Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 1:38 am

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 74886_162179180487866_100000873540686_295848_1760057_n
SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 150388_176746322341492_100000183763297_637128_2769185_n

Grupės SHINee nariai visai neseniai lankėsi japoniško žurnalo KOOL išskirtiniame interviu.

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 76688_162179710487813_100000873540686_295858_522725_n

1.Kodėl pasirinkai atlikėjo karjerą?
Onew: Kai buvau antroje klasėje vidurinėje, mano patarėjas buvo muzikos mokytojas. Ji man patarė pasirinkti būtent atlikėjo darbą išklausiusi mano vokalinius sugebėjimus.
2.Ar pats nori dainuoti?
Onew: Taip. Aš labai mėgstu dainuoti.
3. nuo pat debiuto, kokia įsimintiniausia akimirka?
Onew: Žinoma, kad pirmasis pasirodymas scenoje. Galvoje buvo tuščia ir labai jaudinausi. Dar prisimenu kaip laimėjome pirmąją vietą. Pasirodymas milžiniškoje SMTwon scenoje tai pat buvo įsimintinas. Ir New Comer apdovanojimas!
4.Be muzikos, kas dar tau daro įtaką?
Onew: Pastaruoju metu pagalvojau „Bandysiu skaityti knygas!“ taigi ir pradėjau jas skaityti. Kai skaitau knygas daug ką išmokstu, plečiu fantazijos ribas kas taip pat yra gerai. Skaitydamas išmoksti puikiai išreikšti savo mintis ir nuomonę. Atvirai, nežinau ar dar ilgai tai tęsis (juokiasi). Bet aš tikrai šiuo metu norėčiau perskaityti galybę knygų.
5. Kokio stiliaus knygas skaitai?
Onew: Mėgstu knygas, kuriose daugiausia aprašoma autoriaus patirtis.
6. Ką norėtum išbandyti ateityje?
Onew: Jei gaučiau galimybę, norėčiau išbandyti darbą radijuje kaip DJ. Taip pat norėčiau parašyti dainą, ir žinoma jos žodžius.
7. Ką pirmiausia padarai atsikėlęs ryte?
Onew: Šiomis dienomis, atsikėlęs ryte išgeriu stiklinę vandens. Kadangi dabar daug laiko praleidžiu repetuodamas, nusprendžiau daugiau dėmesio skirti gerklės pasirūpinimu. Rytais kai tik prabundu, ji išdžiūsta, todėl stengiuosi išgerti stiklinę vandens.
8. Mėgstamiausias žodis?
Onew: „Tai Smagu!“ arba „Pasilinksminkime!“ (juokiasi). Džiaugiuosi galėdamas pasilinksminti įvairiose situacijose įskaitant ir sceną.
9. Ką dažniausiai veiki atostogų metu?
Onew: Įvairiai, pasitaiko visko. Nuo filmų žiūrėjimo iki vairavimo.
10. Kas tau yra baisiausia?
Onew: Nesu labai bailus ir tikrai neišsigąstu lengvai, bet jei paklaustumėte ko bijau atsakyčiau, kad vabzdžių.
11. Kuo užsiimi norėdamas įveikti stresą?
Onew: Miegu!
12. Vieta kurioje gali lengviausiai atsipalaiduoti?
Onew: Manau, mūsų namai, kur visi kartu gyvename. Nei vienas manęs neerzina tad galiu gerai išsimiegoti.
13. Artimiausias atlikėjas su kuriuo norėtum bendradarbiauti?
Onew: Hmm.. Na ką gi turėčiau pasirinkti... Ah! Apie tai jau esu kalbėjęs anksčiau, pažadėjau sudainuoti duetą su Luna iš F(x). Šiuo metu galvoju tuo užsiimti.
14. O kaip su kitais atlikėjais iš svetur?
Stevie Wonder. Dievinu jį. Būtų tokia garbė jei mano noras išsipildytų, labai norėčiau sudainuoti duetą kartu su juo. Stengiuos daugiau repetuoti, nes nesu pasiruošęs tam dabar. Tai pat, yra atlikėjas iš Japonijos, bet jo vardo nežinau. Jis dainuodamas groja fortepijonu. Mano nuomone jis gan garsus Japonijoje. Mėgstu repetuoti dainuodamas jo dainas, todėl bandžiau ieškoti jo video.
15. Kokią dainą pastaruoju metu dažniausiai klausai?
Onew: Pastaruoju metu daug repetuoju miuziklui, tad dažniausiai girdžiu būtent miuziklo numerius.
16. Koks tavo vaidmuo grupėje?
Onew: Žavesys.. Juokauju (juokiasi) Manau, esu tas žmogus, kuris turi praskaidrinti atmosferą, pripildyti ją gera nuotaiką, tai pat vesti grupę teisingu keliu.
17. Kurį iš narių pasiimtum į negyvenamą salą?
Onew: Minho. Jis sportiškas ir atrodo gerai aprūpinantis maistu.
18. Laimingiausia akimirka?
Onew: jūs ir vėl sukat pokalbio temą link miuziklo.... (juokiasi). Gavau vaidmenį viename iš miuziklu pavadinimu „Rock Of Ages“. Nors tai ir ne vietinis miuziklas jis yra vertinamas geriausiai Korėjoje. Džiaugiuosi, gavęs pagrindinį vaidmenį pirmajame Korėjos pasirodyme.
19. Apie ką dažniausiai galvoji?
Onew: Žinoma apie miuziklą!
20. Ar yra kažkas ko norėtum iki metų galo?
Onew: Visada norėjau studijuoti vokalinę muziką. Jei turėsiu laiko apsidžiaugčiau galėdamas tai studijuoti.
21. Tai yra vienintelis dalykis, kuriuo negaliu nusileisti kitiems.
Onew: Tai ne išdidumas... bet dauguma žmonių sako kad turiu gražų balsą, ir aš labai esu jiems dėkingas tai girdėdamas.
22. Jei galėtum nukeliauti į praeitį, ką pats sau pasakytum debiuto dienomis?
Onew: „Pasilinksminkime“, „Daug mokykis“
23. Koks tavo pažadas kitiems metams?
Onew: Nežinau kas gali įvykti, bet neskubėdamas galiu pažadėti, kad tikrai atliksiu savo pareigas, prisiimsiu atsakomybę ir praleisiu linksmai kitus metus.

