Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 What is love?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:31 pm

Vardas: Lee Da Hae. (Hae)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Šviesūs, trumpi, garbanoti plaukai, tamsiai žalios akys, liekna.
Charakteris: Baili, jausminga, miela, dažnai nusileidžianti, mandagi.


Vardas: Ko Hyun Jung. (Jung)
Amžius: 18 metų
Išvaizda: Tamsiai rudi, ilgi plaukai, rudos akys, liekna.
Charakteris: Protinga, miela, bet gebanti pastovėt už save.


Vardas: Kim Ha Na. (Hana)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Tiesūs, ilgi, rudi plaukai, rudos akys, aukštoka, liekna.
Charakteris: Drąsi, už save kovojanti, miela, bet kartu ir kieta.


Vardas: Kim Kibum. (Key)
Amžius: 20 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img132/5923/tumblrlg0k62ltlp1qdu8nb.png
Charakteris: Nuoširdus, linksmas, meilus, žinantis ribas.


Vardas: Kim Jonghyun. (Jonghyun)
Amžius: 20 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img146/7951/sexyjonghyun139.jpg
Charakteris: Kietas, mokantis atsakyti taip, kad suvartytų, drąsus, linksmas.


Vardas: Lee Jinki. (Onew)
Amžius: 21 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img9/6497/tumblrlhnm0xzco51qzydng.jpg
Charakteris: Dramatiškas, nedrąsus, tylus, ramus.


Vardas: Lee Taemin. (Taemin)
Amžius: 17 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img109/9548/sexytaemin408.jpg
Charakteris: Mielas, romantiškas, rūpestingas, vietoje nenubūnantis.


Vardas: Choi Minho. (Minho)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: https://2img.net/r/ihimizer/img156/985/tumblrlbajhn7ftj1qcydt4.png
Charakteris: Mielas, drovus, linksmas, neapsisprendžiantis.


Vardas: Lee Min Ah. (Mina)
Amžius: 19 metų.
Išvaizda: Juodi, ilgi, tiesūs plaukai, gan aukšta, liekna, rudos akys.
Charakteris: Linksma, energinga, kartais tinginė.


Vardas: Kim Hyung Mi. (Mi)
Amžius: 18 metų.
Išvaizda: Totali blondinė, ilgų, garbanotų plaukų, mėlynos akys, liekna.
Charakteris: Miela, drovi, tyli, bendraujanti.




