Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee interviu su 10Asia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee interviu su 10Asia Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee interviu su 10Asia   SHINee interviu su 10Asia Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 1:02 am

SHINee interviu su 10Asia Shinee-for-10asia-11

2008 metų gegužę mes išvydome naujos vaikinų grupės SHINee debiutą. Po dviejų su puse metų, išleidę du pilnus albumus ir tris mažesnius, vaikinai surengė pirmąjį savo solo koncertą. "SHINee World" vyko Seulo Olimpinio Parko Stadione 2011 metų sausio 1-ąją dieną.

SHINee grupės jauniausias narys Taemin, grupės debiuto metais buvęs tik devintoku, pranešė, jog jų pirmasis koncertas buvo tarsi paauglio metų užbaigimas. Kad aptartų savo atlikėjų karjerą, vaikinai dalyvavo spaudos konferencijoje, kuri vyko sausio 2-ąją, antrą jų koncerto dieną:

10A: Kaip jautėtės pirmą kartą rengdami savo koncertą? Ar ruošėt ką nors ypatingo?

Jonghyun: Per repeticijas buvau labai laimingas, kad gausiu sudainuoti tiek daug dainų ant tokios didelės scenos ir mane džiugino mintis, kad mes nenustojam tobulėti. Jaučiuosi puikiai pradėdamas metus su savo fanais ir tikiu, kad 2011 metais mums vėl seksis.

Key: Rūpinausi, kaip išrinksim dainas koncertui, bet mums pavyko sukurti smagią atmosferą ir parodyti nuostabius pasirodymus, tad manau, jog tai buvo visas mūsų koncerto žavesys.

10A: Kaip įvertintumėte savo koncerto pirmąją dieną, kurią rengėte per pačią pirmą naujųjų metų dieną?

Jonghyun: Kadangi tai mūsų pirmasis koncertas, jaučiam, tarsi galėjom padaryti daug daugiau.

Key: Jeigu prisiminsiu kiekvieną vakar vykusio koncerto momentą, susivoksiu, kad niekas manęs pakankamai nepatenkino ir yra daugiau dalykų, dėl kurių galiu gailėtis. Ko gero, turėsiu atidirbti viską šiandien ir dar labiau stengtis. O dėl įvertinimo...

Onew: Įvertinčiau save... (juokiasi)

Minho: Kiek?

Onew: Galbūt 30 taškų...

Jonghyun: Iš kiek?

Onew: Iš 300?

Jonghyun: Kuo mažesnį vertinimą sau skiriam, tuo labiau stengsimės ateityje ir šiandien parodysim geresnį pasirodymą nei vakar. (juokiasi)

10A: Jūs žinomi dėl to, kad apsiverkiat per koncertus. Kas, jūsų manymu, verkia daugiausiai?

Jonghyun: Bet juk koncertą surengėm tik kartą!

Minho: Mūsų grupėje yra vienas verksnys.

Key: Aš dažniausiai pirmas apsiverkiu koncerte...

Jonghyun: Key ir Onew tiesiog per daug sentimentalūs...

Minho: (Jonghyun'ui) Palauk, kaip tu drįsti išsisukinėti? (juokiasi)

Jonghyun: Mes taip ilgai ruošėmės ir laukėm šito koncerto, kad jo metu visi tapom labai susijaudinę ir pabaigoje ėmėm verkti iš dėkingumo fanams ir personalo darbuotojams. (juokiasi)

Onew: Tikiuosi, kad neišpūsit per didelio burbulo dėl mūsų didelių it pupų ašarų.

10A: Ar pasiruošimo koncertui metu nutiko kokių nors nelaimingų atsitikimų?

Jonghyun: Na, tai nėra nelaimingas atsitikimas, bet mes dalyvavome trejuose apdovanojimuose metų gale, tad turėjom dirbti iki vėlumos ir repetuoti koncertui iki pat devynių ryto.

Key: Naujuosius Metus sutikome koncerto vietoje. (juokiasi)

Onew: Tarsi per Naujuosius Metus būtumėm tapę ankstyvais paukščiais. (juokiasi)

10A: Jūsų koncertas Japonijoje irgi praėjo puikiai, bet panašu, jog norint tęsti savo veiklą kitoje šalyje, turėsite išmokti jos kalbą. Kaip jums sekasi mokytis japonų kalbos ir kam geriausiai sekasi?

Jonghyun: Visi nariai ėmė lankyti japonų kalbos kursus tuo pačiu metu ir dažniausiai apie japonų kultūrą mes išmokstam žiūrėdami dramas arba animacinius filmukus. O geriausiai mokytis japonų sekasi Key. Jis išties įspūdingas.

Minho: Tai jo talentas.

Key: (japoniškai) Mes džiaugiamės jus čia matydami. Ačiū, kad atėjote į mūsų koncertą.

10A: Key, neskaitant tavo užimtos dienotvarkės, panašu, jog tikrai nemažai paaugai. Kokia tavo paslaptis?

