Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee interviu žurnale Asian Place

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 12:47 am

SHINee interviu žurnale Asian Place Tumblr_lluqmfBcID1qcl8qx


Q: Ar per pasirodymus nutinka taip, kad suprantat vienas kito mintis vien pažvelgę vienas į kitą?
Onew: Taip, būdami ant scenos mes jaučiam vienas kitą akimis, o per treniruotes mes net nesišnekam, o kalbamės akimis.

Q: Praleidot tiek daug laiko kartu, ar dėl to laiko leidimo penkiese keitėsi jūsų įpročiai, dainavimo stilius, ar maistas, kurį mėgstat?
Key: Taip! Maistas! Per Taemin ėmiau valgyti mėsą, nors anksčiau jos nemėgau.
Jonghyun: Taemin... Dėl mano kaltės? Ir Minho pamėgo lankytis sporto klubuose.
Taemin: Iš Onew ir Jonghyun išmokau dainuoti, Minho visuomet mane palaiko, o Key moko gražiai apsirengti.

ONEW

1. Ką darai kasdien?
- Miegu..? Nes mėgstu miegoti. Ir dainuoti.

2. Ko šiuo metu labiausiai nori?
- Noriu mašinos. (juokiasi)

3. Ko tikiesi pasiekti pabuvęs Japonijoje?
- Išmokti geriau kalbėti japoniškai.

4. Kai įsimylėsi, kokiu žmogumi tapsi?
- Tokiu, kuris daugiau nieko negalėtų padaryti.

5. Droviausias grupės narys?
- Taemin.

6. Kas vaikšto greičiausiai? Lėčiausiai?
- Visi kartais vaikšto ir greitai, ir lėtai. Turiu apie tai pagalvoti. (juokiasi)

7. Kada jaučiat fanų 'meilę'?
- Kai šokam ir dainuojam ant scenos.

KEY

1. Ką darai kasdien?
- Dainuoju, šoku, klausausi muzikos.

2. Ko šiuo metu labiausiai nori?
- Noriu kepurės.

3. Ko tikiesi pasiekti pabuvęs Japonijoje?
- Kaip japonų fanai žiūri į SHINee? Kaip jie reaguos?

4. Kai įsimylėsi, kokiu žmogumi tapsi?
- Tokiu, kuris per dieną daugiau nieko negalės padaryti.

5. Droviausias grupės narys?
- Taemin?

6. Kas vaikšto greičiausiai? Lėčiausiai?
- Greičiausiai Jonghyun, lėčiausiai Onew.

7. Kada jaučiat fanų 'meilę'?
- Jaučiu ją kiekvieną kartą mums susitikus.

TAEMIN

1. Ką darai kasdien?
- Klausausi muzikos, šoku, dainuoju mūsų dainas.

2. Ko šiuo metu labiausiai nori?
- Noriu išmokti geriau groti pianinu.

3. Ko tikiesi pasiekti pabuvęs Japonijoje?
- Pabūti Japonijos TV laidose! Noriu, kad žmonės matytų mūsų pasirodymus.

4. Kai įsimylėsi, kokiu žmogumi tapsi?
- Aš... nežinau.

5. Droviausias grupės narys?
- Aš pats? Kai būnu drovus, negaliu tinkamai išreikšti savo emocijų.

6. Kas vaikšto greičiausiai? Lėčiausiai?
- Greičiausiai Jonghyun, o Minho vaikšto labiausiai atsipalaidavęs.

7. Kada jaučiat fanų 'meilę'?
- Kai fanai pastebi smulkmenas apie mus.

JONGHYUN

1. Ką darai kasdien?
- Dainuoju.

2. Ko šiuo metu labiausiai nori?
- Gerai išsimiegoti.

3. Ko tikiesi pasiekti pabuvęs Japonijoje?
- Naujos patirties ir naujų iššūkių, taip pat noriu fanams parodyti įvairiausių pasirodymų.