Sveiki! Esu Lee Da Hae, bet mane vadinkite tiesiog Hae. Pagalvojau, kad tokios trumpos veikėjų anketos ir jums to neužtenka, tai papasakosiu jums apie mus daugiau! Jung yra protinga ir labai pastebi. Jeigu tik kažkas ne taip iš karto atskaito moralą. Ji yra taip pat ir Taemin’o mergina. Du balandėliai neturi jokios gėdos ir rodo savo meilę kur nori, kaip nori. Tik erzina tuos kurie neturi antrosios pusės. Hana kieta mergina. Labai ją myliu, mano geriausia draugė. Ji tikrai yra labai linksma ir visą laiką turi atsakyti, pasakyti kažką tokio kas priverstu raitytis ant žemės iš juoko, arba mirti iš gėdos tam kuriam ji tą kažką pasakys. Beveik tokia pati kaip ir jos berniukas Jonghyun’as. Visą laiką vaikšto įsikibę vienas į kitą ir meilikauja vienas kitam. Tiesiog gražu žiūrėti, bet ir pavydu. Mina tikra vakarėlių liūtė! turiu omeny, kad linksmintis tikrai moka. Ji visada geros nuotaikos, jos tiesiog neįmanom pamatyti liūdnos. Visiškai skirtingai, nei jos vaikinas Onew. Jis toks tylus, ramus, o ji tiesiog vietoje negali būti mergina. Mi dažniausiai tyli, kaip ir Onew, bet tikra mielutė. Vos pažiūrėjus į ją norisi užniurkinti kaip kokį mažą katinėlį. Ji, dėja, neturi vaikino, bet vis tiek yra labai laiminga. Su ja tiesiog malonu bendrauti, nes pakalbame apie įdomius dalykus. Minho tikras tigrius. Kartais linksmas, kartais visiškai ne nuotaikoje. Tai yra, dažnai keičiantis nuotaikas. Dažnai keičia ir savo nuomonę. Vienu žodžiu toks neapsisprendžiantis, bet labai mielas. Ne kartą siūliau jam ir Mi nueiti į kokį pasimatymą, bet kur gi manęs kas nors klausys. Taemin’as yra tikras romantikas. Jauniausias iš mūsų visų, todėl labiausiai ir gerbiamas. Jonghyun’as kaip ir sakiau yra kietas. Linksmintis moka, taip pat ir drąsus vaikis. Aš esu labai baili. Dažnai negaliu jausmų laikyti viduje, nemoku jų valdyti. Esu ir jautri, mandagi. Man nepatinka kokie nors keiksmažodžiai ar negražus elgesys. Reikia gerbti vieni kitus. Dar yra Key. Jis toks nuostabus... Linksmas, meilus, nuoširdus ir tiesiog neapsakomas. Man labai patinka, jog jis žino ribas. Ne taip kaip Jung ir Taemin’as, bet nesakau, kad tai blogai. Tiesiog tikrai reikia žinoti ribas, kada reikia, galima parodyti savo meilę p kada geriau nieko nedaryti, patylėti. Bet aš nesakau, kad esu įsimylėjus Key. Nei jis mane myli, nei aš jį myliu. Mes tiesiog geriausi draugai. Nors ką aš čia meluoju. Mes visi dešimt esame geriausi draugai! Nuo pat vaikystės iki pat dabar. Vienas kitą be galo mylime. Vienas dėl kito turbūt galėtume padaryti bet ką. Tikiuosi taip laimingai ir taikiai išgyvensime iki pat mūsų galo. Turiu omeny iki tol kol ateis laikas mirti. Nenoriu jų nei vieno prarasti, nes tuomet pražūčiau. Būčiau niekas. Jie man visada padėdavo. Be jų mano gyvenimas būtų juodas, o ypač vaikystė. Mano tėvai buvo žiaurūs. Mušdavo mane dėl nieko, o tai būdavo labai dažnai. Dar iki dabar turiu randų, o gal jie ir visą gyvenimą liks. Dar iki dabar skaudą visą kūną nuo odinio mamos diržo. Tokį pragarą kentėjau iki šešiolikos metų, vėliau kaip tėtis mirė nuo širdies smūgio, mama pradėjo labai daug ko bijoti. Tad man vos supykus ji gali apsiverkti iš baimės, kad nieko jai nedaryčiau, kad nerėkčiau. Turėjau ir brolį, bet penkerių metų jis netikėtai dingo. Manau, kad jis nusižudė, nes nėra stipresnis už mane. Tiesiog neiškentė visų tų skausmų, kuriuos patirdavome per diena kokius dešimt kartų, jei ne daugiau. O ir šiaip pati su juo ne pat geriausiai sutariau. Pykomės labai daug ir kartais net susimušdavome. Niekada nepamiršiu savo juodos šeimos širdies. Kaip jie pavertė mano gyvenimą juodą. Jums turbūt įdomu ką aš gero jums čia papasakosiu apie tą savo gyvenimą. Jis tęsiasi. Pagalvojau, kad būtų visai linksma aprašinėti savo dienas. Tai yra, kiekvieną vakarą gausite po vieną mano gyvenimo dalį. Supraskite, mano gyvenimas nėra eilinis. Jis juodas, bet tuo pačiu ir spalvotas. Jau šį vakarą laukite mano gyvenimo pirmosios dalies. Laukite tų dalių kiekvieną vakarą. Tebūnie taip būna kaip dienoraštis. Ačiū, kad skaitote, man tai tikrai labai daug ką reiškia.