ONEW>>>JONGHYUN
Koks tavo pirmasis įspūdis pamačius Jonghyun?
Kai pirmąkart jį išvydau, pagalvojau apie labai daug skirtingų dalykų vienu metu. Nuo pamokų iki apmąstymų ką turėčiau jam pasakyti susitikus. Jis tikrai malonus ir pastebintis bei pagalvojantis apie kiekvieną, net ir mažiausią, detalę. Todėl mano nuomonė apie jį buvo „Ah, jis tikrai mielas vaikinas“.
Su kokia spalva j sulygintum?
geltona arba raudone, šviesios spalvos.
Žinutė skirta Jonghyun!
Nuo šiol dirbkime dar sunkiau kartu, siekime tų pačių tikslų ir įgyvendinkime svajones laimingai. Ir žinoma, Tu ‚Kietas‘!


SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 77004_162179900487794_100000873540686_295861_6596215_n

Pagrindinė priežastis dėl kurios tapai atlikėju?
Jonghyun: Aukštojoje mokykloje priklausiau grupėj. Tada svajojau tapti kompozitoriumi. Norėjau išbandyti ir kitus įvairius dalykus ir mane išrinko kompanija, ji norėjo kad tapčiau nauju mokiniu, nuo debiuto iki šiandien. Mėgstu dainuoti, vien todėl visada svarsčiau galimybę tapti atlikėju.
Įsimintiniausia akimirka po debiuto?
Jonghyun: Giliausiai atminty įstrigo ta akimirka kai laimėjome best New Artist apdovanojimą.
Be muzikos, kas daro įtaką tavo gyvenimui?
Jonghyun: Šeima. Didžiausią įtaką man daro mama. Ji tikrai manimi tiki ir ji man leis daryti viską ką pasirinksiu. Kai kūriau ateities planus, ji pasakė „Rinkis kelią, kuriuo nori eiti!“.
Taip pat buvo ir tada kai lankiau aukštąją mokyklą, užsiminiau jai apie idėją keisti mokyklą tam kad galėčiau mokytis muziką, ji man visada leidžia eiti tuo keliu, kurį pats pasirenku. Toks elgesys man suteikė daug jėgų, nes žinojau jog mama tiki manimi.

