriantis nuotaiką žmogus.

„Dauguma žmonių mano, kad su manim lengviau sutarti kai jie sužino apie mane daugiau, pradeda pažinti. Mes aplankėme daug šalių, bet mano fanai visi skirtingų charakterių. (toliau šneka japoniškai). Bet jie visi vienodi! Jie reaguoja panašiai. Visur, Korėjoje taip pat. (juokiasi)“

Jis dar labiau kikena klausydamas kaip vertėjas šneka ir jis pats pasakė turintis labai gerą klausą. Atsakydamas už SHINee kultūrinę dalį, jis sako:

„(japoniškai) Manau, mada, muzika ir šokis yra tas pats. Tai yra menas. Juos suderinus gaunamas puikus derinys. Maitgetsu? Meitsuki? Einu į parodas kiekvieną mėnesį, skaitau žurnalus. Tai panašiau į patikrinimą kas vyksta aplinkui, o ne mokymąsi.“

Key mano, kad galėtų save vadinti kultūra. O koks gi jo merginos idealas?

„(japoniškai) Mergina, kuri rengiasi madingai, daro savo darbą idealiai, yra entuziastinga abiejuose: darbe ir meilėje. Bet tokios merginos labai retos. (juokiasi)“


MINHO
Nemėgstu pralaimėti varžybose.


Minho turi įstabias spindinčias akis ir tai verčia pradėti skaičiuoti žvaigždutes jo akyse. Jis yra neišskirtinis gražus vaikinas, kuris turi pradedančiojo modelio patirties Seulo Kolekcijoje ir yra suvaidinęs kelis vaidmenis filmuose. Na, bet jis neatrodo labai susidomėjęs savo išvaizda, jo akys pradeda dar labiau žibėti kai jis prakalbsta apie beisbolą. Jis mėgsta sportą ir besišypsodamas sako: „Nemėgstu pralaimėti varžybose“. Ir tai yra gan keista, nes Minho yra matomas kaip geros širdies žmogus suprantantis kaip kiti jaučiasi.

„Nemėgstu pralaimėti varžybose, bet jeigu kovoju su moterimi man nerūpi nei laimėjimas nei pralaimėjimas. Net jeigu esu konkurentas, nebandau laimėti prieš moterį. (juokiasi) Manau kai kurie gali pagalvoji, kad esu „mielas““.

Minho skleidžia šviesią ir ramią nuotaiką. Jis rašo žodžius repo dalims, tai gi Minho keičiasi į kietą vaikiną, kuris pritraukia žiūrovus scenoje savo žemu balsu.
„Repo niuansas yra kitoks mūsų japoniškame single ir svarbiausia japoniškas tarimas yra sunkus. Ne retai susipainioju viduryje (juokiasi).“

Jis turi brangų sunbae (vyresnį draugą), kuris išklauso ir pataria kai Minho susirūpina apie darbą.

„Changmin hyung (DBSK) duoda man puikių patarimų kaip tikras brolis. Su juo susisiekiu maždaug 4-5 kartus per savaitę.“

Du jauni vyrai su išimtiniu grožiu, tai gali būti ryšys tarp jų bendrų požiūrių.


TAEMIN
Aš pasineriu į dainą norėdamas, kad žiūrovai jaustų mane.


Jei matei kaip Taemin šoka scenoje, būsi sujaudintas koks jo šokis džiaugsmingas ir gražus. Tai niekada nevirsta įspūdingu žavesiu, bet tai lyg stebuklas, ritmo jausmo ir subtilumo, aštrumo ir neegzistuojančio elegantiškumo mišinys liekname kūne. Jis stovėjo rodydamas nugarą ir žiūrėdamas atgal kai jo paprašė padaryti tvirtą pozą fotosesijoje. Seksualus, lengvas ir švelnus oras. Ta akimirka buvo tobula kaip ir scena muzikiniame klipe.

„SHINee neturi aiškiai nustatę ribų, kurios padalintų narius atskirai, bet manau aš atsakingas už šokį. Mėgstu tokias pop žvaigždes kaip M.Jackson ir Usher. Paminiu M.Jackson kai turiu laisvą minutėlė pasirodymo metu, pabaigoje, dainoje su pakylėtu jausmu. Aš pasineriu į dainos nuotaiką norėdamas, kad žiūrovai pajaustų mane.“

Jam tik 17 metų. Jis droviai aiškina aukštu ir mielu balsu, kurį galima išgirsti jam dainuojant. Vaikinas kaip iš pasakos, kuris šypsosi tam kam gali atverti savo mintis. Jo šukuosena apie kurią jis kalba: „Tai pirmasis kartas kai mano plaukai raudoni,“ atitinka nuotaiką. Na ir galiausiai, jo merginos idealas:

„Hm.. graži ir miela? Taip, man patinka tokios merginos (juokiasi).“



Vertimas: Haru
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
 

'Hanoko' Interviu Part 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» 'Hanoko' Interviu
» Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee interviu su 10Asia
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-