Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitimeSk. 09 04, 2011 7:45 pm

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Tumblr_lqy3tnlHm31qg0jm4

Ko galime tikėtis iš SHINeeWorld koncerto Singapūre?
Jonghyun: Išvysti milžiniška SHINee perlamutrinės žydros spalvos vandenyną!
Onew: Manau kiekvienas tikėsis vis kažko kito, tai priklauso nuo pačio žmogaus. Svarbiausia mes praleisime daug nuostabaus laiko su savo fanais.
Taemin: Puikių solo pasirodymų.
Key: Fanai išvys mūsų linksmąją ir žaismingąją pusę.
Minho: Puikių scenos dekoracijų ir dar puikesnių pasirodymų.

Kiekvieno iš jūsų mėgstamiausia koncerto dalis yra....
Jonghyun: Finalinė daina!
Onew: Solo pasirodymai. Taip pat nuolat besikeičianti scena, įvaizdžiai ir pan.
Key: Solo pasirodymai!

SHINeeWorld koncerte Taivane, Taemin netikėtai pasirodė persirengęs blondine mergina. Ar fanai Singapūre turės progą tai išvysti? Ar bus kitos staigmenos?
Jonghyun: Neatskleisime Jums šios paslapties! Spėliokite ir toliau!!
Onew: Dar pilnai neapsisprendėme.

Koncerto pavadinimas „SHINeeWorld“, kaip manote kas galėtų atitikti tą pasaulio turėjimo jausmą?
Jonghyun: Pasaulis!
Onew: Viso pasaulio laikas. Kiekvienos akimirkos branginimas ir džiaugsmas ją išgyvenant.
Taemin: Mūsų muzika.
Key: Mes, Jūs ir miela scena.
Minho: Mes Jums norime parodyti pasaulį, kurį galime sukurti!

Tobulame SHINee pasaulyje, kokia svarbiausia taisyklė norint ką nors pasiekti?
Jonghyun: Svarbiausia yra gerbti kitus.
Taemin: Visada būti kukliems. Mes negalima būti per daug patenkinti savimi ir galvoti kad viską darome tobulai vien dėl to kad esame garsūs. Mes negalime nieko neveikti ir privalome toliau sunkiai dirbti tam kad galėtume tobulėti.
Key: Tokių nėra.

Pastaruoju metu SHINee daug koncertavo Japonijoje ir jūsų populiarumas smarkiai šoktelėjo į viršų. Ką manote apie išpopuliarėjimą užsienyje, ypatingai Japonijoje?
Jonghyun: Tai tikrai labai reta galimybė.
Onew: Tai nuostabu. Tikiuosi kad galėsime aplankyti kiekvieną šalį.
Taemin: Aš tai branginsiu.
Minho: Tai labai reta galimybė. Vis dar stengiuosi daug ko iš to išmokti.

Debiuto Japonijoje proga buvo nuspręsta, jog SHINee keliaus į Londoną ir ten pasirodys ‚Abbey (Road) Studios“. Jūs buvote pirmieji atlikėjai iš Azijos pasirodantys ten, koks tai jausmas?
Jonghyun: Visi buvome labai laimingi.
Onew: Matyti sienas ant kurių išpieštas žodis „SHINee“, nors ir jautėmės šokiruoti, buvo malonu.
Taemin: Tai garbė, lyg svajonės išsipildymas!
Key: Jautėmės sujaudinti. Tikimės ateityje gauti galimybę apsilankyti ten dar kartą.
Minho: Buvo nuostabus, visai nauja ir kitokia patirtis. Ta kelionė man daug reiškia.

Turite fanų klubus Europoje. Ką manote apie jų rengiamus flash mob‘us ir bandymus Jus prisikviesti į Europą?
Jonghyun: Jaučiuosi labai dėkingas ir tikiuosi kad mus pavyks aplankyti Europą dar kartą.
Onew: Aš sužavėtas Taip pat norėčiau tapti dalimi to flash mob‘o ir šokti kartu, jei turėčiau tam progą.
Taemin: Tai buvo stulbinanti naujiena, bet mes negalime vien tik tuo pasitenkinti, turime dirbti dar sunkiau.
Key: Norėčiau pasakyti kažką daugiau ir reikšmingiau nei „ačiū‘, bet vis tiek tai lieka „ačiū“.
Minho: Iki šiol jaučiuosi dėkingas. Ir norėčiau daugiau gauti daugiau šansų nukeliauti į Europą ir ten pasirodyti.

Esate pasaulinės Hallyu žvaigždės, kaip manote kodėl K-banga taip greit keliauja po visą pasaulį įtraukdama vis daugiau žmonių?
Jonghyun: Turime galimybę atstovauti ir garsinti savo šalį, Korėją, tokiu būdu. Tuo reikia didžiuotis.
Minho: Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie SHINee pasaulio plėtimo, tai pat ir prie Korėjos kultūros plėtimo.

Jūsų pirma debiutinė Japoniška daina yra „Replay“. Jei galėtumėte pakartoti vieną gyvenimo akimirka, kokia tai būtų?
Onew: Kiekviena akimirka buvo savotiškai svarbi, negaliu atsakyti į šį klausimą.
Taemin: 12 metų atgal.
Key: Man patinka būtent ši akimirka, akimirka kuria gyvenu dabar.