Kokie ateities iššūkiai tavęs laukia?
Jonghyun: Norėčiau išbandyti savo sugebėjimus rašant dainą. Tikiu „muzika yra istorija“, tikiuosi daug žmonių gali klausytis istorija, kurias kuriu aš. Noriu, kad jie rastų ryši ir panašumų su daina, toks mano tikslas kuriam dainos žodžius.
Ką pirmiausia padarai atsikėlęs ryte?
Jonghyun: Vos atmerkęs akis, lipu š lovos ir bėgu iš dušą. Esu tokio tipo žmogus, kuris kitu atveju užsiminės niekais ir tinginiaus lovoje.
Mėgstamiausias filmas?
Jonghyun: Labiausiai man patinka siaubo ir veiksmo filmai. Daugiausia reikšmės turintis filmas, kurį žiūrėjau pastaruoju metu, šiek tiek seno veiksmo „Phone Booth“.
Kaip leidi laisvą laiką?
Jonghyun: Daugiausia sportuoju. Taip pat lankausi kompanijos šokių studijoje. Nes tai labai draugiška vieta, dėl to jaučiuosi atsipalaidavęs leisdamas laiką ten.
Geriausias būdas numalšinti stresą?
Jonghyun: Kartais sportavimas, kartais apsipirkinėjimas.
Su kuriuo Korėjas atlikėju norėtum dirbti?
Jonghyun: Wheesung-hyung! Mes esame labai geri draugai. Esame labai panašūs įvairiuose situacijose įskaitant muziką ir jausmus. Manau, puikiai dirbtumėme kartu.
Tada norėčiau dirbti su Jungyeop-hyung iš Brown Eyed Soul. Neseniai dainavome duetą kartu radijo programoje ir tikrai iš jo išmokau daug. Mano nuomone, dirbant su talentingais sunbaes, turi galimybę daug ką išmokti., tai pat subręsti.

O kaip su atlikėjais iš kitur?
Jonghyun: Tokių nėra, bet pastaruoju metu pradedu galvoti kad Justinas Bieberis „yra nuostabus“, jo debiutinis albumas neblogas, spėlioju kas bus toliau. Na bet į tai žiūriu teigiamai.
Kokį vaidmenį atlieki grupėje?
Jonghyun: Atmosferos kūrėjas? Bet kiekviena iš mūsų prie to prisideda. Kiekvienas turi gerą charakterį, mes norime būti šalia dėl vienas kito.
Kurį narį vežtumeisi kartu į negyvenamą salą?
Jonghyun: Key! Key yra toks žmogus, kuris mėgsta gaminti įvairų maistą ir tai man labai patinka. Jei pasiimčiau Key kartu, problemų dėl maisto nebūtų.
Džiaugsmingiausias momentas pastaruoju metu?
Jonghyun: Jaučiausi labai laimingas, kai “Lucifer” laimėjo pirmąją vietą. Taip pat dalyvavimas FM.
Pagrindinis dalykas suteikiantis daugiausia džiaugsmo?
Jonghyun: Muzika. Esu toks žmogus, kuris yra lengvai paveikiamas aplinkos. Šiuo metu beveik ruduo tad balandinės dainos labai tinka. Taip pat akimirkos, puikūs prisiminimai. Atsivežiau polaroid‘ą, eisiu ir viską fotografuosiu.
Ką norietum pasiekti šiais metais?
Jonghyun: Noriu nueiti į atrakcionų parką su draugais, taip pat norėčiau pasivažinėti viešuoju transportu. Nesinaudojau juo nuo pat pirmųjų metų aukštojoje. Kai lankėmės Osakoje, Universal Studios, buvo tikrai linksma bet norėčiau tenai nuvykti tik su savo draugais.
Ar yra toks daiktas, kurio niekada negali prarasti ar pamesti?
Jonghyun: Pasitikėjimas savimi, mano amžiuje, pasitikėjimas savimi yra svarbiausias dalykas.
Jei sutiktum save praeityje, debiuto metu, ką sau pasakytum?
Jonghyun: Džiaukis savo ašaromis (šypsosi)
Ką pasakytum dabartiniam sau?
Jonghyun: Jokių silpnų momentų! Nepamiršk ko sieki!
Planai kitiems metams?
Jonghyun: Daug ką išmokti, daug ką pajausti, tai yra viskas ką noriu pasakyti.
Palik žinutę skaitytojams.
Jonghyun: Džiaugiuosi galėdamas duoti interviu KOOL žurnalui. Bus daug galimybių pasidalinti naujienos Japonijoje. Tikiuosi galėsime dar kartą pasirodyti gyvai Japonijoje.
JONGHYUN>>>KEY
Pirmoji nuomonė apie Key?
Jonghyun: Nuo pat pirmųjų bendravimų dienų iki dabar Key charakteris ir bendravimo būdai nepasikeitė. Jis liko toks pats savarankiškas.
Panaudok spalvą, kuri atitiktų Key.
Jonghyun:Sidabrinė
Ką norėtum pasakyti Key?
Jonghyun: Džiaugiuosi matydamas kaip judi link užsibrėžto tikslo. Tikiuosi ir ateityje bendrauti su tuo pačiu, nepasikeitusiu, Key.


SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 149641_162179827154468_100000873540686_295860_2512374_n

1.Kodėl nusprendei tapti atlikėju?
Key: nuo pat vaikystės apie tai svajojau. Bet žinoma turėjau ir kitų svajonių. Pavyzdžiui, tapti dailininku. Norėjau dirbti darbą susijusį su menu. Ta svajonė ir noras tapti atlikėju visada buvo manyje.
2.Nuo pat debiuto, kokia tavo įsimintiniausia akimirka?
Key: Kai tik išleido pirmąjį albumą nuėjau į parduotuvę ir jį nusipirkau. Dar prisimenu tą jausmą.
3. Be muzikos, ar yra dar kažkas kas daro įtaką tavo gyvenime?
Key: Mada ir menas. Tai įkvepia. Nors kai kas mano kad tai visiškai nesusiję. Bet visa tai yra apie išvaizdą.
4. Ateityje, ką norėtum išmėginti?
Key: Svarbiausia išbandyti kuo daugiau su SHINee, mano vienintelis noras yra įgyti kuo daugiau patirties.
5. Pirmasis dalykas, kurį padarai atsikėlęs ryte?
Key: Pasitikrinu mobilųjį telefoną ir iPod.
6. Mėgstamiausias filmas?
Key: "ただ, 君を愛してる" (Tada Kimi wo Aishi teru”), nors tai ir japoniškas filmas. Taip pat „Dreamers“.
7. O anime ir manga?
Key: Mėgstu visą Chibli darbą ir kūrinius. „The Borrower Arriety“ neseniai išleista, ar ne? Dievinu šitą filmą. Labai tikėjausi kad Arrietty buvo toks tikras kaip ir mano meilė jam. Netgi mano fanai žino kad mėgstu Chibli darbus, tad dovanoja kažką susijusio su juo. Noriu „Arrietty“ dovanų. Tikro ir gyvo Arrietty. (juokiasi)
8. Mėgstamiausias žodis?
Key: Mėgstu daug įvairių frazių ir pasakymų. Pavyzdžiui „Norint gauti 1% įkvėpimo, daryk viską ką gali geriausiai 99%”, „Už pastangas anksčiau ar vėliau bus atlyginta“.
9. Ką veikti atostogų metu?
Key: Leidžiu laiką su draugaus, apsipirkinėju. Taip pat repetuoju.
10. Ko labiausiai bijai?
Key: Baisiausia man būna kai pradedu galvoti „Aš nekenčiu“. Kai pagalvoju, kad nekenčiu vieno ar kito darbo iškart dingsta noras jį daryti ir išsigąstu.
11. Kuo užsiimi norėdamas numalšinti stresą?
Neleidžiu stresui kauptis ir dažnai išsilieju.
12. Vieta, kurioje lengviausiai atsipalaiduoji?
Key: Mano lova.
13. Ar yra koks vietinis atlikėjas su kuriuo norėtum dirbti?
Key: Jaejin iš FT.Island. Mes esame labai artimi. Taip pat, kaip atlikėjas jis yra vyresnis ir pirmasis debiutavo Japonijoje, todėl galėjo duoti daug naudingų patarimų. Jaejin yra bosistas, tad jei dirbtume kartu, manau būtų linksma.
14. Kokią dainą pastaruoju metu klausai?
Key: Justino Bieberio dainas.
15. Koks tavo vaidmuo grupėje?
Key: Manau, kažkas panašaus į tiltą.
16. Kurį narį pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
Key:Taemin.
17. Mėgstamiausias maistas ir toks kukrio negali pakęsti?
Key: Nemėgstu morkų. Pastaruoju metu, pamėgau itališką maistą. Makaronai su itališkomis salotomis yra puikus ir skanus derinys.
18. Laimingiausias momentas?
Key: Mano gimtadienio vakarėlis. Pasikviečiau daug draugų, todėl tai buvo labai linksma.
19. Kuo labiausiai rūpinies šiuo metu?
Key: Mada. Šiuo metu domiuosi rudenio/žiemos madomis.
20. Ką norėtum padaryti iki šių metų galo?
Gauti apdovanojimą.
21. Kokioje srityje esi neįveikiamas?
Key: Manau, būnu labiausiai gobšus ir egoistas. Noriu įgyvendinti daug dalykų. Net to nesuprasdamas, darau viską kas man patinka.
22. Ką sau pasakytum jei sutiktum save praeityje, debiuto metu?
Key: Daugiau mokykis!
23. Vienas žodis sau.
Key: „Aš tave myliu“. Nesu piktas tad myliu save. Esu vidutiniškas.
24. Ką pasižadi padaryti kitais metais?
Key: Padarysiu daugiau kitais metais. Ir geriau. Ne tik savoje šalyje, bet ir už jos ribų.
25. Žinutė skaitytojams.
Key: Palyginus su kitomis šalimis, manau Japonija turi daugiausia bendrų pasikeitimų Pietų Korėjoje. Skaitydami šitą žurnalą, tikiuosi sužinosite daugiau apie K-POP. Ir žinoma mus.