Beje, jeigu kam įdomu, tai veikėjai: Hana - KimHana, Mina - Sky, Jung - Mi, Hae - emii.
Laukiu komenatarų~ :3
Atgal į viršų Go down
Lee!^^
.Lee!^^.
Pranešimų skaičius : 3563
Join date : 2011-03-12
Age : 26
Miestas : Kaunas

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:49 pm

Labai patiko, tęsk ;}}}
Atgal į viršų Go down
Mi.
.Mi..
Pranešimų skaičius : 823
Join date : 2011-03-06
Age : 28
Miestas : Telšiai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:49 pm

Nežinau kodėl, bet mane šitas sakinys kiek prajuokino:
Citata :
"Man nepatinka kokie nors keiksmažodžiai ar negražus elgesys."
^ Hėh, matau, Emkos priešingybę :D JK.
Atvirai, man patiko. Apskritai, man viskas patinka, ką tu rašai. Ypač dabar, kai šičia mano veikėjas yra xD
Ah, kiekvieną vakarą, sakai? Naaais naaais~
Atgal į viršų Go down
KimHana
.KimHana.
Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-03-20
Age : 30
Miestas : Raseiniai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:52 pm

Man tikrai labai patikoo ypac kad cia mano veikejas yra justsmile
taip ir toliau ;) tu tikrai gerai rasai :) like like like xDD lol
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 8:56 pm

GD~ ačiū (:
Mi~ kaip nors... žinau, kad labai mėgstu keiktis ir negražiai elgtis, bet šitame ff tikrai būsiu kitokia :DD ačiū ir malonu, kad patinka :3 taip, kiekvieną vakarą :) beje, pameni rašiau kažkokį ff apie tave ir mane? kadangi iš to niekas neišėjo, gal šitas gali užstotį tą?xDD tikiuosi :DD
KimHana~ kaip gi šitas ff be tavęs.. xDD ir ačiū x33
Atgal į viršų Go down
KimHana
.KimHana.
Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-03-20
Age : 30
Miestas : Raseiniai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 9:24 pm

Emmi nera uz ka xDDD as tik pasakiau ka manau ;)
of course ff neimanomas be manes xDDjoke
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 2:05 am

ydomus pasirode ^^
Lauksiu pirmos dalies justsmile
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 2:08 am

čia tas FF kuriam tipo ir aš turėjau būt? :DDD
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 2:20 am

dangytia~ ačiū :33
Yori~ ne xDD gi, pameni, aš tau one-shot'ą rašau x33
Atgal į viršų Go down
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 3:02 am

Labai įdomu, nors ankstesnis jos gyvenimas ne iš gerųjų...Tęsk ;)
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 3:19 am

Kaip fainaaaa, greičiau mesk naują dalį hapiness
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 3:40 am

doviliukas~ toks juodas, net labai xDD ir ačiū :>
Sky~ ačiūūūū :3333
ir tikiuosi anksti neinat miegoti... o_o
Atgal į viršų Go down
FAINee-Juni-
.FAINee-Juni-.
Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2011-02-24
Age : 30
Miestas : Šiauliai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 4:35 am

Nenusisekė gyvenimas..., bet nieko nėra ko nusimint.
Tęsk.
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 4:40 am

Šiaip tai nebus jau toks blogas gyvenimas :DD ačiū! justsmile
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 8:31 am

