Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 7:19 pm

First topic message reminder :

Čia rašykite ką sapnavote.
SAPNUS NE SU SHINEE.


tema su jais čia:
https://shinee-lithuania.forumlt.com/t53-sapnai-su-shinee


Paskutinį kartą redagavo rasae616, Kv. 10 14, 2010 3:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 9:15 am

kai brūdą sapnavau XD

Variau su sese kažkur, lyg ir Europos prekybos centras, bet ten dar buvo neaiškių kelių į viršų, apačią...
Mes varėm į viršų, tada dar varėm per kažkur ir galiausiai atvarėm lyg į kokį koridorių [kaip pvz per Mona Lisa MV, kur jie ten pradžioj eina XD]
Ten buvo gan nemaža chebra, nu jo, kažkodėl man pasirodė, kad ten Šanhajus [rajonas toks Vilniuj, už Europos prekybos centro XD] Ir ten, stovėjo 3 baxurai, vienas toks tamsiaplaukis, biškį aukštesnis už mane, kitas biškį daugiau aukštesnis už mane, blondinas, o 3 nepamenu aš O___o
Tai va, stovėjau prie to tamsiaplaukio, ir buvau įsikibus jam į striukę xDD
Jis buvo neblogai apsvaigęs xDDD Ir tipo siūlė man draugaut O___o
O tie kiti du irgi mane įsišikę buvo O___o
Tada su tuo tamsiaplaukiu nuėjau į šoną, ir mes ten kalbėjom, tas rimtai man siūlė draugaut, o aš jam sakau "Nebent kai busi blaivas, ir padaryk tai kaip nors gražiau, o ne su alaus bonke rankoj" [nu lol rmtj XD] ir po šių žodžių, tokia LIKE A BOSS grįžau pas chebrą, tada mano rankoj atsirado kažkoks hyper kietas mobas, buvo įjungtas facebook'as ir ten biškį toks ne mažas chatas buvo suvarytas, chatino mano sesė ir tokia Milė [ne emii xDDD]
Ir mano sesė jai ten rašė apie tai, kad tas čiuvas mane kabina, nu wtf XDDD
Dar sapnavau kažkokius creepy pastatus, kažkokias nesąmonės, bet aš jų nepamenu T_____T
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:12 pm

mano sapnelis...
Krč, mes (aš,Tabi,Sky ir dar kažkokios Shawolės) vaikštom miške (mano prosenelių O_o) ir ten vidury miško stovi baseinas O_O krč. Mes nueinam prie to baseino,o ten Key jame žuvį gaudo .. Mes pradedam jį fotkint ,o jis ištraukia tokia lydeką ir staiga iš jos pradeda krist daugybė sushių ir Key mums liepia juos valgyt (ble XDD) . Krč mes priėdam tų sushių ir man Key paduoda kažkokį žurnalą ant kurio viršelio kažkokios pusnuogės bobos baltais kūnais ir juodom galvom O_o
Ir Key dingsta... like WTF ? Nu, bet čia sapnas tai suprantama. Bet jis taip nesibaigia O_O
Aš atverčiu žurnalo vidurį ir ten Teen Top plakatas,bet jie ten VISI rožiniais plaukais todėl Tabė išplėšia tą plakatą ir suvalgo O_O'' vėliau aš verčiu tą žurnalą ir jo rusiškas tekstas transformuojasi į lietuvišką ir Sky pradeda keiktis dėl to (loool.) . Pasikeitus tekstui aš atverčiu puslapį,o jame daugybė SHINee foto ,teksto apie juos ir DVD diskas įklijuotas.
Aš paimu tą diską ir mes kažkodėl atsirandam kažkokiam papludimy O_O aš krč įdedu tą CD į savo TELEFONĄ (XDDD tie sapnai krč...) ir man pradeda rodyt kaip kalbasi SHINee su SM galva apie jų koncertus ir SM galva pasako: "Jums dabar labai palanku važiuoti į Berlyną, Vilnių, New York'ą , Tokiją " :DD
krč, mes tai išgirdusios pradedam klykt ir apsiverkiam visos O_o loool.
Poto tipo pradeda rodyt SHINee koncą,bet ten kažkoks Key FANCAM ir mes žiūrim į jį ir jis toks SEXAS ten ir Sky nubėga į tą jūrą maudytis ,o paskui ją iš kažkur pradeda bėgt mongolai O_O krč.. Tada aš ir Tabeko paimam mano tel ir kažkur einam ,bet prieš mus atsiranda Jonghyun su dinozauro kūnu ir aš palieku Tabei savo tel. ir išeinu su Jjong/Dinozauru XDDD

