Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 7:03 pm

Bendri klausimai

Kaip jaučiatės vykdami į šalį, kurioje dar nesate buvę, bet jūsų laukia tūkstančiai fanų?

Taemin: Mes tiesiog esame dėkingi, kad net ir tose šalyse, kuriose nesame buvę yra žmonių, kurie domisi mumis. Labai norėčiau nuvykti į tas šalis ir pasidalinti su tais žmonėmis kai kuo daugiau apie mus. Jei turėtume galimybę nuvykti į tas šalis tikrai labai sutikčiau.
Key: Žinodamas, kad net ir tose šalyse, kuriose nesame buvę mūsų fanų yra tiek daug, negaliu nesistebėti interneto galia, koks jis greitas. Tarkim, išleidžiame muzikinį klipą Korėjoje, bet tai beveik tas pats kas išleisti jį visame pasaulyje. Mes labai mylime YouTube.

Kokią šalį ar vietą labiausiai norėtumėte aplankyti?

Onew: Aliaską. Noriu tenai nuvykti bent jau kartą.
Taemin: Šiaurės ašigalį.
Key:Europą.

K-POP fanų skaičius iš kitų šalių sparčiai auga. Kaip taip paveiks jūsų treniruotes, dainas ir pasirodymus?

Onew: Kuo daugiau gausime paramos tuo daugiau stengsimės dirbti. Visą laiką norime parodyti fanams vis geresnius pasirodymus, todėl dirbame vis sunkiau.
Key: Jeigu yra šalis, kurioje labai daug mūsų fanų, manau galima sutvarkyti planus ir padaryti ten koncertą. Žinoma, mūsų albumai visada prekyboje. Į Japoniją važinėjame dažnai, vos baigiame darbus Korėjoje. Dėl to mes mokomės japonų kalbos ir visus kitus dalykus padedančius pažinti Japoniją. Tai yra didelė įtaka kitiems mūsų fanams.

SHINee yra gan populiari grupė K-POP pasaulyje Rytų Azijoje ir Jungtinėse Valstijose. Ar pastebite skirtumus tarp savo Korėjiečių fanų ir fanų iš kitų šalių?

Minho: Korėjiečių fanų palaikymas yra kitoks vien todėl kad jie supranta visus dainų žodžius. O fanai iš kitų šalių mus mėgsta daugiausia dėl sceninio įvaizdžio. Girdėjome, kad dauguma fanų bando mokytis korėjiečių kalbos, nes jie domisi ne tik korėjietiška muzika bet ir kultūra bei bando suprasti dainų žodžius. Tai labai mus nustebino ir palaikymas tų fanų parodomas mokantis korėjiečių kalbos vien tam, kad galėtų mums pasakyti kad myli yra nuostabus.

Kurį muzikinį klipą buvo smagiausia filmuoti?

Key: Mūsų pats pirmasis muzikinis klipas. Kiekvienas iš mūsų jaudinosi, nes darėme tai pirmą kartą. Buvo šalta. Bet linksma. Mano galva sukosi. Nervinausi. Tuo metu galvojau apie labai daug įvairių dalykų. Bet po filmavimo pagalvojau „Wow, nėra ko jaudintis prieš filmuojant muzikinį klipą!
Taemin:Lucifer. Vien šokio scenas filmavome 11-12 valandų. Buvo sunku, nes turėjome šokti be pertraukų-dėl to šis filmavimas labiausiai įstrigo atmintyje. Kad ir buvo sunku, bet taip pat ir linksma.
Onew: Ring Ding Dong muzikiniame klipe yra vieta, kurią reikėjo filmuoti vandenyje. Vanduo nesiekė mūsų galvų ar panašiai, tai buvo skirta tik tam kad sukurti vandens taškymo efektą. Per filmavimą dėvėjome guminius batus, bet į juos pribėgo tiek vandens kad net negalėjome pajudinti kojų. (Key: Šiame filmavime taip pat buvo labai šalta.) Visą kitą filmavome kaip ir ant pastato stogo ir tai buvo pakankamai smagu.

Kokia dainą yra jūsų mėgstamiausia ar ta kurią būtina padainuoti karaoke?