KEY>>> MINHO
Pirmasis įspūdis apie Minho?
Key: Kai pirmą kartą jį pamačiau, pagalvojau kad jis ne korėjietis. Ir maniau, kad jis vyresnis už mane.
Ar galėtum jį sulyginti su kokia nors spalva?
Key: Juoda.
Žinutė Minho!
Key: Norėčiau su juo labiau suartėti. Tai vienintelis mano noras, bet nežinau ką Minho apie tai galvoja…. (juokiasi).


SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 76965_162180143821103_100000873540686_295864_903896_n

1. Kokia tavo įsimintiniausia akimirka nuo pat debiuto?
Minho: Labiausiai įsiminė tas laikotarpis, Lucifer pristatymo metu, kai pasirodymuose negalėjau dalyvauti dėl kojos traumos. Bet įsimintiniausia akimirka buvo kai grįžau jau pasveikęs, kai užlipau ant scenos kartu su kitais. Dažniausiai nesinervinu scenoje, bet tada viskas buvo kitaip. Ta scena, tas pasirodymas buvo neužmirštamas.
2. Kas labiausiai tave įkvepia be muzikos?
Minho: Žmonės. Sutikau daug puikių žmonių tuo metu kai lankiau koledžą. Iš jų išmokau tikrai daug.
3. Ką norėtum išmėginti?
Minho: Noriu vaidinti spektaklyje ir tapti MC, bet ne dabar, o šiek tiek vėliau kai būsiu jau pasiruošęs. Iki tol manau kad turėčiau labiau susikoncentruoti į SHINee veiklą. Pabandysiu kai ką kitą, naują kai tik pamatysiu savo pastangų rezultatus.
4. Pirmasis dalykas kurį padarai vos atsibundi?
Minho: Mąstau apie tai ką turėčiau veikti šiandien ir rytoj.
5. Kokius filmus mėgsti?
Minho: Labai mėgstu veiksmo filmus. Jie geriausiai padeda atsikratyti streso. Bet taip pat mėgstu ir romantines komedijas.
6. kuo užsiimi laisvu laiku?
Minho: Sportuoju sporto salėje, žaidžiu futbolą. Taip pat leidžiu laiką su draugais.
7. Ko labiausiai bijai?
Minho: nieko.
8. Kaip atsikratai streso?
Minho: Sportuoju.
9. Kur jautiesi patogiausiai?
Minho: savo lovoje.
10. Su kuriais atlikėjais norėtum dirbti?
Minho: kalbant apie kitų šalių atlikėjus-Usher. Super Junior sunbaes kalbant apie vietinius atlikėjus. Norėčiau sudainuoti dainą kartu su jais.
11. Koks tavo vaidmuo grupėje?
Minho: Manau, esu pagrindinė gitara grupėje. Galbūt tai nėra muzikos pagrindas, bet tvirta parama. Remiu grupės pagrindą.
12. Kurį narį pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
Minho: Tik vieną narį? Na tada.. Onew-hyung.
13. Koks tavo mėgstamiausias maistas ir tas kurio negali pakęsti?
Minho: Valgau ir mėgstu viską. Bet labiausia Ramen.
14. Ką sau pasakytum jei turėtum galimybę save sutikti debiuto metu?
Minho: Nepriimk visko rimtai ir atsipalaiduok. Nuo to laiko labai pasikeičiau. Dabar esu ramesnis, nors toli gražu ne ramiausias.
15. Vienas žodis dabartiniam tau.
Minho: Sunkiai dirbk ir nepamiršk būti dėkingu.
16. Ką sau pažadi kitais metais?
Minho: Nežinau kur link viskas pasisuks kitais metais, bet dirbsiu sunkiai kad sužavėčiau ir pasiekčiau tai ko siekiu.

