Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimePen. 04 01, 2011 9:04 pm

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja 20110401_jonghyun_sekyung

Nuo pat tada, kai SHINee grupės narys Jonghyun ir Shin Sekyung pranešė, jog susitikinėja, Korėjos žiniasklaida vis kartais užsimindavo, kad ši pora jau nutraukė savo santykius.

Išties, kai kuriose svetainėse buvo paminėta, jog Shin Sekyung buvo per daug užsiėmusi vaidinimu filme "Blue Salt", todėl natūraliai nutolo nuo Jonghyun.

Bet Shin agentūra Namoo Actors praneša, kad šitokie gandai visai nėra teisingi.

Jie sako, "Mes gauname daug klausimų apie Shin Sekyung ir Jonghyun santykius. Tačiau jie vis dar susitikinėja. Prašau, palaikykite juos."

Shin Sekyung ir Jonghyun rugpjūtį susimatė privačiame susitikime. O spalį, aptarę savo hobius ir gyvenimus, netgi tapo pora. Ši porelė neseniai atšventė savo pusmečio kartu sukaktuves.

Jonghyun šiuo metu ruošiasi naujam SHINee albumui, o Shin Sekyung neseniai baigė vaidinti filme "Blue Salt."

Source: JoongAng via Nate
Credits: allkpop
Už info dėkojam: Hiragana
Vertimas: Tabeko
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimePen. 04 01, 2011 9:46 pm

aš žinojau kad jie vis dar draugauja.. jeigu Jonghyun laimingas aš tada pilnai už jų draugyste justsmile
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Shin
.Shin.
Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2011-03-20
Age : 26
Miestas : Šiauliai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimePen. 04 01, 2011 9:53 pm

ah.. ta meilė.. Pavaidinsiu ,kad nepavydžiu ;DD Bet kokiu atveju svarbiausia ,kad jis būtų laimingas ;**
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:29 am

echh~ nu jei jis laimingas tebunie~ bet vistiek man labiau patiko kai jis vienas buvo xDDDD
Atgal į viršų Go down
Dovilė
.Dovilė.
Pranešimų skaičius : 3297
Join date : 2011-03-10
Age : 31
Miestas : Raseiniai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:49 am

Skaičiau neseniai apie juos :)
Abu gražūs ... jap ... ir tebūna laimingi ... wavy
Pavydžiu aš tai merginai ... xDD
Toki bičą turėt svajooonė ... xDD pfuuu
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:55 am

Vaikai gražūs turėtų būt~ toki maži dino lakstys po kambarį xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:57 am

Awww, man tai net įsivaizduoti mielaaa~ >w<
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 1:59 am

būkit laimingi... tikiuosi, kad Jonghyun'o ji neįskaudins, nes man tai būtų skaudžiau, negu jam. arba tikiuosi, kad Jonghyun'as jos neįskaudins, nes tada aš mirsiu iš juoko xDD aš iš ties esu prieš šitą porą, bet ne man spręsti.. :)
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 2:00 am

emii rašo:
būkit laimingi... tikiuosi, kad Jonghyun'o ji neįskaudins, nes man tai būtų skaudžiau, negu jam. arba tikiuosi, kad Jonghyun'as jos neįskaudins, nes tada aš mirsiu iš juoko xDD
Va, visiškai sutinku su šiais žodžiais ; DDDDDDDDDDDD goodjob
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 2:03 am

Sky~ rašo:
emii rašo:
būkit laimingi... tikiuosi, kad Jonghyun'o ji neįskaudins, nes man tai būtų skaudžiau, negu jam. arba tikiuosi, kad Jonghyun'as jos neįskaudins, nes tada aš mirsiu iš juoko xDD
Va, visiškai sutinku su šiais žodžiais ; DDDDDDDDDDDD goodjob

išmintis pasireiškė xDD aš irgi mirčiau iš juoko bet man tai patiktų xDD
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimePir. 04 04, 2011 12:29 am

telaimina juos dievas :DD tegu daro ką nori, svarbu jjong būk malonus ir į sceną grįžk :DD
we also need uuuuuuuu
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Emy.
.avatar.
Pranešimų skaičius : 791
Join date : 2010-10-16

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimePir. 04 04, 2011 2:05 am

Taigi jong be happy ir grįžk į scena nes mums tavęs reikia. ;DD
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:13 am

awwww, miela porelė : ))
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
FAINee-Juni-
.FAINee-Juni-.
Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2011-02-24
Age : 30
Miestas : Šiauliai

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:58 am

Miela porelė? Kas per gyvatė prie jo prisitrynė? Tegul geriau man į akis tegu nepakliūna... Jau geriau buvo žinot, kad jis vienas! Tada bent galėjau pasvajot apie galimybes ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 3:59 am

Ir dabar gali. Tereikia mokėt visa tai ignoruot :)
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 4:52 am

ech, senas mano geras pasakymas "I don't hate her, I'm just jealous " :D
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 4:58 am

Va va. Kad visi fanai mokėtų taip mąstyti :DDD *hi5*, Yori~
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 5:00 am

būtų gerai... hi3 lol
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitimeTr. 04 06, 2011 5:25 am

Mergytes,bernas ne siena.:D isiminkit. Kad ir kitam pasaulio kraste,bet ne siena. O siaip zinoma ir as pavydziu,nu tai ka, nenusausim jos. Gal ji tikrai labai ypatingas zmogus,kad jjong patiko. Uz tai ir gerbiu ja. Pavydziu ir gerbiu:D
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sponsored content

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja   SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee Jonghyun ir Shin Sekyung vis dar susitikinėja

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Jonghyun ir Shin Sekyung nutraukė santykius
» Atskleista Jonghyun ir Shin Se Kyung meilės istorija
» SHINee fanai buvo pasipiktinę Shin Se Kyung
» SHINee's Jonghyun atlikta kojos operacija
» Jonghyun - A-Yo @ SHINee 1st Concert in Japan
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Jonghyun-