Onew: Anksčiau dar prieš SHINee debiutą, dažnai ten užsukdavau, bet dabar nebėra laiko. Bet jeigu dabar tektų nueiti dainuočiau „Let‘s Race Horses“ („Mal Dal Lee Ja“). Ši daina sukuria tinkamą atmosferą.
Taemin: Iškart po debiuto, eidavau su draugais į karaoke. Bet jie mane versdavo dainuoti mūsų pačių dainas, tekdavo dainuoti kiekvienos dainos pradžią.
Minho: Kai einu su draugais dažniausiai dainuoju mūsų dainas. Nors visada tenka padainuoti ir Psy-Champion. Tai daina, kurią dainuoti yra malonu tad nepraleidžiu progos tai padaryti.
Jonghyun: Kai būdavau jaunas, dažnai ten eidavau ir dainuodavau baladines dainas. Pavyzdžiui, Buzz dainas arba S.G.Wannabe. Tuo metu jų dainos buvo labai populiarios.
Key: Aš turiu padainuoti visas naujausias K-Pop dainas. Mažiausiai visas dainas kurios yra karaoke pasirinkimų knygoje.(Taemin: Lapkričio mėnesio dainos jam jau yra per senos.)Iš tiesų, negaliu prisiminti senų dainų.

Pati mėgstamiausia jūsų pačių daina?

Taemin: Manau, ta daina kurią visi labai mylime „Replay“. Tai mūsų debiutinė daina, su ja daug dirbome ir ruošėmės, pirmasis muzikinis klipas-patyrėme labai daug puikių akimirkų kartu.

Dabar kai esate išleidę 2 pilnus albumus, ar yra koks nors stilius kurį labai norėtumėte išbandyti?

Onew: Noriu, pabandyti grupinę muziką.
Taemin: Įdomu būtų padainuoti kažką panašaus į Linkin Park dainas. Manau, jos padeda numalšinti stresą ir nusiraminti bei atsipalaiduoti.
Key: Žinau tik tiek kad tai tikrai nebus folklorinė Korėjos muzika.

Kokią kita karjerą, be atlikėjo, pasirinktumėte?

Taemin: mano vaikystė svajonė buvo tapti pilotu. Bet tai pasikeitė tapus žvaigžde. Po debiuto pradėjau mąstyti, kad norėčiau tapti žveju. Bet kartą plaukdamas valtimi sužinojau kad sergu jūros liga. Tada pagalvojau „Ah, gal geriau liksiu žvaigžde“.

Ar visada jūsų šeimos rėmė jūsų pasirinkimą?

Onew: Mano mama pati norėjo, kad tapčiau atlikėju. Nors pirmiausia sakiau jai, kad nenoriu, bet 9 klasėje visiškai pakeičiau nuomonę.
Minho: Iš pat pradžių jie į tai žiūrėjo skeptiškai, bet kai pasakiau kad greit debiutuosime jie labai pasikeitė ir džiaugėsi kartu su manimi. Po debiuto jie nuoširdžiai džiaugėsi kad pasirinkau būtent šį kelią. Tai prasidėjo būtent tada kai jie mane išvydo per televizorių.
Taemin: Kaip ir Onew, mano šeima palaikė mane nuo pat pradžių.
Key: Mano šeimai tai visiškai nepatiko. Jie buvo prieš šią idėja. (Kaip pakeitei jų nuomonę?) Be jų sutikimo dariau tai kas man patinka ir toliau, iš pradžių jie nenoriai leido debiutuoti, bet po to pradėjo džiaugtis tuo ką darau.

Koks keisčiausias įprotis žmogaus sėdinčio jums iš dešinės?