Na, ši diena tikrai nebuvo iš viena iš geriausių. Atsikėliau išties labai anksti, 6h. Žinant, kaip miegu iki pietų. Išgirdau į langą besitaškančius lašus. Supratau, kad lyja. Išsikrapščiau iš savo šilto guolio ir nuėjau prie lango. Pravėriau užuolaidą ir pamačiau didžiausią košmarą. Viskas tiesiog plaukė, dangus visiškai kažkoks rudas ir lašai tokie dideli, kad atrodė, jog tuoj langas suduš. Pamačius tokį orą tikrai nenorėjau eiti į darbą. Bet tas darbas prasideda tik nuo 13h, gal dar praeis viskas. Užtraukiau užuolaidą visiškai ir nusižiovavau. Atsisukau į nesutvarkytą savo kambarį ir jį visą apžiūrėjau. Pagalvojau, kad reiktu susitvarkyti. Nuėjau į vonią ir atsistojau prieš veidrodį kuriame mačiau tik savo veidą. Tiksliau savo viršutine pusę iki krutinės maždaug. Na, juk būna veidrodžiai kur galima save visą pamatyti, bet maniškis nebuvo toks didelis. Pažiūrėjau į save, apžiūrėjau ir pagalvojau kokia aš negraži. Tai turbūt kas antros merginos mintys, o gal ir ne. Nusiprausiau veidą šaltu vandeniu ir nusišluosčiau. Tuomet vėl pažiūrėjau į veidrodį. Papurčiau galvą ir pasiėmiau šukas. Susišukavau plaukus kaip reikia ir tuomet dar kartą pažiūrėjau į veidrodį. Dar kartą papurčiau veidą ir pasiėmiau tušą. Pasidažiau. Tada pasiėmiau šešėlius ir vėl pasidažiau. Tuomet pasiėmiau šiek tiek pudros ir vėl gi pasidažiau. Pažiūrėjau į veidrodį, bet vėl gi kažko trūko. Pasičiupau lūpų blizgį ir pasidažiau. Pažiūrėjau į veidrodį ir išsišiepus linktelėjau. Tiesiog nesąmones prie veidrodžio išsidirbinėju. Nuėjau į savo kambarį ir persirengiau iš pižamos į normalius rūbus. Atsidūsau ir apsižvalgiau kambaryje. Tuomet puoliau tvarkytis. Penkios minutės ir mano kambarys blizga! Tiesa, man patinka tvarkytis, tad esu greita ant tokių dalykų. Suskambo mano telefonas. Žinoma, tai buvo Hana. Nusišypsojau pamačius, jog skambina ji ir atsiliepiau:
- Klausau?
- Labas, Hae! – kaip visada pasakė „laaaaaaaaaabas“.
- Sveikutė. – šyptelėjau.
- Gal norėtum šiandien susitikti? – paklausė ji.
- Tu gal nematei koks oras už lango? Nejuokauk... Aš nežinau kaip aš į darbą nueisiu.
- Koks skirtumas. – nusijuokė. – Tai aš tada pas tave užvažiuosiu tavo darbo metu, gerai?
- O kas yra? - pagalvojau, kad kažkas atsitiko, nes labai norėjo susitikti.
- Tiesiog nuobodžiauju. – dar kartą nusijuokė.
- Na, kadangi šiandien daug žmonių turbūt nebus dėl tokio blogo oro, tai gali ateiti.
- Atvažiuosiu, Hae, atvažiuosiu. – nusijuokė.
- O koks skirtumas. – taip pat nusijuokiau.
- Bet aš būsiu ne viena.
- Leisk atspėsiu. Kartu su tavimi bus tavo gražuoliukas Jonghyun? – šyptelėjau.
- Ne, visiškai nepataikei. Kartu bus Mina, gerai?
- Ach, ta linksmuolė. Žinoma, lauksiu jūsų abiejų!
- Kelintą valandą?
- Apie 15h, tinka?
- Sutarta. – nusijuokė.
- Lauksiu. – šyptelėjau.
- Tai gerai, susitiksime. Iki!
- Iki. – padėjau ragelį.
Bent jau darbe nebus liūdna. Tuomet nuėjau į virtuvę ir nusprendžiau pusryčiams išsikepti blynų. Tikras skanumėlis! Pusę valandos kepiau, bet buvo tikrai skanu ir daug. Pavalgius nebežinojau ką veikti. Dar visos keturios valandos iki išėjimo. Nuėjau prie lango ir pasižiūrėjau kas vyksta. Oras buvo vis dar toks pat blogas ir nežadantis nieko gero. Pagalvojau, reikia kur nueiti. Žinau, kad atrodo pašėlusi mintis, bet tiesiog buvo didelis noras kur nors nueiti. Išsitraukiau telefoną ir paskambinau Key:
