Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Ori Suta Interviu [June 2011]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Ori Suta Interviu [June 2011] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ori Suta Interviu [June 2011]   Ori Suta Interviu [June 2011] Icon_minitimeŠt. 06 11, 2011 12:47 am

Ori Suta Interviu [June 2011] Tumblr_lm80smGzeA1qcl8qxOri Suta Interviu [June 2011] Tumblr_lm80qs5arL1qcl8qx

- 2008 metais debiutavot Korėjoj ir greitai pradėsit koncertuoti Japonijoj. Pakalbėkim apie jūsų, kaip grupės, susikūrimą.

Minho: Mes praėjom atranką arba buvom šiaip pastebėti rodydami savo sugebėjimus, vėliau metus treniravomės kaip SHINee ir tada debiutavom Korėjoj.
Key: Kai debiutavom Korėjoj, užsiėmimų stilius buvo labai šiuolaikiškas. Tai reiškia, kad turėjom vaikytis naujausią ne tik muzikos, bet ir šokio stilių. Šitai nesikeis ir Japonijoje.

- Jau prasideda ketvirti metai kaip jūs kartu. Ką manėt apie kitus narius, kai pirmą kartą juos pamatėt?

Taemin: Minho turi labai dideles akis, nuostabius bruožus ir gerą stilių. Tad pagalvojau, kad jis ne korėjietis (juokiasi). Jis dažnai užsikirsdavo kalbėdamas su manimi, tad pagalvojau, jos jis introvertas ir jaunesnis už mane. Key iškart sužavėjo mane savo ypatingu stiliumi (juokiasi).
Key: Buvau išvaizdus nuo pat pradžių (juokiasi).

- Kada ėmei mėgsti šitaip patraukti žmonių dėmesį? Nuo vaikystės?

Key: Nuo tų dienų, kai dar lankiau vidurinę mokyklą. Tada viskas tik prasidėjo (juokiasi).
Taemin: Jonghyun labai gerai dainuoja! Manau, kad jis dainavo net per pirmąjį mūsų susitikimą. Nuo Onew sklido toks šiltas jausmas, taip pat kaip ir nuo jo švelnaus balso.
Key: Nuo pat pradžių jaučiausi labai draugiškai su visais, tad maniau, kad mums kartu bus gera.
Jonghyun: Aš gan santūrus, tad pats agresyviai nesitraukiau į pokalbius (juokiasi).

- Kas jums, kaip šiuolaikiškai grupei, labai svarbu?

Minho: Mes stengiamės siekti naujų dalykų vietoj to, kad lygintumėm save su kitomis grupėmis. Viską, ką surenkame iš įvairių patirčių, stengiamės parodyti savo grupės užsiėmimuose. Mums labai svarbu žvelgti į ateitį.
Key: Tad aš kaskart patikrinu, kokia muzika šiuo metu yra populiari kitose šalyse!

- Po jūsų debiuto Korėjoje praėjo 3 metai. Ar turėjot laiko kažką įveikti savo didelėmis pastangomis?

Jonghyun: Nenusistatėm tam tikro tikslo. Mes stengiamės mėgautis savo muzika, tad neturėjom laiko susidurti su sunkumais ar stresuoti dėl jų.

- Norit pasakyti, kad šitiek pasiekėt, nes kasdien repetavot ir rinkot patirtį.

Visi: Taip!
Minho: Mes norime fanams parodyti savo tobulėjimą, tad kasdien sunkiai dirbam! Manom, kad tai geriausiai parodo naujų grupių apdovanojimas, kurį gavom Korėjoj.

- Praeitais metais surengėt gyvo garso koncertą, kuris pritraukė daugiau nei dvidešimt tūkstančių žmonių, nors net nedebiutavot Japonijoje. Ar tai jūsų neprivertė suvokti, koks gigantiškas yra jūsų populiarumas Japonijoje?

Onew: Tiesą pasakius, mes tokio didelio koncerto Korėjoje neturėjom. Toks koncertas Japonijoje mums buvo pirmasis. Nors esam net nedebiutavę Japonijoje, daugybė žmonių atėjo mūsų pasižiūrėti ir nuoširdžiai mus palaikė. Iš pradžių labai nervinomės, bet vėliau nusiraminom ir puikiai pasirodėm.
Jonghyun: Jeigu nuoširdžiai, man buvo įdomu, kiek žmonių pasirodys mūsų koncerte dar prieš debiutą Japonijoje. Kadangi mums tai buvo pirmas kartas, jų palaikymas labai pravertė.
Onew: Nežinojom, kokias emocijas jie patirs per mūsų koncertą.
Minho: Perklausa nuo tikrojo koncerto labai skyrėsi, mus lankė visai kiti jausmai ir emocijos.

