Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Komentarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 06 10, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

Ir kaip gi be komentarų, manau jie irgi netrukdys XDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com

AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 11:18 pm

keisčiau negalėjai sugalvot,em :DDD
nu sėkmės XD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 11:58 pm

kas čia keisto? ><
btw ačiū :D
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 12:29 am

Emii, man tavo visai patinka ^^
Bent pradzia tai kol kas gera :)
Idomu kas bus toliau ^^
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 12:33 am

mhm, aš pati nežinau ką darau :D nieko nenutuokiu apie tas lenktynes, tai bandysiu nusisukt :D btw ačiū~
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 3:01 am

Sekmes! :D
Vistiek manau kad tau gan gerai sekasi xDD
kekeke ^^
Atgal į viršų Go down
Nesta
.Nesta.
Pranešimų skaičius : 162
Join date : 2011-03-15
Age : 27
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 9:54 pm

Emii, man ir tavo patinka :)
Dovile, tavo idomu skaityt :)
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePen. 07 29, 2011 11:06 pm

O kas ten idomaus??? xD
Mmm aciu :D
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 12:52 am

emii+minho

juokauji?negausi velnių už tai?:D
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 12:52 am

o už ką turėčiau gauti velnių? o_o
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 1:03 am

nuuuuu neeeeeees, trečią bernai paėmei :DD
aš tik sakau, rpg ne mano valdžioj :D lol
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 1:05 am

so what? :D tabė sakė, kad tą taisyklę, jog galima keisti tik 2 kartus pašalino :D nu jeigu kas blogai sakykit, tai pašalinsiu tą temą... xD
Atgal į viršų Go down
Mayumi
.Mayumi.
Pranešimų skaičius : 3822
Join date : 2011-03-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 1:26 am

kur Key???? O.o ;((((
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 1:52 am

dingo. vsio. užteks rūrintis :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 3:06 am

Ach, man patinka visų temas paskaitinėt, tikrai įdomu :)
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimePir. 08 01, 2011 3:15 am

OMO, Dovilės ir Onew, nuuuu negaliuuu kai mieli jie ten ^o^
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:17 pm

Kadangi ką tik baigiau skaityti paskutiniuosius rpg, kurių iki šiol buvau neskaičius, pasinaudosiu proga ir pakomentuosiu absoliučiai visus išskyrus savo xD Kad būtų įdomiau, pradėsiu nuo man labiausiai patikusio.

Juste + Jonghyun
Muškit mane kiek norit, bet Džastutės rpg pas mane visada bus tope. Mergina žino ką daro, ko nori ir nė neabejoja tuo, ką pasieks. Vietomis atrodo, kad partneris jos visiškai nesuvaldo, o kai kur rodosi, kad ji pažabota kaip paklusni kumelė. Sunku nusakyt. Tačiau man patinka kaip viskas klostosi ir so far, nekantrauju pamatyt kas vyks toliau. Pradėjo nepažįstamais, tapo draugais, telieka klausimas, ar sugebės kuris nors kurt tą ugnelę, kuri uždegs tikruosius jausmus. Pamačius kiekvieną naują atsakymą, nudžiungu tarsi tai būtų mano pačios rpg :DD

emii + Minho
Nepalaikykit manęs keista, tačiau aš kartais mėgstu rpg, kai visas foreplay jau būna praleistas. Todėl nudžiugau pamačius, kad Minho ir emii jau pora. Kadangi pačio rpg mačiau dar mažokai, nelabai turiu ką komentuot, bet kol kas man patinka tiek, kiek yra. Partneris be galo nuoširdus bei kooperatyvus. Palauš jis tą jauną sielą, ar ne? Man atrodo, kad nebedaug betrūksta. Hehe. Lauksiu daugiau~

Yori + Jonghyun
Iš pradžių šis rpg atrodė keistokas, bet kai įsivažiavau skaityme, supratau, kad Yori viską pateikia gan delikačiai ir įdomiai. Haha, gaila man Jonghyun, pakliuvo jam dar viena klastinga mergina. Bet pagalvojus, su tokiom tik smagiau, kai turi mąstyti ką daryti ir ką sakyti, o ne veikti kaip robotas. Užskaitau jus už kortų žaidimą, nei viename rpg tai dar nebuvo panaudota ir todėl tik pakutena visą įdomumą. Įdomu, kaip aprašysit patį žaidimą xD Ir kada gi Yori pagaliau pasiduos vaikino kerams... :3

Neony + Onew
Pirmą puslapį pervariau ramiai, manydama, kad jau nieko ypatingo nebesulauksiu, bet kai pamačiau žinutes apie šunį, sėdėjau atvipusiu žandikauliu. TOKIO protingo šuns dar gyvenime nesu regėjus (ir kyla klausimas ar tokių yra). Vien todėl šitas rpg pasidarė išskirtinis. Tik šiek tiek kabino tai, kad mergina labai mėgsta žalotis. Suprantu, smagu. Kraujas, skauda, vaikinas rūpinasi, bet... gal nereikia persistengti?xD Prisiekiu, jeigu ji dar kur nors išsidrėbs, sėdėsiu facepalm'e ir gailėsiuos Onew, kuris čia iš visų turėjo būt kerėpliškiausias. Aukšta vieta už individualumą.