- Hey, arbūze. Nenorėtum kur kartu nueiti? – paklausiau.
- Sveika, Hae! Nesitikėjau, jog paskambinsi taip anksti... – nusijuokė. – Žinoma, tik kur?
- Gal į kavinę?
- Gerai. Dabar?
- Nu taip, tu bukaproti. – nusijuokiau, bet juk aš tik juokavau. Mes taip visi šnekamės.
- Tai lauksiu tavęs ten už pusvalandžio. – šyptelėjo.
- Susitiksime! – padėjau ragelį.
Taigi nuėjau į savo kambarį ruoštis. Persirengiau kitokius rūbus ir nuėjau į vonią. Pažiūrėjau į veidrodį, ar gerai atrodau. Atrodžiau įprastai, tai yra kaip visada. Užsimečiau tokią striukę ir pasiėmiau skėtį. Išėjau iš namų, užrakinau duris iš išskleidžiau skėtį, kad ant manęs nelytų.
- Na, ir oras... – pasakiau pati sau.
Atsargiai nulipau laipteliais ir pasižiūrėjau į tolimesnį kelią. Jis neatrodė labai gundančiai. O dar žinant mane, tai galiu ir išsimaudyti balose, nes jos visur. Nerasi nei vienos sausos vietos. Kq gi, po biški ėjau ir priėjau kavinę sveika, gyva, sausa. Žinoma, Key buvo atėjęs pirmas. Ėjau kaip koks šaldytuvas, vos judėjau, nes buvau tiesiog sustingus iš šalčio ir dar bijojau nugriūti. Key pasičiupo mane už rankos ir padėjo saugiau nueiti į kavinę. Žinant mane, tai ant paskutinio momento susi‘fail‘inu. Taigi, atsikabinau nuo Key, nes man nepatiko toks elgesys, kaip esant vienas kit per arti, ar kartu įsikybę rankomis. Tiesiog nepakenčiu to. Nebent tik kokiam mažam vaikui duočiau rankytę pervest per gatvę. Net nežinau ar leisčiau savo vaikinui laikyti mane už rankos. Ką jau kalbėti apie glamonėjimasi ir bučinius... Turbūt su manimi tai neįmanoma. O jau apie seksą tai išvis patylėsiu. Turbūt niekada to ir nepatirsiu su savo drovumu ir tuo pačiu užsispyrimu. Nuėjome atsisėsti prie vieno dviviečio stalo ir užsisakėme tik kavos.
- Tai ko taip anksti atsikėlei? Keista... – paklausė Key.
- Turbūt tie žudantys lašai, besitaškantys į langą mane pažadino. – nusijuokiau.
Key sumirksėjo akutėmis ir pagaliau atnešė mūsų kavą. Nors nereikėjo ilgai laukti. Taip panašiai tylėdami ir prabuvome visas tas keturias valandas.
- Na, tai aš jau turiu eiti į darbą. – šyptelėjau.
- O aš turėčiau eiti namo, nes tuoj rodys vieną labai gerą filmą.
- Tai susitiksime dar kada nors. – nusijuokiau iš savo nesąmonės.
- Žinoma, kad susitiksime. – jis taip pat nusijuokė.
Key, aš atsistojome ir jis norėjo duoti man apkabinimą kaip atsisveikinimui, bet aš jį atstūmiau ir šyptelėjau. Išėjau iš kavinės ir išskleidžiau skėtį. Nupėdinau į darbą, nebuvo toli. Taigi ledų parduotuve, štai ir aš. Vos tik įėjau į vidų iš karto išgirdau didžiosios pamaivos pasisveikinimą:
- O, Hae... Pagaliau atėjai, galvojau nebeateisi! Daugiau nebegąsdink manęs taip... Ha ha ha. – nusijuokė ji savo įkyriu balsu.
- Dar tik pusė 13h. – pažiūrėjau į ją kaip į nevisprotę.
- Ai, koks skirtumas... – šyptelėjo.
Nuėjau į kasą ir persirengiau mūsų privalomom aprangom. Jos tokios apgailėtinos ir taip man nepatiko, bet ką jau padarysi. Vos tik spėjau persirengti pro duris įžengė Hana su Mina.
- Ė, mergos, juk tarėmėrs 15h!! Jūs biški žiauriai per anksti. – nusijuokiau, bet džiaugiausi jas pamačius.
- Velniai nematė tų valandų. – tarė Mina ir taip pat nusijuokė.
- Ei, barbe, prašyčiau mėtinių ledų! – sušuko Hana.