”누난 너무 예뻐” yra Korėjietiška „Replay“ versija. Dainuojant japonišką šios dainos versija dar kartą, ar atgijo prisiminimai iš pirmojo debiuto?
Jonghyun: Daug įdomių dalykų nutiko vos tik mes debiutavome pirmąjį kartą.
Onew: Prisiminiau, kokie anksčiau jauni ir nauji buvome.
Key: Tie laikai buvo įsimintini ir linksmi.
Minho: Tos pirmosios dienos man labai svarbios, niekada neužmiršiu jų.

Source : Forever_SHINee , prettae
Vertimas: Haru
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitimeSk. 09 04, 2011 7:50 pm

Taemin'as didysis solistas :DDD trolol. Minho, ar tau tikrai tik dekoracijos galvoj ar čia stengies pasakyt ką nors, ko kiti nepasakė? xD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Singapūro fanai irgi nori blondinės Taeminės :DDDDDDDD
"Onew: Tai nuostabu. Tikiuosi kad galėsime aplankyti kiekvieną šalį." yes, yes, yes, mes visi to tikimės, Onew, mes visi :DDDD
Daaaha, įsivaizduokit flashmob'ą su Onew priekyje :DDD
Ir kaži, kas ten Taem'ui taip patiko, kai jis buvo šešerių? :D Pirmoji meilė? :DD
Haru, ačiū už vertimą ^^
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitimeSk. 09 04, 2011 10:13 pm

LOOOOL, jūsų manageris duchas xDDD Jei aš bučiau jo vietoj, pasakytu man idols, kad nori į Europą, reiškia varom į Europą XDD Ehh, nu bet čia tik svajonės xDDD
Tabe, ooo taip, Onew flashmobo priekyje.... aš turbūt bučiau vienintelė MVPerė kurį neeitų į tą flashmobą, nes bijočiau, kad kitos mane sutraiškis xDDDDDDDDD
Bet tai Minho su tom dekoracijom... LOOOOL lol
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitimeKv. 09 15, 2011 1:39 am

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale (2 dalis)

Minho, tu dievini sportą ir prisidėjai prie „Let‘s Go! Dream Team”. Ar tai pažadino tavo užslėptą varžymosi dvasią?
Minho: Ne, aš mėgstu tiesiog save išmėginti, ir randu įkvėpimą būtent sporte.

Jonghyun, kai dalyvavai “Immortal Song 2”, tavo balsą atpažino ne vienas muzikantas ir atlikėjas, kurie būtent už tave balsavo. Kaip manai, ar tu gimei turėdamas nuostabų balsą ar jį tiek išlavinai?
Jonghyun: Manau ir tas, ir tas. Bet aš nesu geras atlikėjas. Haha.

Onew, visą šį laiką esi SHINee lyderis. Ar yra karčiai saldžių dalykų apie kuriuos norėtum pakalbėti? Praeitais metais, interviu metu išrinkote Taemin “bosu”. Ar Taemin tapo lyderiu nuo tada?
Onew: Galiu pasakyt tik tiek, kad kiekvienas iš mūsų atlikome savo pareigas ir stengėmis viską daryti kaip tik galim geriausiai. Hahaha!

Taemin, esi maknae, bet hyung‘ai tave išrinko būtent labiausiai subrendusiu grupės nariu. Ar ir pats manai, kad esi labiausiai subrendęs?
Taemin: Wow, iš tikrųjų net pats nežinau...

Key, SNSD koncerte vaidinai mielą faną. Nuo pat debiuto, labiausiai išprotėję fanai, kuriuos esi iki šiol sutikęs....
Key: Kai kurie fanai žino mane geriau nei aš pats!

Daiktas/žmogus, labiausiai įkvepiantis SHINee fanų veiksmus yra….
Jonghyun: Nuostabus Korėjos atlikėjas Wheesung.
Onew: Menai ir kultūra.
Key: Geras maistas.

Praeitame „Hello Baby“ sezone tapote tėvais. Ar tai kažkaip pakeitė jus, ar iš to ko nors išmokote?
Jonghyun: Tapau vaiku ir vėl.
Onew: Vaiko mokymosi greitis labai greitas, jis sugeria viską ką mes mokome kaip kempinė.
Taemin: Pasijaučiau atsakingas.
Key: Laidos metu atsipalaiduodavau ir nejausdavau streso.
Minho: Vaikas buvo nuostabus, būtų puiku mylėti ir rūpintis mažuoju broliuku kaip Yoogeun.

Jei turėtum galimybę dalyvauti pasirinktoje laidoje ir daryti tai ką norite, ką jūs darytumėte?
Jonghyun: Nusiųsčiau kiekvieną narį į vietą, kurioje jis pirmiausia apsilankė ir filmuočiau kaip jis praleis dieną.
Key: Norėčiau dalyvaut lauke vykstančioje laidoje.

Credits:prettae
Vertimas: Haru

Padėka Tabeko už surastą interviu~
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitimeKv. 09 15, 2011 1:42 am

Citata :
Taemin, esi maknae, bet hyung‘ai tave išrinko būtent labiausiai subrendusiu grupės nariu. Ar ir pats manai, kad esi labiausiai subrendęs?
Taemin: Wow, iš tikrųjų net pats nežinau...

THIS. XDDDDDD

Citata :
Key: Kai kurie fanai žino mane geriau nei aš pats!

TROLOLOLOLOLOL. I DON'T EVEN. WHAT IS AIR.

D'aaaw ir man dėkoti buvo tikrai nebūtina. Čia tau ačiū, kad taip puikiai išvertei ^^ *hugs*
Fainas interviu c: Toks... kiek kitoks, galbūt net? xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]   SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Jonghyun Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Onew Interviu)
» SHINee interviu žurnale Asian Place
» SHINee TV PIA Žurnalo Interviu
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-