Mayumi + Key
Okay, galbūt šiam sezone kažkas kirto man per mąstymo gysleles, kad ėmiau nenorėt skaityt smut ir panašiai. Tačiau man patiko šios poros rašymo stilius ir negalėjau joms duoti žemo balo. Tačiau kartais tokius paskaičius susimąstau, ar mes tikrai liptumėm į lovą su žmogum, kuris tiesiog padėjo mums rasti namus ar nešti knygas? Kažin. Nebent slapta jį pažinotumėm. Suprantu, čia forumas, čia SHINee, čia galima. Tačiau realybėj aš tikrai tikrai labai labai pasisaugočiau tokių. Back to the topic, nežinau ko nori tu, Mayumi, bet aš mieliau norėčiau, kad tarp jūsų šviežių santykių būtų mažiau sekso ir daugiau gražių akimirkų. Bet manęs mažiau klausyk, ir viską savaip daryk. Juk ten tavo norai pildosi, o ne mano xD

Sky + Onew
Pradžią skaičiau vos tik viskas prasidėjau. Tada ties kokiu aštuntu puslapiu nustojau, nes pas jus viskas vyko taip greitai, kad vos spėjau skaityt. Ir šiandien pasivijau. Tiesa, 10 puslapių suskaityt buvo ne juokas, bet nejaučiu, kad laiką būčiau praleidus veltui. Nors skaičiau perkreiptu veidu (galbūt aš tikrai padauginau smut per pastaruosius metus?), man patiko tos akimirkos, kurios privertė ne tik smagiai pasijuokti, bet ir besijuokiant nuo kėdės nusivožti. Pavyzdžiui, kai nulūžo laikiklis. Po to pranešimo šiek tiek pasivoliojau ant grindų iš juoko. Buvo smagu xD Kaip vaivorykštė po lietaus ir sekso įtampos. Ir gerai. Žymiai pagyvino rpg xD

Lee + Key
Susitikimas, pasivaikščiojimas, ledai. Gan ramus rpg, toks nei per daug iššaukiantis, nei per prastas, kad liktų nepastebėtas. Vaikinas rūpinasi mergina, o ši yra jam be galo gera. Ko dar galima norėt iki pilnos laimės? Žema vieta tau, Lee, kliuvo ne dėl to, kad rpg yra prastas ar blogas. Tiesiog šiuo metu aš mėgstu ekstremalesnius dalykus labiau už paprastumą. Todėl taip. Atleisk ir nė negalvok įsižeisti. Rpg darai tikrai neblogai, tuo įsitikinau per skype. Jeigu tau tai patinka, puiku. Jeigu nori daugiau, nesivaržyk. Nes kartais atrodo, kad abu žmonės jaučiasi kiek suvaržyti savo kailiuose... Na, sėkmės X3

Dovilė + Onew
Vienas nuoširdus pastebėjimas, kuris mane privertė nejaukiai susiraukti. Kiek.. Onew merginos gali žalotis? Nejaugi tai TAIP smagu? As I said, suprantu, kad smagu, bet per daug gal nereikia? Sakyčiau, šitam rpg Onew atrodo kaip iš paskos lakstantis šunytis, bandydamas įvykdyti merginos norus ir neįžeist netyčia jos jausmų. Nežinau ar tai gerai santykiams :/ Paprastai fainiau kai abi personos jaučiasi nevaržomos, tačiau tik jums nuspręsti ko norit jūs... Tikiuosi, bent dėl žalojimųsi reikalai susitvarkys :DD

Sharu + Taemin
Paskutinė vieta kliuvo tik todėl, kad visų pirma panašūs įvykiai ant ledo jau buvo ir man nesmagu buvo skaityt tai, kas jau kartojosi, antra, atrodė, lyg Taemin kad ir ką bedarytų, vis tiek bus priverstas paklusti merginos norams. Tarkim ir ant to pačio ledo. Nors aiškiai matėsi, kad Taemin nenori eit ant ledo, mergina vis tiek toliau sėdėjo arenoje ir laukė jo. Ir jis buvo priverstas ateiti. Ech, na nieko xD Tikėkimės, kad vėliau reikalai taisysis, nes rpg dar šviežokas, mažai puslapių. Mažai ką galiu spręsti.

Tai tiek. Neteiskit nei už gerus, nei už blogus žodžius. Pasakiau nuoširdžiai ką manau, į šalį patraukusi visas geras draugystes ir vertindama taip, tarsi visus pažinočiau lygiai. So... tiek :DD
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:29 pm

Wyy mano pres paskutinis ;D Lol, aciu Tabe uz komentara ^^
Zalojuos? O.o
Arba man skleroze biski uzplauke ... arba as nesizalojau xDD
Dar kart aciu ;*
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:30 pm

Nėr už ką ^^
Eh, tu ten apsipylei karštu vandeniu. Aš net pati persigandau tą "OMG" perskaičius xD
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:32 pm

Neapsipyliau xDD (Tik issigandau, o tas vanduo ant zemes pasipyle)
Daugiau lyg tokiu vietu nebuvo ;DD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:32 pm

Ir tikiuosi, kad nebus xDD Nes visos Onew panos bus pramintos savižudėm x'D
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 5:57 am

kai mano 3 pagal patinkamumą :DDD epic :DD
nu ačiū :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:00 am

No problemo, Yoritoo. Varyk ir toliau X3
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:02 am

nu bandau bandau. Tik kad kažkaip nebepasigaunu Dino online :D no luck.
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:04 am

Tai šian tavęs pačios beveik nebuvo, o aš buvau užtikus dino online apie... penktą valandą gal o.o
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 6:04 am

ech.. I'm trying not to be nolifer :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sponsored content

Komentarai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Komentarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Komentarai
» Komentarai
» Komentarai
Puslapis 1011Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-