Beje, jos barbe vadina vieną iš darbuotojų. Na, suprantate kokia ji pamaiva.
- Taip, o man šokoladinių! – riktelėjo Mina.
- Gerai. – atsakė barbė.
- Kokios jūs nemandagios. Visų pirma ji turi vardą. – debtelėjau ant jų. – Visų antrą čia rėkauti negalima. Visų trečią galėtumėte prieiti ir gražiai paprašyti...
- Atsipalaiduok, Hae! – prie manęs priėjo Mina ir patapšnojo per galvą, tai yra pasišaipė.
- Kada jūs suaugsit... – atsidūsau.
Tuomet pro duris įžengė Jung.
- O ką tu čia veiki? – paklausė Hana.
- Juk negalvojot, kad linksminsitės be manęs! – sušuko ir nusijuokė.
- Koks dar linksminimasis? Ir nešaukit... – tildžiau jas, nes nenorėjau moralo nuo direktoriaus.
- Tai jos tau nieko nesakė? – paklausė Jung.
- Nesakė ko? – stovėjau visiškai nieko nesupratusi.
Jung pradėjo juoktis.
- Mina, Hana? Ko jūs man nepasakėt? – supykau ir paklausiau.
- Varom iš čia pas Jonghyun‘ą. – nusijuokė Mina.
- Ką turi omeny? – atsidūsau.
- Vakarėlis! – sušuko Hana.
- Nerėk, nu... Bet koks dar vakarėlis? Niekur neisiu, negaliu.
- Negali neiti...
- Ne. Tiksliau negaliu eiti. – atsidūsau.
- Juk barbė niekam nesakys, kad dingai kelioms valandoms. – tarė Jung.
- Kelioms valandoms? Taip, taip... Nusigersit, nugirdysit mane ir tada visi miegosim. Atsikelsiu ryte ir depresuosiu. Nori to? Aš tikrai nenoriu, tad niekur neisiu.
- Hae, nu prašau... – mykė šalia manęs Hana.
- Nė negalvokit! – tyliai sušukau. ( o taip įmanoma? :DD )
- Ei, mergos, vėluojam... Visi jau ten, vakarėlis prasideda. Jonghyun parašė ką tik. – tarė Mina ir pažiūrėjo į mus.
- Niekur neisiu pasakiau! – dar kartą tyliai sušukau. ( :DD )
- Hae, tu dar pasigailėsi už šitą, kad nėjai. – debtėlėjo Hana ir apsisuko.
- Tu čia man negrąsink. – nusijuokiau.
- Muahahahaha. – kaip nevisprotė pradėjo juoktis Hana.
- Hana! Hana! Hana! – tildė ją Mina ir tuo pačiu juokėsi iš jos juokingo juoko.
- O Key ten bus..? – nedrąsiai paklausiau.
- Žinoma, kad bus!! – sušuko Jung.
- Blet, kiek tau galima sakyti, kad nerėktum? – susiėmiau už burnos ir pati negalėjau patikėyi, kad nusikeikiau.
Visi nustebę į mane pažiūrėjo ir taip pat negalėjo patikėti.
- Visi bus. Tik tavęs labai trūks... – vis dar nustebusi tarė Jung.
- Na, ne. Neisiu... – nusivylusi savimi atsidūsau.
- Eh, Hae... – vis dar išlaikanti gerą nuotaiką tarė Mina.
- Jūs eikit be manęs ir gerai pasilinksminkite. – šyptelėjau.
- Kitą kartą taip negražiai nesielk ir ateik, gerai? – tarė Hana.
- Žiūrint kokia padėtis bus. Nenoriu bėgti iš darbo. – atsakiau.
- Ir beje, vis tiek pasigailėsi. Muahahahaha. – vėl pradėjo juoktis.
- Durne tu. – nusijuokiau.
- Tai eime, nes garantuoju Jonghyun‘as plaukus nuo galvos raunasi, kur mes. – nusijuokė Mina ir atidarė išėjimo duris.
- Bye Bye! – šyptelėjau ir jos išėjo.
Bėgo valandos, minutės, sekundės. Pagaliau atėjo laikas eiti namo.
- Vajetau, kaip sutemo... – tariau pati sau, nors ta barbė mane girdėjo.
- Haha, visai netamsu. – žinoma nesusilaikė mane neatsakius ir nusijuokė savo durnu juoku.
- Gerai, kad bent nebelyja. – šyptelėjau.
Apsirengiau striukę ir išėjau iš parduotuvės. Išsitraukiau mp3, įsijungiau kažkokią net nepamenu kokią dainą ir nuėjau namo. Na, o namuose nieko ypatingo neveikiau. Pavalgiau, pažiūrėjau televizorių, pasėdėjau prie kompiuterio ir nuėjau miegoti. Ačiū, kad skaitote.


