Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 What is love?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:31 pm

First topic message reminder :

Vardas: Lee Da Hae. (Hae)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Šviesūs, trumpi, garbanoti plaukai, tamsiai žalios akys, liekna.
Charakteris: Baili, jausminga, miela, dažnai nusileidžianti, mandagi.


Vardas: Ko Hyun Jung. (Jung)
Amžius: 18 metų
Išvaizda: Tamsiai rudi, ilgi plaukai, rudos akys, liekna.
Charakteris: Protinga, miela, bet gebanti pastovėt už save.


Vardas: Kim Ha Na. (Hana)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Tiesūs, ilgi, rudi plaukai, rudos akys, aukštoka, liekna.
Charakteris: Drąsi, už save kovojanti, miela, bet kartu ir kieta.


Vardas: Kim Kibum. (Key)
Amžius: 20 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img132/5923/tumblrlg0k62ltlp1qdu8nb.png
Charakteris: Nuoširdus, linksmas, meilus, žinantis ribas.


Vardas: Kim Jonghyun. (Jonghyun)
Amžius: 20 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img146/7951/sexyjonghyun139.jpg
Charakteris: Kietas, mokantis atsakyti taip, kad suvartytų, drąsus, linksmas.


Vardas: Lee Jinki. (Onew)
Amžius: 21 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img9/6497/tumblrlhnm0xzco51qzydng.jpg
Charakteris: Dramatiškas, nedrąsus, tylus, ramus.


Vardas: Lee Taemin. (Taemin)
Amžius: 17 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img109/9548/sexytaemin408.jpg
Charakteris: Mielas, romantiškas, rūpestingas, vietoje nenubūnantis.


Vardas: Choi Minho. (Minho)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img156/985/tumblrlbajhn7ftj1qcydt4.png
Charakteris: Mielas, drovus, linksmas, neapsisprendžiantis.


Vardas: Lee Min Ah. (Mina)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Juodi, ilgi, tiesūs plaukai, gan aukšta, liekna, rudos akys.
Charakteris: Linksma, energinga, kartais tinginė.


Vardas: Kim Hyung Mi. (Mi)
Amžius: 18 metų.
Išvaizda: Totali blondinė, ilgų, garbanotų plaukų, mėlynos akys, liekna.
Charakteris: Miela, drovi, tyli, bendraujanti.