4. Kai įsimylėsi, kokiu žmogumi tapsi?
- Per daug nesikeisiu nuo tokio žmogaus, kokiu esu dabar.

5. Droviausias grupės narys?
- Taemin. Jis nurausta dėl menkiausių priežasčių.

6. Kas vaikšto greičiausiai? Lėčiausiai?
- Aš vaikštau greičiausiai.

7. Kada jaučiat fanų 'meilę'?
- Kai stovim ant scenos.

MINHO

1. Ką darai kasdien?
- Klausausi muzikos, leidžiu laiką sporto salėj.

2. Ko šiuo metu labiausiai nori?
- Šiuo metu nieko ypatingo.

3. Ko tikiesi pasiekti pabuvęs Japonijoje?
- Labai noriu sudalyvauti japoniškose laidose ir palyginti, kuo jos skiriasi nuo korėjietiškų, taip pat noriu dalyvauti muzikos programose.

4. Kai įsimylėsi, kokiu žmogumi tapsi?
- Ištikimu. Tokiu, kuris žiūrės tik į mylimąją?

5. Droviausias grupės narys?
- Taemin. (jis greitai pasimeta, kai jo ko nors paklausia per tv laidas)

6. Kas vaikšto greičiausiai? Lėčiausiai?
- Greičiausiai Jonghyun, lėčiausiai aš.

7. Kada jaučiat fanų 'meilę'?
- Kai jie šiltai mus palaiko.


CREDITS: Chinese Translations by SHINee Bloom
English Translations by hiyeom
Vertimas: Tabeko
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 2:55 am

Iš Taem'o interviu...

7. when do you feel ‘love’ from fans?
- when fans notice the littlest things about us.

And here I thought that being a stalker is amazing. For the first time in my life I was proud of being myself. This kind of Tabeko.
Dar buvo juokinga tai, kad Jonghyun'as vaikšto greičiausiai. Mes tikriausiai su juo sprintuotumėm, jeigu gautumėm pasivaikščiot kartu. I'm not that slow either, you see :DD
Gražus šitas interviu~ Taemin'as droviausias~
Panašu, kad mažai kuo jie ir pasikeitė. O tai girdėti labai labai smagu ♥
Back to lovin' my little babies~ ^^
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 7:43 pm

2. your biggest wish now
Taemin: i want to be better at playing the piano.

Jis skaito mano mintis xDDD


Ir apie tas detales, feeling so good to hear that from Taem xDDD
Kad Onew lėčiausias tai nieko naujo, buvo aišku kad kas nors taip pasakys, o Minho nėra lėtas tik jis vaikšto toks relaxed manau xDDD

Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeSk. 05 29, 2011 10:15 pm

1min, jjong vaikšto greičiausiai, minho lėčiausiai, sooo...that the hell, juk jjong kojos trumpiausios o minho ilgiausios :DDDDDD arba tiesiog atrodo kad jjong greitai vaikšto nes jam reik spėt prisivyt kitus, o minho net nereik ir stengtis eit, jo žingsniai dideli ;DD
ok,pati sau pasiaiškinau :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeSk. 05 29, 2011 11:06 pm

pas Jjong matyt tokia pat problema kaip pas mane :D
Aš irgi visada žiauriai greit einu ir mane visi stabdyt turi :D
O dėl shyest member tai prilūžau :D visi vienbalsiai XD
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Tabeko~
SvečiasAnonymous
SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimePir. 05 30, 2011 9:58 pm

PAPILDYMAS

- Ką gi, sveikinu debiutavus Japonijoje! Taigi, kokia yra kiekvieno iš jūsų rolė grupėje?

Key: Aš SHINee energijos tiekėjas?
Minho: Mano pravardė "Flaming Charisma" labai puikiai apibūdina mano charakterį, nes aš nemėgstu pasiduoti.
Taemin: Aš grupės jauniausias narys, kurį visi visuomet myli? (juokiasi) Ir Japonijoje linksminsiu visus savo mielais veiksmais.
Jonghyun: Aš visuomet būnu linksmas ir padedu kitiems prisitaikyti.
Onew: Na, o aš esu tiesiog SHINee lyderis.