Mano sapnai EPIC ><'' :DD
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:18 pm

koks mielas sapnas :DD tabė valgo plakatus :D:DDDD
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:19 pm

žiaurus sapnas :D
net nesuprantu kaip mano galva išneša tokius sapnuot :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:20 pm

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dead. Aš suvalgiau plakatą. Ir tie mongolai. x'D DEAD. Yori. Tavo sapnai rules.
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:27 pm

LOOL :D
nu ačiū ačiū :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 10:10 pm

LOLOLOLOLOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tas visas sapnas yra lol, nu negaliu xDD mongolai, Jjong dinozauras, TELEFONAS Į KURĮ CD GALIMA ĮKIŠT, a paskolinsi man tokį XDD
Tada SHINee svarbiausia Į VILNIŲ, o da, da XDDD
Ir Tabe, ar skanūs Teen Topai buvo? xDDD
LOOOOL, daugiau tokių sapnų xDDDDDD
Šitas man priminė sapną, kur aš košę su BIG BANGU galvom joje valgiau XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
KimLee
.KimLee.
Pranešimų skaičius : 1656
Join date : 2011-04-15
Age : 30
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 1:12 am

LOL suvalgo plakatą, įsidedi cd į mobą :D:D:D:D:D:D
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 1:13 am

nuuuuu... sakau :D
no fun mano sapnai :D
beprotė: D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:30 pm

Aigo, aigo, again sapnavau totalų brudą, bet šis man visai patiko ; DDD
Sapnavau prieš kokias 2 dienas, norėjau parašyt, bet vis pamiršdavau arba laiko nebuvo >.< So, ką prisimenu, tą papasakosiu ; DDD

Buvau su mama [pardej, ten kažkokių tai produktų pirkt, ir jau einam namo ;D Išeinam, lauke tamsu, kas buvo pas mane prie maximos žino, kas ten kaip atrodo ; DD
Prie pat maximos didelė aikštelė, o ten kiek į kairę nuo maximos, kelios pardės dar ir Cesta XDD
Tai va, išeinu, pamenu, nešiau rankose kaip BEVEIK visada mamos tašę ir tualetinio poperiaus poką XDDD
Ir tik žiūriu, ten kairėj šalia tų parduotuvių ir Cestos daug mergų bėga, galvoju nu wtf? Nueinu pažiūrėt, o ten SUJU su Mr. Simple livą ale tipo varo O_____o
Aš tokia px, braunuos pro tas mergas, dar iš kažkur sesė atsirado, sako "Kur eini?", o aš jai tokia "Ai eik tu, čia mano mėgstamiausia grupė"
Panų buvo daug, net nežinau iš kur tiek jų, todėl visų SuJu nemačiau, tik Kyuhyuną O___o
dar šalia juo, nu jam iš šonų dar du stovėjo, bet nepamenu kas būtent ;ooo
Tai va, toks sapnas XDDD
Bent sapne SuJu livą pamačiau xDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:34 pm

D'aaw, lucky girl xD O pirkiniai tai tokie patys, kaip praeitą kartą su manim pirkai ir nešėm. ROFL. Tęsinys? Kur Tabė?xD
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:35 pm

kaip kietai, suju *Q*
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:37 pm

Tabe, apie tęsinį čj galim tik pasvajot, o gal kada? ; DDD
Tu čj ten kur tarp panų buvai XDDD
emii, jooo O__o
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:38 pm

tabė kyuhyun bv xDDDD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:46 pm

TROOOOOOOOFL. DEAD. XD
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:48 pm

kaip kyla man reputacija :D ok, baigiau XDD
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 5:13 am

neseniai sapnavau kad variau su Seiya į fantazmą ir ten jai dantų pastą pirkom už 80 litų xDDD
tada kad Tabė iš manęs nusivogė tel ir kažką su juo darė, tik va nepamenu ką.
Šiaip dažnai Tabę sapnuoju.... xDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 3:00 am

