Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 7:19 pm

First topic message reminder :

Čia rašykite ką sapnavote.
SAPNUS NE SU SHINEE.


tema su jais čia:
https://shinee-lithuania.forumlt.com/t53-sapnai-su-shinee


Paskutinį kartą redagavo rasae616, Kv. 10 14, 2010 3:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
VisualAya
.VisualAya.
Pranešimų skaičius : 815
Join date : 2011-10-16
Age : 29
Miestas : le Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 12:00 am

[kaip čia niekas nerašo. Nu ir gerai. Tam esu aš. xD]

Jums kada nors sapnavosi realistiški sapnai? Nu ne taip jie vadinasi, aš nežinau net kaip paaiškint. Tiesiog šiąnakt pievas sapnavau:
Sapnavau, kad atsibudau naktį, atsisėdau, pažiūrėjau pro langą ir mačiau, kaip skrenda lėktuvas. Tada atsimerkiau, atsisėdau [vėl] ir vėl pamačiau, kad skrenda lėktuvas. Ir tada paaiškėjo kad aš visa tai susapnavau. Watafak. D:

Dar anksčiau esu sapnavus, kad guliu naktį lovoj, o aplink mane kažkoks padaras bėgioja ,bet tai tikrai ne gyvūnas ir ne žmogus. Galiausiai jis užlipo ant lovos, skausmingai trenkė man į galvą, aš atsibudau ir pajutau, kad man toj vietoj skauda galvą. O.o

Arba dar kažkada buvo, kad tipo atsimerkiau, atsistojau, ir mane kažkas už rankos patraukė, pajutau kažkokią pilve keistą šilumą, tada atsibudau ir ta šilumą pilve dar ilgai jaučiau. [aš ne nėščia. :DD]

Tai va. Gal dar kam taip panašiai buvo? :D
Atgal į viršų Go down
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 3:16 am

Sianakt susapnavau kad nuo kazko begau ir man i ranka ismigo strele....Db toj vietoj big melyne. WTF?!
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 1:31 am

Čia bšk buvo žiauriai funny. Bent jau dabar tai yra funny. :DDD
Jau truputį buvau pradėjus smigt gulėdama su Seiya vienoj lovoj (nakvojo ji pas mane) ir pradėjau sapnuot EXO. Net ne EXO. O būtent Kai abs'us. TIK abs'us. Gal kokį vienąkart ir mačiau jo veidą, bet full vaizdu buvo abs'ai. Ir taip ilgokai vien tie abs'ai buvo prieš akis. Nebuvau labai giliai įmigus dar ir taip girdžiu kaip pati sakau 'Kaiii~'. Tokia wtf nesupratus atsimerkiu. Žiūriu Seiya žiūri irgi wtf (matyt pažadinau) ir aš guliu tokia what did i just said. Apstulbus likau :DD
Jau net kartoju jo vardą per miegus. Dafuk. Daros bšk creepy :DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
NiGa
.NiGa.
Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2012-12-30
Age : 27
Miestas : Kaunas

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimePen. 02 15, 2013 4:10 am

Spnavau, kad Aš miegojau, o mano seniai matytas tėtis klupėjo prie mano lovos ir tyliai meldėsi, kad man viskas būtų gerai. Buvo šiurpu. dar iki šiol matau jį prie savo lovos.
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimePir. 02 18, 2013 12:41 am

Sapnavau, kad siunciausi filma is torrent'u, sapne ji perziurejau ir pripazinsiu man jis neapsakomai patiko. Atsibudus paryciais uzsirasiau pav, kuri vos ne vos prisiminiau. Vakarop patikrinau youtube ar yra toks filmas. ir taip, pasirodo tikrai yra. ir gan idomus. pradzioje trailer galvojau, kad visiskai nepanasu i mano sapna. bet gale pamaciau viena epizoda, kuri sapnavau. BSK creepy. na bet planuoju paziuret ta filma siandien. jeigu bus kaip m ano sapnas apsisiksiu :DDDDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitimeTr. 04 03, 2013 10:37 pm

*le Black appears*
Hell... mano sapnas buvo tikras pragaras, bet.. ten buvo GD, bet sapnas man visai nepatiko.. pfft, sapnas, košmaras, o ne sapnas.
Viskas prasidėjo kažkokioj vietoj. Ryškius mačiau tik veidus ir kitus judančius objektus, bet galiu pasakyt, kad tai buvo lauke, kažkokia pieva gal ar laukas ir netoli skardis. Aš stovėjau prie krašto ir iš kažkur išdygo GD, kuris pribėgęs uždėjo rankas man ant pečių (tą jausmą atsimenu puuuikiai). Aš krūptelėjus atsisukau ir jis išsigandęs pasakė, kad visi in YGE išžudyti, o jis liko gyvas.. paskui lyg iš dangaus sužinojau, kad mano šeima negyva ir apsisukus, kitos pusėj to skardžio, matau kažkokį aukštą, juodą siluetą, su peiliu, kepure ir jo rankos buvo ištiestos į priekį, todėl mačiau kraują. Mes su Jiyong stovėjom išsigandę ir aš pradėjau žliumbt, nes man prie kojų numetė mano sesės lavoną. Traukdamasi už kažko užkliuvau ir nugriuvau, o tas siluetas artėjo link manęs, kas kart numesdamas po vieną mano šemos nario lavoną, kuris buvo visas kraujuotas ir krč. Buvo žiauru. Galima sakyt gulėjau ir drebėjau ant šaltos žemės išsiplojus ir kai į mane paleido peilį, Jiyong atsistojo priešais ir jį nudūrė. Aš ėmiau rėkt, trauktis, verkt, ten krč, maldaut ir tą akimirką kai man į galvą paleido peilį, greit per akis perbėgo visų žmonių veidai ir pamačiau to žudiko veidą. Paskui skausmui persmelkus visą kūną pradėjau kratytis ir dust ir mačiau kjp mane kažkas smaugė ir tada atsibudau. Atsisėsdama suspiegiau taip, kad visus prikėliau, drebėdama, buvau šalta ir išbalus kaip lavonas, su temperatūra ir pasirodo sapne dusau, nes naktį žiauriai kosėjau. Paskui visą laiką pradrebėjau, bet dabar gerai viskas, bet nu.. tokio sapno, kad ir su GD, nebenorėčiau patirt ><
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee Live DVD 「SHINee THE 1ST CONCERT "SHINee WORLD"」Teaser
» SHINee in SHINee The 1st Concert 'SHINee World' in Japan DVD
» SHINee – ‘SHINee Comeback Special’ @ 2013 Gangnam Hallyu Festival [131006]
» Gruodžio 26d. pasirodys SHINee foto albumas "SHINee World, Asian tour"
» SHINee -Music Bank SHINee Backstage + Dream Girl + Ending [130301]
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-