Sveiki! Esu Lee Da Hae, bet mane vadinkite tiesiog Hae. Pagalvojau, kad tokios trumpos veikėjų anketos ir jums to neužtenka, tai papasakosiu jums apie mus daugiau! Jung yra protinga ir labai pastebi. Jeigu tik kažkas ne taip iš karto atskaito moralą. Ji yra taip pat ir Taemin’o mergina. Du balandėliai neturi jokios gėdos ir rodo savo meilę kur nori, kaip nori. Tik erzina tuos kurie neturi antrosios pusės. Hana kieta mergina. Labai ją myliu, mano geriausia draugė. Ji tikrai yra labai linksma ir visą laiką turi atsakyti, pasakyti kažką tokio kas priverstu raitytis ant žemės iš juoko, arba mirti iš gėdos tam kuriam ji tą kažką pasakys. Beveik tokia pati kaip ir jos berniukas Jonghyun’as. Visą laiką vaikšto įsikibę vienas į kitą ir meilikauja vienas kitam. Tiesiog gražu žiūrėti, bet ir pavydu. Mina tikra vakarėlių liūtė! turiu omeny, kad linksmintis tikrai moka. Ji visada geros nuotaikos, jos tiesiog neįmanom pamatyti liūdnos. Visiškai skirtingai, nei jos vaikinas Onew. Jis toks tylus, ramus, o ji tiesiog vietoje negali būti mergina. Mi dažniausiai tyli, kaip ir Onew, bet tikra mielutė. Vos pažiūrėjus į ją norisi užniurkinti kaip kokį mažą katinėlį. Ji, dėja, neturi vaikino, bet vis tiek yra labai laiminga. Su ja tiesiog malonu bendrauti, nes pakalbame apie įdomius dalykus. Minho tikras tigrius. Kartais linksmas, kartais visiškai ne nuotaikoje. Tai yra, dažnai keičiantis nuotaikas. Dažnai keičia ir savo nuomonę. Vienu žodžiu toks neapsisprendžiantis, bet labai mielas. Ne kartą siūliau jam ir Mi nueiti į kokį pasimatymą, bet kur gi manęs kas nors klausys. Taemin’as yra tikras romantikas. Jauniausias iš mūsų visų, todėl labiausiai ir gerbiamas. Jonghyun’as kaip ir sakiau yra kietas. Linksmintis moka, taip pat ir drąsus vaikis. Aš esu labai baili. Dažnai negaliu jausmų laikyti viduje, nemoku jų valdyti. Esu ir jautri, mandagi. Man nepatinka kokie nors keiksmažodžiai ar negražus elgesys. Reikia gerbti vieni kitus. Dar yra Key. Jis toks nuostabus... Linksmas, meilus, nuoširdus ir tiesiog neapsakomas. Man labai patinka, jog jis žino ribas. Ne taip kaip Jung ir Taemin’as, bet nesakau, kad tai blogai. Tiesiog tikrai reikia žinoti ribas, kada reikia, galima parodyti savo meilę p kada geriau nieko nedaryti, patylėti. Bet aš nesakau, kad esu įsimylėjus Key. Nei jis mane myli, nei aš jį myliu. Mes tiesiog geriausi draugai. Nors ką aš čia meluoju. Mes visi dešimt esame geriausi draugai! Nuo pat vaikystės iki pat dabar. Vienas kitą be galo mylime. Vienas dėl kito turbūt galėtume padaryti bet ką. Tikiuosi taip laimingai ir taikiai išgyvensime iki pat mūsų galo. Turiu omeny iki tol kol ateis laikas mirti. Nenoriu jų nei vieno prarasti, nes tuomet pražūčiau. Būčiau niekas. Jie man visada padėdavo. Be jų mano gyvenimas būtų juodas, o ypač vaikystė. Mano tėvai buvo žiaurūs. Mušdavo mane dėl nieko, o tai būdavo labai dažnai. Dar iki dabar turiu randų, o gal jie ir visą gyvenimą liks. Dar iki dabar skaudą visą kūną nuo odinio mamos diržo. Tokį pragarą kentėjau iki šešiolikos metų, vėliau kaip tėtis mirė nuo širdies smūgio, mama pradėjo labai daug ko bijoti. Tad man vos supykus ji gali apsiverkti iš baimės, kad nieko jai nedaryčiau, kad nerėkčiau. Turėjau ir brolį, bet penkerių metų jis netikėtai dingo. Manau, kad jis nusižudė, nes nėra stipresnis už mane. Tiesiog neiškentė visų tų skausmų, kuriuos patirdavome per diena kokius dešimt kartų, jei ne daugiau. O ir šiaip pati su juo ne pat geriausiai sutariau. Pykomės labai daug ir kartais net susimušdavome. Niekada nepamiršiu savo juodos šeimos širdies. Kaip jie pavertė mano gyvenimą juodą. Jums turbūt įdomu ką aš gero jums čia papasakosiu apie tą savo gyvenimą. Jis tęsiasi. Pagalvojau, kad būtų visai linksma aprašinėti savo dienas. Tai yra, kiekvieną vakarą gausite po vieną mano gyvenimo dalį. Supraskite, mano gyvenimas nėra eilinis. Jis juodas, bet tuo pačiu ir spalvotas. Jau šį vakarą laukite mano gyvenimo pirmosios dalies. Laukite tų dalių kiekvieną vakarą. Tebūnie taip būna kaip dienoraštis. Ačiū, kad skaitote, man tai tikrai labai daug ką reiškia.

Beje, jeigu kam įdomu, tai veikėjai: Hana - KimHana, Mina - Sky, Jung - Mi, Hae - emii.
Laukiu komenatarų~ :3
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 29, 2011 11:29 pm

Emii fighting~ chill
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 4:22 pm

ačiū už sėkmę, man jos tikrai prireiks :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 4:28 pm

Tai aš irgi tau palinkėsiu sėkmės~~ Sėkmės~~~
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 3:31 am

pamačiau tavo pranešimą čia ir galvojau jau duosi velnių už linkėjimus ne vietoje :DDDD
ačiū :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitimeSk. 05 08, 2011 8:11 pm

Autorė nusprendė fiction'o neberašyti ir paprašė rakinti temą, bei kelti šiukšliadėžėn. Taip ir darau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

What is love?  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

What is love?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Always Love
» Love Should Go On
» Love Still Goes On
» Love's Way
» Love Pain
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: Fiction'ų archyvas-