- Ar įgavote pasitikėjimo savimi?

Onew: Taip. Apžiūrėjęs visą stadioną ir jame susirinkusius žmones, giliai širdyje pajaučiau tai "Mums pavyko!" (juokiasi).

- Panašu, kad prieš pradedami užsiėmimus Japonijoje įgavot labai daug pasitikėjimo savimi.

Key: Jeigu nuoširdžiai, tai nieko ypatingo, nes mes išleidom diskus. Bet džiaugiuosi, kad apskritai galime debiutuoti Japonijoje.
Minho: Mūsų draugai iš tos pačios kompanijos (BoA, DBSK, SNSD) jau rengė pasirodymus Japonijoje, tad mes irgi užsinorėjom debiutuoti čia ir atstovauti Korėją.

- Ar gavote patarimų iš kompanijos draugų?

Key: Jie sakė, "Turit mokytis japonų kalbos." Tad aš mokausi iš dramų ir įvairių laidų!
Minho: Yunho (DBSK) sakė, jog reikia rasti skirtumus tarp japoniško ir korėjietiško stilių - mes turim pagalvoti, kaip sudominti japonų fanus kitokiais būdais.
Taemin: Changmin (DBSK) pasakė man, "Televizijos programosee gali prajuokinti publiką, pasakydamas kokį gerai žinomą juokelį" (juokiasi). Tad žiūrėsiu daug įvairių laidų!

Korean Trans Source: DC Shinee Gallery
Vertimas: Tabeko
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Ori Suta Interviu [June 2011] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ori Suta Interviu [June 2011]   Ori Suta Interviu [June 2011] Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 9:28 pm

Radau šiokių tokių gabaliukų iš individual interviu, tai čia pridėsiu...

1. Vardas Onew
2. Gimtadienis 14 Gruodis 1989
3. Kraujo grupė O
4. SHINee veikėjas Lyderis, kuris rūpinasi savo grupės nariais.
5. Mėgstamiausias merginos tipas Mergina, kuri mane šiek tiek valdytų..?
6. Mėgstamiausia japoniška drama My Boss My Hero
7. Mėgstamiausias japonų daininikas Utada Hikaru
8. Mėgstamiausias japoniškas maistas Ryžių dubenėlis su unguriu. Man taip pat patinka Una-dong.
9. Mėgstamiausias japoniškas žodis “Sakura” (Vyšnios žiedai)
10. Ką nori nuveikti arba kur nori nukeliauti Japonijoje? Noriu aplankyti Tokijo Disneilendą arba Tokijo bokštą. Man patinka pramogos, kur galiu garsiai šaukti, tad noriu į atrakcionų parkus!!
11. DBSK ir SNSD debiutavo Japonijoje ir yra labai populiarūs. Ką apie tai manai? Manau, jog jie tikrai šaunūs. Aš žiūriu jų pasirodymus ir daug ko iš jų mokausi, taip pat ir japonų kalbos.
12. Iš kokio dainininko semiesi įkvėpimo dainuodamas? DBSK! Manau, kad jie tikrai nuostabūs ir visada sunkiai dirba.
13. Kokią vietą Korėjoje rekomenduotum aplankyti? Gangwon-do ir Samcheok.
14. Kokią savo albumo dainą mėgsti? “Replay”
15. Kaip sužavi žmones savo muzika arba pasirodymu? Kadangi nuo pat vaikystės mėgau klausytis muzikos ir dainuoti, dainavimas yra mano žavesys. O būdamas ant scenos dažnai šypsausi (juokiasi). Šypsausi, nes mėgaujuosi tuo, ką darau ir dar todėl, kad prisimenu įvairius dalykus.
16. Kuris jūsų grupės narys atrodo labiausiai išlepintas? Key.
17. Žinutė apie debiutą Japonijoje! Kalbant nuoširdžiai, šiek tiek jaudinuosi dėl debiuto Japonijoje, nes žmonės labai daug iš mūsų tikisi. Bet kadangi fanai mus palaiko, tai labai nuramina. Labai ačiū, kad mus palaikot! O mes ir toliau labai stengsimės, tad ir toliau mylėkit mus!