- Kaip trumpai. Kaip jautėtės, kai jums pranešė apie debiutą Japonijoje ir kaip jam ruošėtės?

Minho: Visi buvom labai laimingi. Jeigu nuoširdžiai, visi nervinomės, bet taip pat norėjom parodyti savo pasirodymus japonų fanams. Prieš įrašydami savo pirmąją japonišką dainą, žiūrėjom japoniškus filmus ir dramas, kad įsijaustumėm į kalbą. Manau, kad tai padės mums geriau pažinti Japoniją.
Jonghyun: Džiaugiuosi, kad galim pažintį japonų kultūrą ir netgi dalintis kultūriniais įpročiais.

- Kai praeitais metais Yoyori stadione paskelbėt debiutą Japonijoje, Key apsiverkė. Ar galvoje buvo daug minčių?

Key: Visų pirma, tai buvo pirmas kartas, kai vieni stovėjom ant tokios didelės scenos. Iš pradžių negalėjau gerai matyti publikos, bet vėliau pamačiau juos visus ir širdis ėmė spurdėt iš laimės. O dėl debiuto... Buvau toks laimingas, kad net pravirkau.
Minho: Tai buvo mūsų pirmasis solo koncertas, tad mums jis išties ypatingas.
Jonghyun: Paskutinė daina buvo "One". Kai žvilgtelėjau į šalia stovintį Minho, jis dainavo labai nuoširdžiai. Tuomet į mano galvą suplūdo daugybė prisiminimų ir skruostais ėmė riedėt ašaros.

- Ar per pasirodymus pavyksta pajusti kitus grupės narius?

Onew: Taip, būdami ant scenos visuomet persimetam žvilgsniais. Per treniruotes stengiamės kuo daugiau kalbėtis, kad apsiprastumėm, bet galų gale vis tiek akimis suprantam apie ką galvoja kiti grupės nariai.

- Praleidot tiek daug laiko kartu, ar dėl to laiko leidimo penkiese keitėsi jūsų įpročiai, dainavimo stilius, ar maistas, kurį mėgstat?

Key: Taip! Maistas! Per Taemin ėmiau valgyti mėsą, nors anksčiau jos nemėgau.
Taemin: (žiūri į Key) Mano mąstymas šiek tiek pasikeitė. Maniau, kad žmonės sulaukę 20 metų tiesiog natūraliai pasikeičia, bet panašu, kad klydau (juokiasi).
Jonghyun: Dėl Minho ir mano kaltės Taemin dabar mėgsta leisti laiką sporto klube ir augintis raumenukus? (juokiasi)
Taemin: Teisingai, mes mokomės vienas iš kito. Iš Onew ir Jonghyun išmokau dainuoti, Minho visuomet mane palaiko, o Key moko gražiai apsirengti.

- Paminėjot stilių. Koks yra jūsų ypatingas stilius?

Key: Manau, jog mūsų stilius yra "šiuolaikiški vaikinai", tokie yra SHINee - natūralūs, draugiški ir šaunūs.

- Kokį muzikos ir šokių stilių mėgstat?

Key: Aš klausausi beveik visų man patinkančių naujų dainų. Man patinka urban ir popso stiliai.
Minho: Man patinka R&B arba baladės, taip pat mėgstu sunkesnius šokių pasirodymus.
Taemin: Manau, kad šokis ir muzika yra vienas ir tas pats, kai reikia juos perteikti. Man patinka dainos, turinčios gerą ritmą, pagal kurį aš galiu laisvai šokti.
Jonghyun: Man patinka šiek tiek chuliganiška muzika, kaip Maroon5 ar T.O.P. Neseniai ėmiau mokytis groti gitara.
Onew: Man patinka klausytis senesniojo popso.

- Jums patinka skirtingi stiliai. Ką nuveikiate prieš įrašinėjant dainą?