Key>Taemin: Jis vis kažką pameta. Kiekvieną dieną turiu ieškoti jo daiktų.
Taemin>Onew: Jis turi labai daug keistų miegojimo įpročių. Pavyzdžiui, miega užsidengęs antklode nuo galvos iki kojų. Jis negali užmigti jei kuri nors vieta neuždengta, (Onew: Bet jie visada palieka įjungtas šviesas.) Kadangi jis taip miega, rytais atsikelia visas suprakaitavęs.
Onew>Jonghyun: Jonghyun miega atmerktomis akimis. Nors jos būna tik truputį pravertos.
Jonghyun>Minho: Pasitaiko akimirkų kai jis tampa labai rimtu per sekundę. Taip pat visus mūsų juokus jis priima labai rimtai. Mes dažnai juokaujame tarpusavyje bet jis vis tiek tai priima rimtai. Viskas baigiasi tuo, kad stengiamės visada pasakyti kai juokaujame. (Key: Jis pats sako kad galime juokauti su visais aplinkiniais tik ne su juo.)
Minho>Key: Key kilęs iš Daegu (pietinės Korėjos provincijos). Kai jis su mumis kalba išryškėja akcentas, bet labai retai. Bet jei jis kalba su draugais ar šeima, jo akcentas būna labai ryškus. (Key: Tai pat akcentas atsiranda kai būnu labai susijaudinęs)

Ar turite keistų valgymo įpročių?

Taemin: Anksčiau buvau labai išrankus maistus ir valgydavau tik tai kas man patiko, bet ne dabar. Pavyzdžiui, jei anksčiau būčiau gavęs kimchi jjigae (kimchi sriubą), būčiau išrinkęs ir suvalgęs tik tai mėsą.
Onew: Negaliu pakęsti kai išsitepu veidą, o jei taip atsitinka staigiai nusivalau. Kai valgydavau jjajangmyun (juodųjų pupų makaronus), paėmęs kiekvieną kąsnį į burną iškart nusivalydavau burną. Pabaigoje, mano lėkštėje gulėdavo krūva panaudotų servetėlių.

Koks jūsų mėgstamiausias Korėjietiškas patiekalas?

Taemin: Viskas su mėsa.
Onew: Šiuo metu, dievinu nak jee bokkeum (keptas aštuonkojis pagardintas prieskoniais). Labiausiai man patinka kai būna švelniai aštru. Skanu.
Jonghyun: Iš tikrųjų neturiu mėgstamiausio patiekalo. Bet mėgstu patiekalus su mėsa.
Minho: Mėgstu ramen makaronus. (Ar įdedi kokių prieskonių kai verdi ramen?) Dažniausiai nieko ypatingo nededu, bet pasitaiko kartų kai įdedu Chungyang raudonuosius pipirus. (*labai aštrius korėjietiškus pipirus.)
Key: Labai mėgstu kreminius makaronus, bet mėgstamiausias patiekalas būtų žaliųjų svogūnų kimchi.


Asmeniniai klausimai

ONEW

Vaidinai keliuose miuzikluose iki šiol. Ar nenorėtum pabandyti suvaidinti dramoje?
Taip, manau tai būtų linksma.
Kokio tipo charakterį norėtum vaidinti?
Apie tai dar nepagalvojau.

JONGHYUN

Kaip atradai savo talentą, aistrą kurti dainas, jų žodžius?
Nuo pat mažų dienų svajojau tapti kompozitoriumi ar vokalo mokytoju.
Jei turėtum progą sudainuoti dainą su norimu atlikėju, kas jis būtų?
Norėčiau sudainuoti dainą kartu su žmogumi, kuris yra vyresnis už mane ir ne korėjietis. Norėčiau, kad jis būtų vyresnis už mane ir būtų matęs pasaulį prieš man gimstant. Norėčiau dainuoti būtent su tokiu žmogumi, nes įgaučiau tikrai daug patirties. Jei reiktų rinktis iš vietinių atlikėjų, sakyčiau kad kažkas panašaus į Kim Gun Mo, o jei amerikiečius, Babyface. Jis labai geras prodiuseris.