1. Vardas Minho
2. Gimtadienis 9 Gruodis 1991
3. Kraujo grupė B
4. SHINee veikėjas "Flaming Charisma," manau, kad ši pravardė puikiai nusako mano konkurentiškumą.
5. Mėgstamiausias merginos tipas Švelni ir nekalta mergina, kuri gražiai šypsosi.
6. Mėgstamiausia japoniška drama "Pride"
7. Mėgstamiausias japonų daininikas Fukuyama Masaharu
8. Mėgstamiausias japoniškas maistas Ramen
9. Mėgstamiausias japoniškas žodis Tensai (genijus). Man patinka šio žodžio skambesys ir reikšmė.
10. Ką nori nuveikti arba kur nori nukeliauti Japonijoje? Dar kartą noriu aplankyti XX, nes man patinka ramen.
11. DBSK ir SNSD debiutavo Japonijoje ir yra labai populiarūs. Ką apie tai manai? Jų užsiėmimai mus motyvuoja. Jaučiamės tarsi turėtumėm dar sunkiau dirbti.
12. Iš kokio dainininko semiesi įkvėpimo dainuodamas? Šiuo metu to vienintelio neturiu, tačiau norėčiau daug ko išmokti žiūrėdamas gyvus pasirodymus arba kitų dainininkų muzikinius video.
13. Kokią vietą Korėjoje rekomenduotum aplankyti? Ilsan paežerės parką. Tai be galo tyli ir graži vieta.
14. Kokią savo albumo dainą mėgsti? ‘Hit Me Baby’
15. Kaip sužavi žmones savo muzika arba pasirodymu? Ne tiek muzikos aspektais... Aš gan rimtas žmogus. (Jis tikrai rimtas. Tu kvailys, ar ne? Hahaha (juokiasi Key)). Jie visada mane taip erzina, kai liekam penkiese (juokiasi).
16. Kuris jūsų grupės narys atrodo labiausiai išlepintas? Key
17. Žinutė apie debiutą Japonijoje! Manau, kad gavom galimybę debiutuoti tik todėl, kad mus nuolat visi palaikė. Labai visiems ačiū. Mes dar tik pradėjom ir toliau stengsimės, nepamiršdami savo užsibrėžtų tikslų, tad palaikykit SHINee!

1. Vardas Key
2. Gimtadienis 23 Rugsėjis 1991
3. Kraujo grupė B
4. SHINee veikėjas Energijos tiekėjas?! (juokiasi).
5. Mėgstamiausias merginos tipas Moteris, išmananti madą, protinga ir turinti tvirtą charakterį.
6. Mėgstamiausia japoniška drama 1 Liter of Tears, Produce Nobuta
7. Mėgstamiausias japonų daininikas Hiraiken, Nakashima Mika, Amuro Namie
8. Mėgstamiausias japoniškas maistas Donkatsu ramen, pusgaminių parduotuvės bento. Tiek visokių rūšių ir visos labai skanios!
9. Mėgstamiausias japoniškas žodis “Umai jang~ (skanumėlis)”
10. Ką nori nuveikti arba kur nori nukeliauti Japonijoje? Noriu pavalgyti ramen arba nuvykti į Odaiba ar Don Quijote (*Populiari pramogų ir pardavimo vieta (kaip mūsų akropolis)) (juokiasi).
11. DBSK ir SNSD debiutavo Japonijoje ir yra labai populiarūs. Ką apie tai manai? Aš labai dėkingas, nes būtent jų dėka mes galima užsiimti savo veikla Japonijoje.
12. Iš kokio dainininko semiesi įkvėpimo dainuodamas? Lady Gaga, Mika, 3OH!3, Katy Perry.
13. Kokią vietą Korėjoje rekomenduotum aplankyti? Apgujeong, kur yra daug gražių kavinių.
14. Kokią savo albumo dainą mėgsti? “Lucifer”
15. Kaip sužavi žmones savo muzika arba pasirodymu? Manau, kad grupėje visada pakeliu visiems nuotaiką. Taip pat man padeda Jonghyun ir Taemin galėtų būti naujasis veidas?! Aš nuolat stengiuosi kaip įmanoma geriau padainuoti, repuoti ir taip mėgautis savo pasirodymu, kad ir kiti žmonės juo mėgautųsi.
16. Kuris jūsų grupės narys atrodo labiausiai išlepintas? Aš pats (juokiasi).
17. Žinutė apie debiutą Japonijoje! Nekantrauju debiutuoti Japonijoje birželio 22 dieną, nes daug japonų fanų mus palaiko, o aš noriu parodyti, kaip SHINee dainuoja bei atrodo ant scenos. Tad ir toliau mus palaikykit!

Korean trans @ DC Shinee Gallery
Vertimas: Tabeko

Kitų neradau...