MINHO>>>TAEMIN
Pirmasis įspūdis apie Taemin?
Minho: jis buvo mielas. Kaip mano broliukas.
Kokia spalva jį atitinka?
Minho: Geltona.
Žinutė jam.
Minho: Taemin, tu klausai hyung‘ų kaip Maknae, sunkiai dirbk tam kad galėtum paskui tuo didžiuotis ir džiaugtis. Ačiū.


SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL 148428_162180050487779_100000873540686_295863_5650346_n

1. Kaip tapai atlikėju?
Taemin: Šokau dar ir vaikystėje. Žiūrėdamas įvairius kitų atlikėjų pasirodymus, tarp jų ir M. Džaksono tiesiog jaučiau šokiams silpnybę ir potraukį, todėl pradėjau šokti ir mokytis namuose.
2. Kokia akimirka labiausiai įsiminė nuo pat debiuto?
Taemin: Pirmoji scena, pirmasis pasirodymas. Tai labai giliai įsirėžė į atmintį. Dainuodamas scenoje prisiminiau visus žmones, kuriuos myliu, jų veidus. Tuo metu mano širdį užplūdo šiluma, vos sulaikiau ašaras akyse.
3. Kas tave labiausia įkvėpė muzikoje?
Taemin: M.Džaksonas. Jis buvo pop karalius. Labai jį gerbiu. Mano svajonė taip pat tapti geriausiu.
4. Be muzikos, kas tave įkvepia ir dabar?
Taemin: Mano šeima. (Kai norėjau tapti atlikėju) mano šeima neprieštaravo ir pilnai mane rėmė. Ir dabar jie padeda mane susikoncentruoti į darbą. Jie mane supranta. Net ir tada kai maištavau jie tai priėmė lengvai ir su tuo susitaikė.
5. Ką pirmiausia padarai atsikėlęs?
Taemin: Valgau pusryčius!
6. Kokius filmus mėgsti?
Taemin: Daug. Kažkada labai domėjausi ir mėgau romantinius, veiksmo filmus ar komedijas, bet šiuo metu esu išprotėjęs dėl siaubo fillmų.
7. Kokia tavo mėgstamiausia frazė? Tavo moto?
Taemin: Lauk dangaus malonės darydamas geriausia. Tai mano šeimos moto ir man labai patinka jo reikšmė ir prasmingumas.
8. kuo užsiimi laisvalaikiu?
Taemin: repetuoju ir mokausi
9. Kaip atsikratai streso?
Taemin: Einu į treniruočių salę. Ten daugiau vietos nei mūsų namuose. Ten sutinku draugų, su kuriais galiu pasikalbėti ir kuriems galiu išsipasakoti. Treniruočių salė man tapo kaip namai. Einu tenai net jeigu noriu pabūti vienas.
10. Korėjos atlikėjas su kuriuo norėtum dirbti?
Taemin: Sunku atsakyti. Jų yra per daug. Sunku pasirinkti tik vieną.
11. Tada, kaip apie kitus atlikėjus?
[i]Taemin: Usher. Ar svajoju per daug?
12. Kokios muzikos pastaruoju metu klausai?
Taemin: Klausau senokus hitus. Ne naujas dainas, man patinka R&B stiliaus arba balandinės dainos, tos kurios buvo populiarios prieš kelis metus. Dainos su prasmingais žodžiais, šiek tiek liūdnos.
13. Kurį narį pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
Taemin: Key-hyung. Jis būtų naudingais visomis prasmėmis.
14. Kas tave sujaudino labiausiai pastaruoju metu?
Taemin: Visai neseniai mačiau korėjietišką filmą „Harmony“. Tai labai geras filmas, labai man patiko. Jis primena man Hello muzikinio klipo filmavimą. Mėgavausi filmavimų ir aplinka.
15. Kuo labiausiai domiesi pastarosiomis dienomis?