Taemin: Pasidarau sau vokalinę treniruotę, pradainuoju savo balsą ir geriu daug vandens.
Minho: Prieš įrašinėjant dainą, pasiklausau jos kelis kartus, dainuodamas kartu. Taip jaučiuosi ramiau ir manau, kad galiu geriau sudainuoti.
Onew: Svarbu pasiklausyti dainos kelis kartus.
Jonghyun: Stengiuosi iki galo suprasti dainos žodžius ir vėliau dainuoti taip, kad gerai juos išreikščiau savo jausmais.

- Tuomet ką darote prieš lipdami ant scenos?

Minho: Sustojam ratu ir surinkam "Fighting~"
Taemin: Surikus "Fighting!" šiek tiek atsipalaiduoja gerklė, tad ant scenos bus lengviau dainuoti (juokiasi). Negalim pamiršti "Fighting!"

Kai filmavom MV, viskas atrodė taip nauja

- Jūsų japoniško debiuto daina yra japoniška Replay, daina, kurią Korėjoj išleidot 2008 metais. Kaip jautėtės vėl ją dainuodami, tik šįkart japoniškai?

Onew: Manom, kad vis iš naujo atrandam šios dainos žavesį. Tas žavesys nepasikeičia, net dainuojant dainą japoniškai.
Jonghyun: Todėl ta daina ir pavadinta "Replay" (juokiasi).
Onew: Taip! Kai pradedi jos klausytis, negali nustot.

- Dainoje perteikiami įvairūs jausmai: gailestis, nes mergina nežino tikrųjų jausmų, švelnūs jausmai, būnant su ja ir tikrasis susižavėjimas. Į ką kreipėt daugiausiai dėmesio, įrašinėdami dainą?

Jonghyun: Visų pirma, daug dėmesio skyrėm japonų kalbos žodžių tarimui. Nervinausi, kad man nepavyks perteikti dainos žodžių, tad daug tariausi su mūsų japonų kalbos mokytoju ir kitais pagalbininkais įrašinėjant dainą. Tai buvo pirmoji daina, kurią dainavom japoniškai, tad nežinojau kuo korėjiečių emocijos skiriasi nuo japonų, tačiau labai stengiausi gerai viską išreikšti.
Onew: Aš stengiausi daina parodyti savo nerimstančią širdį.
Key: Kadangi mes turėjom reikšti jausmus kita kalba, aš stengiausi, kad viskas atrodytų kuo natūraliau. Įrašinėjau dainą, daug kartų konsultuodamasis dėl savo tarimo.
Minho: Korėjietiška daina, kurią dainavom tris metus, skiriasi nuo dabartinės japoniškos versijos. Buvo nelengva, tačiau aš stengiuosi perteikti reikiamus jausmus.
Taemin: Japoniškoje versijoje mes esam labiau suaugę, tad dainavau žemesniu ir stipresniu balsu, kad tai parodyčiau.

- Gera klausytis, kad jūs taip stengiatės. Kuri dainos vieta yra jūsų mėgstamiausia?

Onew: Man patinka "Replay Replay" vieta, kaip ir dainos pavadinimas.
Minho: Man patinka ne tik ta vieta, bet ir visa daina.
Jonghyun: Man patinka pats paskutinysis perėjimas.
Key: Pati pabaiga, kur kiekvienas narys dainuoja savo eilutes. Taip pat man patinka repas ir Taemin šokis.
Taemin: Ačiū (juokiasi). Man patinka pati dainos pradžia.

- Replay MV buvo išleistas DVD formatu. Ar filmuodami jį patyrėt kokių nors ypatingų akimirkų?

Jonghyun: Šiam MV buvo naudoja speciali technika.
Taemin: Taip, kai kurios MV vietos buvo filmuotos matricos kamera.
Minho: Matricos efektas buvo panaudotas mano ir Taemin individualiems pasirodymams klipe. Buvo įdomu. Pirmą kartą filmavome japonišką MV, tad buvo problemų su priartintom scenom, kai ypatingas dėmesys buvo sutelktas į mūsų lūpas. Daugiausiai klaidų darė...
Jonghyun: Taemin, ar ne?
Taemin: O, aš? Bet aš labai stengiausi (juokiasi). Kadangi mes klipą filmavoje Paju, Korėjoje (toje pačioje vietoje kaip ir prieš tris metus), visa tai tapo dar įsimintiniau.
Onew: Taip. Mus labai sujaudino tai, kad turėjom naują MV filmuoti toje pačioje vietoje kaip ir prieš tris metus. Jaučiausi, tarsi pradėtumėm viską iš naujo.