KEY

Pastaruoju metu, grupės nariai daug kalbėjo apie tavo makiažą ir akių pieštuko naudojimą. Jie galvoja, kad atrodai labai seksualiai pasidažęs akių pieštuku. Ką pats apie tai manai?
Dažausi, nes noriu. Manau, makiažas yra viena pagrindinių mūsų stiliaus dalių. Plaukai, makiažas, drabužiai-iš šių dalykų susikuria mūsų stilius. Todėl dažausi tada kai tai derinasi prie aprangos ir temos. Pavyzdžiui, kai atliekame „Hello“ nesidažau, nes manau kad tai yra ta daina, tie pasirodymai kai to nereikia. Bet kalbant apie Ring Ding Dong... Šiuo atveju makiažas labai tinka.
Ar ėjai apsipirkinėti kai lankeisi L.A.?
Neturėjome daug laiko, todėl spėjau nusipirkti tik iPad. Kai pirmą kartą ėjome Hollywood‘u H&M dar nebuvo Korėjoje, todėl prisipirkau labai daug aksesuarų.
Kaip manai ar amerikietiškas stilius panašus į korėjietišką?
Manau, amerikietiškas stilius yra arčiau to kas man patinka-turiu omeny, kad dizaineriai tokie kaip Jeremy Scott gyvena ir dirba L.A. Taip pat, kad ir kur nuvažiuotum yra atskiras jaunimo stilius, atskira jaunimo mada. Pavyzdžiui L.A., mačiau daug paauglių dėvinčių baltus marškinėlius, džinsus ir Nike sportbačius. Tai įprasta Amerikoje bet Korėjoje tai yra vienas iš tų „stilių“. Tas pats atsitiktų jei ir korėjietišką jaunimo stilių bandytume pritaikyti Amerikoje, jis atrodytų kitoks, išsiskiriantis. Manau, tai yra labai įdomu.
Jei turėtum galimybę apsipirkti bet kuriame pasaulio prekybos centre, kurį rinktumeisi?
Anglija. Norėčiau nueiti į pačias geriausias parduotuves būtent Anglijoje.

MINHO

Visi žinome, kad mėgsti sportuoti. Jei turėtum galimybę surinkti savo futbolo komandą, kuriuos futbolininkus pasikviestum?
Nežinau, kurie iš jų žaidžia gerai, kurie blogai, todėl liksiu prie žmonių iš SM. Pirmiausia pasikviesčiau Eunhyuk ir DongHae iš Super Junior, vartininku pasirinkčiau ShinDong.

TAEMIN

Kurios dainos choreografiją labiausiai pamėgai iš visų šoktų?
Iš tikrųjų džiaugiausi šokdamas visas, bet labiausiai man patiko „Replay“. Tai buvo kažkas šviežio, gaivaus ir jaudinančio. Tai buvo pirmasis kartas kai dirbome su kitataute choreografe. Tai buvo labai keista, bent jau man, bet puikiai prisimenu kad mokytis choreografiją buvo linksma ir man tai patiko.
Kaip apibūdintum savo šokimo stiliaus pasikeitimus nuo debiuto iki dabar?
Daug praleistų valandų šokant, darbas su choreografais iš kitų tautų, skirtingi mokytojai ir kiti šokėjai man padėjo atsiskleisti ir žengti pirmuosius, kad ir mažus žingsnelius šokyje. Taip pat, įgavau daug patirties pasirodymų metu, šokant scenoje. Apibendrinant, per šiuos metu labai daug ko išmokau ir patobulėjau.

Vertimas:Haru
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:33 am

tikrai įdomus interviu ;D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:34 am

Taip, taip Key ;D Varykit į Europą, o dažniausiai į Lietuvą ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:36 am

bet geriausiai onew: alaska
taemin: šiaurės ašigalį! :D
wtf?:DD kam ten veiksit?:DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:37 am

Turbūt pingvinus gaudys ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:03 am

šiauriniam pingvinų nėra :DD tai tikriausiai su meškom ir ruoniais fotkinsis :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:13 am

Apsikabins, nusifotografuos ir vienas kitam autografus duos ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:16 am

Taemin: My childhood dream was to become a pilot. But that changed to becoming a celebrity. After becoming a celebrity, I thought about it and I kind of wanted to become a fisherman. However, we rode a boat once and I found out that I get very seasick. So then I thought, “Ah, I should just stick to being a celebrity.


šitas tai mane nužudė, negaliu nei įsivaizduot kažko panašaus :DDD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:18 am

aš irgi, tiesiog neįmanoma ;D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:19 am

Labai panašios tos profesijos ;D Pilotas ir žvejys ;DD
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 1:21 am

žveju tai dar įsivaizduoju :D bet pilotu.... čia jau tikrai vaikystės svajuko dramblionės :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sponsored content

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee   Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee RAY Žurnale (Jonghyun Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» SHINee interviu su 10Asia
» SHINee RAY Žurnale (Onew Interviu)
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-