Paskutinį kartą redagavo Tabeko, Pir. 07 11, 2011 1:56 am. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Ori Suta Interviu [June 2011] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ori Suta Interviu [June 2011]   Ori Suta Interviu [June 2011] Icon_minitimePen. 07 01, 2011 2:38 pm

SHINee on Ori Suta June 24th

Ori Suta Interviu [June 2011] Orisuta2big

[Dalis apie MV praleista]

Q – Jūsų mėgstamiausia vieta "Replay" japoniškoje versijoje?
Key: ’本当の気持ちは伝わらなくて [*Negaliu leisti jai sužinoti tikrų mano jausmų]‘
Jonghyun: O!
Key: (japoniškai) onaji? (skamba panašiai?)
Jonghyun: 伝わらなく~て~♪ (tsuta wara naku~te~♪) (pats padainuoja savo mėgstamą vietą)
Minho: Apskritai, japoniški dainos žodžiai atrodo ritmingesni.
Onew: Na, o man... Patinka priedainis “何をしても(僕の心は)もう(届かないのか)(nanioshitemo, (bokuno kokorowa) mou, (dokanainoka) [*Kad ir ką bedaryčiau, negaliu leisti jai sužinot tikrų mano jausmų]“.
Jonghyun: Šitie žodžiai turi jautrų rezonansą.

Q – Ne tik dainos žodžių rezonansas, bet ir jūsų balsai bei dainavimas dainą padaro labai jausmingą. Merginos širdis plaks 'kyun kyun'.
Key: (japoniškai) Mune kyun? (širdies plakimas) [*'kyun' yra garso pamėgdžiojimas, kai plaka širdis]
Taemin: Barbe-kiu?
Visi: ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ(juokiasi)
Onew: Tiesą pasakius, mums buvo labai įdomu, ar mūsų klausytojai pajus tą jausmą mums dainuojant.

Q – Manau, taip! Daina yra apie vaikiną, kuris nenori būt laikomas vaiku, bet negali merginai išduoti savo meilės. Ar norėtumėt patirti tokią situaciją?
Onew: Man ji patinka! Norėčiau.
Visi: ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ(juokiasi)
Minho: Dainos žodžiuose minima, kad vaikinui gaila, jog jis negali išreikšti savo jausmų. Realioje situacijoje manau, kad vaikinas turėtų pasakyti merginai "Tu man patinki!".
Key: Man irgi nepatinka tas vaikinas iš "Replay" dainos. Jeigu aš būčiau jis, aš neabejočiau ir prisipažinčiau jai. Jeigu ji mane atstums, aš pasiduosiu!

Q – Tad negaištumėt laiko su savo susižavėjimu?
Key: Nenorėjau pasakyti, kad iškart prisipažinsiu, bet pasiruošiu morališkai. Jeigu ji mane atstums, aš pasistengsiu ją pamiršti. Negražu veikti nepagalvojus apie kitą žmogų!
Visi: Išskyrus Key, kietą vyruką!!! (juokiasi).
Onew: Priklauso nuo situacijos. Nemanau, kad turėčiau iškart prisipažint.
Taemin: O aš negaliu prieiti prie merginos, kuri man patinka. Jeigu mane atstums... Galiu to niekada nepamiršti ir neatsigauti po tokio atstūmimo.

Q – Tuomet tau nereikia žengti to žingsnio į priekį?
Taemin: Tad aš sukursiu strategiją ką daryti stebėdamas ją (juokiasi).

Q – Japonijoje vis daugiau merginų pirmos prisipažįsta meilėje.
Visi: O~
Taemin: Ir susitikinėti darosi madinga, aa~ (linksi).
Visi: ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ(ima juoktis)
Key: Taemin yra angelas. Kaip miela (juokiasi).

Korean Trans by 도덕@DC Shinee Gallery
Vertimas: Tabeko

Gawd, looks like Taeminnie has a sensitive heart. I must be careful with him~


Paskutinį kartą redagavo Tabeko, Pir. 07 11, 2011 2:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Ori Suta Interviu [June 2011] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ori Suta Interviu [June 2011]   Ori Suta Interviu [June 2011] Icon_minitimePir. 07 04, 2011 2:35 am

Tik dabar perskaičiau.. pirmiausia pataisiau lyrics šiek tiek, bet čia nesvarbu xD
Ir Taemin savo žodžiais palietė mano širdį.. užsimaniau jį apsikabint ir nepaleist..~
Šiaip pats interviu tai paprastas bet įdomus :DD

Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

Ori Suta Interviu [June 2011] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ori Suta Interviu [June 2011]   Ori Suta Interviu [June 2011] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ori Suta Interviu [June 2011]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» 'Hanoko' Interviu Part 2
» 'Hanoko' Interviu
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» SHINee interviu su 10Asia
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-