- Kokius prisiminimus branginat iš tų 2008 metų, kai išleidot šitą dainą Korėjoj?

Key: Vis dar pamenu, jog dainavau šitą dainą su kitais grupės nariais iki paryčių.
Jonghyun: Mes dainuodavom visą dieną. Vis dar pamenu kaip sunkiai dirbom.

- Pasakykit, ką pagalvojot apie dainą "Hello" ir kas jums labiausiai joje patiko?

Jonghyun: "Hello" yra labai rami ir šilta daina. Kai pirmą kartą pasiklausiau jos, pagalvojau "Aa, ši daina yra labai sunki" todėl, kad mums reikės ją dainuoti (juokiasi).
Minho: Maniau, kad ritmas mums yra naujas ir įdomus.
Taemin: Ši daina turi tą lengvumo jausmą ir puikiai atitinka dainos žodžius.

- Atsisveikinkit su japonų fanais.

Onew: Prašau, palaikykit mus, kai debiutuosim Japonijoje. Daugybė žmonių nukententėjo per žemės drebėjimą. Mes stengsimės padėti nuskriaustiems savo muzika ir pasirodymais. Taip pat labai stengsimės.
Key: Mes visi labai laukiam debiuto Japonijoj. Norim kuo greičiau japonų fanams parodyti kokią muziką ir pasirodymus parodo SHINee. Tad palaikykit mus.
Taemin: Kadangi dabar iš vieno metų laiko pereinam į kitą, neperšalkit! Susitiksim Japonijoj!

Korean Trans by 빵빵타@DC Shinee Gallery | English Trans by jujugal
Vertimas į lietuvių kalbą: Tabeko
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimePir. 05 30, 2011 11:48 pm

ech, banalokas interviu :DD japan japan da japan. Va tik šokas man kad JJong patinka Maroon5 :DD jis greit keičia savo skonį.

p.s. one more thing, tae vis dėlto tikrai irgi kačialinasi :DDfuck yea. lol
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeAntr. 05 31, 2011 12:32 am

from Justin Bieber to Maroon5.. oh, Jjong.. You are cool :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeAntr. 05 31, 2011 7:24 pm

Ir gerai kad nebe Bieber xDD
Matosi kad Taem dirbt salėj su Minho pradėjo xDDD
Šiaip kažko labai įdomaus neperskaičiau, gal tik kai kurie tokie faktai xDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Hercules
.Hercules.
Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2010-12-10
Age : 28
Miestas : Kaunas

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeTr. 06 01, 2011 2:05 am

Dabar net nežinau, ar lėkt su Jjongiu, nes aš irgi nemėgstu lėtai eiti, ar aukotis dėl Minho :D.
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeTr. 06 01, 2011 2:07 am

me too :DD man irgi nuolat rėkia "kur tu bl bėgi"
jau sakiau kad minho px, žingsniai dideli, vis tiek kiti vytis turės :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Hercules
.Hercules.
Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2010-12-10
Age : 28
Miestas : Kaunas

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitimeTr. 06 01, 2011 2:10 am

Tai gal jis taip įprato, kad jį kiti vejasi, kad visai pastangų nededa, laukia, kol nuneš :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee interviu žurnale Asian Place Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee interviu žurnale Asian Place   SHINee interviu žurnale Asian Place Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee interviu žurnale Asian Place

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee RAY Žurnale (Key Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Onew Interviu)
» SHINee RAY Žurnale (Jonghyun Interviu)
» SHINee on Asian Place July
» SHINee Interviu Singapūro iWeekly Žurnale [110903]
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-