Klausykit, šiandien sapnai pildosi, ar ne? xD Lygtai per pilnatį pildosi... Nes aš noriu, kad maniškis išsipildytų! xD Tai va, sapnavau, kad kažkokiu būdu nusibeldžiau į Vilniaus meet'ą. Be manęs buvo Tabė, Emii, Hugin, Yori, Sky, Justė, Marius, Haru, dar kažkas (nepykit, jau nebepamenu...). Žodžiu, visa didelė šaika xD Ir visi sėdėjom kažkokioj kavinėj, o gal picerijoj, kirtom pora šeimyninių picų prie vieno milžiniško stalo ir pliurpėm apie viską. O po to Tabė, Yori ir dar kažkuri iš panų (gal Haru? Arba Justė? o.O Nebepamenu... xD) vidury tos picerijos šoko Lucifer'į xDDD Ech, galėtų tas sapnas išsipildyt... *svajoja*
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 3:03 am

D'aaaaaaaaaw, norėčiau :DDDD Net valgyt užsimaniau xD Keliu nykštį tokiems sapnams ir du nykščius už tokią realybę!
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 3:06 am

Aš ryte pabudus po tokio sapno irgi valgyt lėkiau xD Tik gaila tokio daikto kaip pica namie niekada nebūna... xD
O jei kas nors bent kiek panašaus nutiktų iš tikrųjų tai būtų awesome!! Ypač norėčiau pamatyt jus šokančias gyvai xDD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 3:07 am

Jeigu labai norėsi, pamatysi c:
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 3:11 am

Tai aš noriu! Net neįsivaizduoji, kaip aš noriu!! Jau nuo šios vasaros pabaigos taupau pinigus kitos vasaros kelionėms xD
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimePir. 11 21, 2011 10:00 pm

Akhem, Seiyai jau pasakojau, bet kadangi penktadienį dingo mano intikas iki čia istorija nedaėjo x.x Taigi dabar papasakosiu ; DDD
Buvau kažkokiam pastatem su Dongjunu [me gusta 8DDD] ir gaudėm kažkokį tai blogą dedą [nu tipo Super natural ; DDDD wtf, prie ko tai, neįkirtau, nu bet nvrmnd xD] Ir mes su tuo dedu kovojom.... Liniuotėmis....... Ok... xDDDD
Tada jį tipo nužudėm ir kažkur koridory radau vaiką, kokio mielumo buvo tas berniukas, azijietis :3 O tos juodos akytės, o dieve, dar iki šiol jas pamenu ^^
Tada teko mums iš ten sprukti, išeinam, o ten to vaiko tėvai... Na aš jiems atidaviau tą vaiką, o jis pas Dongjuną ant rankų prašos, tas jį paėmė ant rankų, o tas jau pas mane eit nori... Dar iš kažkur atsirado ten mano krikšto mama su savo dukra, ir kažkas iš jų pasakė "Jauni tėveliai" ok.... ; DDDD Tada kažkodėl paprašiau, kad mus visus kartu nufotkintų, nors iš tiesų norėjau paprašyt Dongjuno nr... Krč, nesąmonėėė ; DDD
Bet still, Dongjun, aš ir vaikas .... ME GUSTAAA 8DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 22, 2011 12:36 am

Ne per jauna dar vaikų turėt?? ne nu loliloli, geras x'DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 22, 2011 12:38 am

Tai ten ne mano vaikas buvo, mes jį tik radom ; DDDDD Bet kažkaip per daug prisiriško jis prie mūsų xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sponsored content

Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai (ne su SHINee)   Sapnai (ne su SHINee) - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Sapnai (ne su SHINee)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee Live DVD 「SHINee THE 1ST CONCERT "SHINee WORLD"」Teaser
» SHINee in SHINee The 1st Concert 'SHINee World' in Japan DVD
» SHINee – ‘SHINee Comeback Special’ @ 2013 Gangnam Hallyu Festival [131006]
» Gruodžio 26d. pasirodys SHINee foto albumas "SHINee World, Asian tour"
» SHINee -Music Bank SHINee Backstage + Dream Girl + Ending [130301]
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-