Taemin: Leidžiu laiką tinginiaudamas. Nuo pat debiuto iki šių metų buvau labai susikoncentravęs į SHINee darbą, atidaviau visas jėgas, tad dabar gaunu daugiau laisvo laiko.
16. Ką norėtum nuveikti iki tol kol ateis kiti metai?
Taemin: Daug ką. Pirmiausia, noriu daugiau dirbti ir geriau pasirodyti. Manau, dabar svarbiausias laikas mums. Nebebūsime vadinami „nauja grupe“.
17. Jei tektų pasirinkti dalyką, kurio niekada nenorėtum prarasti, kas tai būtų?
Taemin: Nenorėčiau nieko prarasti! Pirmiausia mados. Manau esu fotogeniškas, gražus ir geras šokėjas. Ir balsas nėra toks jau blogas. Gera asmenybė. Kuklus. (hahaha) Visa tai juokai~
18. Jei galėtum save sutikti debiuto metu, ką sau pasakytum?
Taemin: Niekada nepamiršk ką jautei stovėdamas ant scenos per pirmąjį pasirodymą ir visada būk nuoširdus. Nepamiršk koks esi iš tikrųjų.
19. Vienas žodis dabartiniam tau.
Taemin: Padaryk tai gerai!
20. Ką sau pasižadi kitiem metams?
Taemin: Kitais metais tapsiu pilnamečiu, todėl manau turėčiau būti atsakingesnis. Noriu parodyti daugiau vyriškumo. Galiu pažadėti, kad tikrai dar patobulėsiu!
21. Žinutė mūsų skaitytojams.
Taemin: Esu dėkingas už paramą. Norėčiau su jumis susitikti bei gerai ir linksmai praleisti laiką drauge.

TAEMIN>>>ONEW
Pirmasis įspūdis apie Onew?
Taemin: Jis buvo besirūpinantis ir draugiškas. Visi kiti sako tą patį apie jį. „Onew-ssi yra geras su kitais žmonėmis ir taip pat labai mandagus.
Kokia spalva panašiausia į jį?
Taemin: Pilka
Žinutė Onew.
Taemin: Kiekvienas iš mūsų yra skirtingas, tad sunku yra būti mūsų lyderiu. Kartais žaidžiame kartu, bet jis daugiausia dirba. Šiuo metu jis užimčiausias, bet vis tiek malonu matyti jo besišypsantį veidą. Onew-ssi, prašau likti savimi.

Vertimas:Haru
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 1:39 am

neišsigąskit apimties ir paskaitykit :DD lb mielas interviu.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 3:28 am

įdomus tikrai ;D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 3:42 am

kolkas tik Onew intervių perskaičiau, nes reik mokytis... dar skaitysiu, įdomus ; ))
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Emy.
.avatar.
Pranešimų skaičius : 791
Join date : 2010-10-16

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 4:21 am

Labai jau ilgas, bet labai įdomus. :D
Atgal į viršų Go down
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 1:21 pm

Na aš dar nesakaičiau, bet tikrai paskaitysiu ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL   SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee Interviu Japoniškam Žurnalui KOOL

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
» SHINee interviu su 10Asia
» SHINee RAY Žurnale (Onew Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Jonghyun Interviu)
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-