Onew: Jam sunkiai sekėsi augti, turint tokią užimtą dienotvarkę. (juokiasi)

Key: Pusantrų metų po debiuto mano ūgis nesikeitė, bet pastaruoju metu dažnai girdžiu, jog paaugau. Nežinau, ką dariau, tikriausiai tiesiog atėjo tam laikas.

Jonghyun: Išties, kokia tavo paslaptis?

Key: Galbūt todėl, kad aš daug valgau? Arba gerai valgau? Tai taip pat galėtų būti dėl to, jog visada būnu geros nuotaikos.

10A: Onew dainavo operos Turandot “Nessun Dorma” kaip savo solo dainą koncerte, kas yra gan neįprasta. Kodėl pasirinkai būtent tą dainą? Tokios repeticijos turėjo skirtis nuo įprastų SHINee dainų repeticijų.

Onew: Pasirinkau tą dainą, manydamas, kad ji palies visų žmonių širdis, bet ją repetuoti buvo tikrai nelengva. Ir nors turėju keturias ar penkias pamokas, kurį laiką buvau pradėjęs abejoti, ar man pavyks. Bet vis dėlto žengiau į priekį, norėdamas sužavėti žmones ir tikėdamas, kad tik dainuodamas iš širdies galėsiu pasiekti ir fanų širdis.

10A: Minho, kaip sekėsi pasirodymas su Simon D iš Supreme Team? Ir kaip tau sekėsi su Krystal iš f(x), Key?

Minho: Vakar pasirodžiau vienas, bet šiandien ant scenos stovėsiu jau su Simon D. Ieškojau būdo susivienyti su publika ir padaryti savo pasirodymą dar įdomesniu, tad nusprendžiau, jog Simon D turi su manim stovėti ant scenos. Tikiuosi, kad jums patiks šiandienos pasirodymas.

Key: Kai nusprendžiau dainuoti 3OH!3 dainą "My First Kiss", sumaniau, jog būtų šaunu turėti dainininkę, kuri man padėtų atlikti šią dainą. Ėmiau mąstyti, kas tiktų vaidmeniui ir galėtų šaltai mane atstumti. Šitaip mąstydamas pagalvojau apie Krystal. Kaip ir tikėjausi, ji puikiai tiko vaidmeniui.

10A: Taemin, tu esi jauniausias grupės narys, bet šiais metais sulauksi pilnametystės. Kaip jautiesi?

Taemin: Šie metai bus paskutiniai mano paauglio metai. Anksčiau žmonės dažnai atsižvelgdavo į mano amžių vertindami mano pasirodymus, bet greitai taip nebebus, tad turėsiu dar labiau stengtis. Tapsiu suaugusiu.

10A: Esi gabiausias šokėjas grupėje, bet savo solo pasirodymui pasirinkai dainą "Romeo+Juliette", kurioje dainuosi vienas. Panašu, jog teko palankyti vokalo pamokėles.

Taemin: Atvirai kalbant, nuo pat debiuto man prastai sekėsi dainuoti, tad šis iššūkis mane dar labiau motyvavo. Ėmiau repetuoti ir kadangi man atrodė, jog tobulėju, nuo tada pradėjau save dar labiau spausti.

Onew: Taemin repetuoja net užbaigęs savo dienotvarkę po saulėlydžio. Jis tikrai daug dirba ir stengiasi, tad mes norim iš jo pasimokyti būtent šiame aspekte.

10A: Manome, jog surengę koncertą dešimčiai tūkstančių fanų, pajautėte naują pasitikinėjimo savimi ir brandos bangą. Kokius tikslus iškelsite Naujiesiems Metams?

Jonghyun: Nemanau, kad fanų kiekis ar scenos dydis kažką reiškia. Mes ir toliau sunkiai dirbsim, kad parodytumėm jums geriausius pasirodymus.

Minho: Kadangi mūsų tikslas yra tobulėti ir susivienyti su publika, mes atsižvelgsim į patirtį, kurią sukaupėme ant šios didelės scenos ir po Naujųjų Metų pateiksim dar geresnius pasirodymus.

Onew: Norėčiau turėti daugiau šansų pabūti su mūsų fanais tokiuose koncertuose. O be to, kovo mėnesį turime debiutuoti Japonijoje, tad aktyviai skelbsim savo vardą toje šalyje. O tuo metu, Korėjos fanai, dažnai klausykitės mūsų dainų, kad neliūdėtumėte. (juokiasi) Mes ir toliau rodysim įspūdingus pasirodymus.

Vertimas: Tabeko
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee interviu su 10Asia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu su 10Asia   SHINee interviu su 10Asia Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 1:30 am

paprastas toks interviu :D

Key: Having decided to sing 3OH!3’s “My First Kiss,” I thought it would be a good idea to have a female performer join me. So I began to think of the person who would be perfect at pushing me away for the performance when I thought up Krystal. She did an excellent job as expected.

norėčiau išgirst!
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
 

SHINee interviu su 10Asia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee RAY Žurnale (Onew Interviu)
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Jonghyun Interviu)
» Išskirtinis Soompi Interviu Su SHINee
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-