Laukiu komentarų~ p.s. atleiskite, kad taip vėlai įdedu :DDD
Atgal į viršų Go down
FAINee-Juni-
.FAINee-Juni-.
Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2011-02-24
Age : 30
Miestas : Šiauliai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 1:24 pm

Smagiai ten ji įsitaisius, aišku jeigu mėgsti ledus;D
Tęsk.
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 2:13 pm

Mmmm... Šokoladiniai starsineyes
Krč, čia tobulas ficas, juoko tai daaaaaug, Hana pavaro pilnai, muahahahaha lol
Nebandai nustoti rašyti šito, nes gausi ; DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Lee!^^
.Lee!^^.
Pranešimų skaičius : 3563
Join date : 2011-03-12
Age : 26
Miestas : Kaunas

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 4:01 pm

patiko, patiko, patiko!!!
Tęsk. peace
Atgal į viršų Go down
Mi.
.Mi..
Pranešimų skaičius : 823
Join date : 2011-03-06
Age : 28
Miestas : Telšiai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 4:33 pm

Aaah~ Norėčiau tokių draugių :DDD
Mi. likes this. Tęsinio tęsinio xD
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 6:53 pm

juni~ aišku,kad mėgstu. niam niam :DDDDD
Sky~ nenustosiu, nebijok :333 ant thanks :DD
GD~ ačiū :)
Mi~ šitame ff'e pas tave ir yra tokios draugės :DDD

ačiū už komentarus ir šiandien vakare laukit naujos dalies. tikiuosi ankščiau spėsiu parašyti, nes vakar tai jau apie ketvirtą nakties rašiau bored
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 6:59 pm

Mi, man rodos ir real gyvenime gali tokias turėt ; DDDDD
emii, tai labai puiku tadum ; 3333
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 7:06 pm

jo, Mi, žinoma kad gali :DD aš manau, kad aš čia labai realiai žmonių charakterius padariau o.O
Atgal į viršų Go down
Mi.
.Mi..
Pranešimų skaičius : 823
Join date : 2011-03-06
Age : 28
Miestas : Telšiai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 7:23 pm

Aplink mane tik madistės ir pasikėlusios pamaivos, kaip čia - barbė DD:
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 7:25 pm

tik, kad šiuo atveju nusileidžianti čia ta barbė, nepasikėlusi xDDD
tai atvaryk į vilnių, kaip matai čia kompanija mūsų gera, gera hihi
Atgal į viršų Go down
Mi.
.Mi..
Pranešimų skaičius : 823
Join date : 2011-03-06
Age : 28
Miestas : Telšiai

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 7:26 pm

Iškviesk man Taksi ir sumokėk už atvažiavimą, tuomet mielai xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

What is love?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: What is love?    What is love?  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

What is love?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Always Love
» Love Should Go On
» Love Still Goes On
» Love's Way
» Love Pain
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: Fiction'ų archyvas-