Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Komentarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimePen. 06 10, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

Ir kaip gi be komentarų, manau jie irgi netrukdys XDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com

AutoriusPranešimas
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 7:44 am

VISOS ONEW PANOS? Aš berods nesižalojau XDDD
Beje, net neturiu ką daugaiu pasakyt, gan neblogai aprašei visus rpg, beveik su viskuo sutinku, ypač dėl Mayu ir Key ir dėl romantinių ir mielų akimirkų ; DDDD
Ir dėl žodžių : Bet manęs mažiau klausyk, ir viską savaip daryk. Juk ten tavo norai pildosi, o ne mano xD lol
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Mayumi
.Mayumi.
Pranešimų skaičius : 3822
Join date : 2011-03-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 2:09 am

Citata :
Mayumi + Key
Okay, galbūt šiam sezone kažkas kirto man per mąstymo gysleles, kad ėmiau nenorėt skaityt smut ir panašiai. Tačiau man patiko šios poros rašymo stilius ir negalėjau joms duoti žemo balo. Tačiau kartais tokius paskaičius susimąstau, ar mes tikrai liptumėm į lovą su žmogum, kuris tiesiog padėjo mums rasti namus ar nešti knygas? Kažin. Nebent slapta jį pažinotumėm. Suprantu, čia forumas, čia SHINee, čia galima. Tačiau realybėj aš tikrai tikrai labai labai pasisaugočiau tokių. Back to the topic, nežinau ko nori tu, Mayumi, bet aš mieliau norėčiau, kad tarp jūsų šviežių santykių būtų mažiau sekso ir daugiau gražių akimirkų. Bet manęs mažiau klausyk, ir viską savaip daryk. Juk ten tavo norai pildosi, o ne mano xD


cia taip gavos :DDD siaip kai man nurauna stoga buna visko :DD man siaip buvo panasiai su pirma kart matomu zmogum, tik aisku vietoj sexo buvo buciniai. Tad isitikinau, kad tikrai egzistuoja meile ir aistra is pirmo zvilgsnio :D
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 11:38 pm

*paplekšnoja vaikinui per petį* Nebijok. Galbūt Minho ir ne toks iškalbus, koks buvo Petras, bet kašį ne tik žiūrėt, o ir žaist mėgsta. *sarkastiškai nusijuokia* Vat kaži ar sugebėtum prieš jį laimėt. *parodo jam liežuvį ir pasisuka ant kulniuko* Einu tada aplankyt jų. Lauksi čia?



ROFLMAO lol bwahahahahaha, žudai žmogau XDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Mayumi
.Mayumi.
Pranešimų skaičius : 3822
Join date : 2011-03-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 1:01 am

Key vel gone ;((((
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimePir. 08 15, 2011 5:43 pm

Dar galit komentuoti, temos nerakinu :DD
Atgal į viršų Go down
Lee!^^
.Lee!^^.
Pranešimų skaičius : 3563
Join date : 2011-03-12
Age : 26
Miestas : Kaunas

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimePir. 08 15, 2011 6:05 pm

Oh yeah jeigu ištikruju tai pirma karta nenorėrau daryt rpg bet nenorėjau ir mest, todėl biški shit gavos, bet vel thanks už komentara. ^^
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitimePir. 08 15, 2011 6:08 pm

Vis vien šaunuolė, kad pasiryžai ir užsiėmei tuo X3 Aš dvigubai myliu žmones, kurie šį sezoną išbandė rpg ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Komentarai - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Komentarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Komentarai
» Komentarai
» Komentarai
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-