Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Flood'as [50]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimeKv. 05 03, 2012 12:11 am

First topic message reminder :

Flood'as [50]  - Page 11 Tumblr_m33fwaQXI41qg21qvo1_250


HAPPY 50 JUBILIEJUS
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/

AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimePen. 12 09, 2016 4:56 pm

Lol geras klausimas :D man vis dar subscription meta gmaile..... :DDDDD back in the days
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimeTr. 12 20, 2017 7:16 am

nežinau ar kas perskaitys,ar kam berūpi ši vieta, bet...
Tikiuosi ,kad laikotės gerai. Tikiuosi,kad geriau nei aš. Pastaruosius metus taip bijojau SHINee iširimo,bet pasirodo tai tebūtų menkniekis palyginus su vakar diena... Nors nesu mačiusi gyvai to žmogaus,o jis manęs,bet kategoriškai atmetu mintį,kad jo nebėra šioj realybėj,po ta pačia saule ir mėnuliu,kur esu aš. Tiek metų jis mane palaikė,tiek džiugino,tiek juokino,liūdino,bet visada gelbėjo. Ir net jo nepažinodama jaučiuos tokia kalta,  velnias žino kodėl, tokia pikta ant visų jį supusių žmonių,kaip,kas ir kodėl, ko trūko ar ko buvo per daug. Iš esmės aš negedžiu dėl savęs, aš gedžiu dėl tų kurie stovėdami prie jo rytoj,paskutinį kartą kai jie bus vis dar penkiese, grauš save iki nukritimo ir neras savyje nei atsakymų nei paguodos.
Vis tik jis norėjo,savo paskutiniais žodžiais,kad niekas neskaudintų savęs. Netgi prieš išeidamas pasirūpino,kad savo organais galbūt išgelbėtų kelias sielas,kurios vis dar trokšta čia gyventi. Tad meldžiu,kad visi jį pažinoję įsiklausytų į jo norus. Čia jo kelionė,niekieno daugiau.
Ačiū už tai,kad buvai,ačiū už tai,kad buvai toks šaunus,jog bus nepaprastai sunku tave užmiršti
You did well. Ir kol girdžiu ir matau tol ir būsi šaunus,nes vis dėlto savo širdį palikai čia žemėje, kiekvienoj dainoj,kiekvienam judesy ir kiekvienam juoke,kurį tikiuosi,turėsiu valios įsijungti ir išgirsti dar kart.
Meldžiu,kad radai ramybę,kurios ieškojai,bet aš visa esybe atsisakau atsisveikinti. Myliu tave. Iki kito karto.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimeAntr. 01 02, 2018 1:24 am

Justeeeee,

po to įvykio susimąsčiau apie forumą ir kažkaip nustebau, kad vis dar tokią nostalgiją kelia ši vieta. Nuoširdžiai smagu čia tave sutikti, kad ir tokiomis aplinkybėmis.

Seniai nusiėmiau #1 KPOP fan etiketę, maža tam laiko, bet tokia tragedija siaubingai sukretė, labiau nei tikėjausi. Nemeluosiu, daug ašarų išlieta šita tema, pyliau druskos ant žaizdos vien Jjong solo klausydama... Netgi iš dalies kaltinau save, kad va, tiek žmogus apie tai kalbėjo ir vien dėl to, kad neklausiau, neskaičiau nesugebėjau to išvysti. Aišku, kas iš to, nieko nebūčiau galėjus pakeist.. In the end, Shinee vieninteliai buvo likę stovintys dabartiniame KPOP liūne, stiprūs ir maniau, kad va, jie tai amžinai bus kartu ir nė vienas nepasiduos. Pasirodo, ne viskas taip gražu, kaip atrodo. Ir ties tuo baigiasi laikai, kai KPOP buvo on fire. Manau, toks įvykis žymi paskutinį skyriaus, jei ne visos knygos puslapį.

Bet Juste, laikykis, linkiu  niekada nepatirti to, ką patyrė jis. Depresija supranta tik tiesiogiai su tuo susidūrę, kitiems ta tamsa lyg žaidimas atrodo, kuriame asmuo tiesiog pasiklydęs ir neranda savęs. Visada yra dėl ko gyventi, kad ir reiktų pasaulį aukštyn kojom apversti. Ir gaila, kad nebuvo žmogaus šalia jo, kuris būtų pasiryžęs kartu sugriauti viską ir pradėti iš naujo. Bet tau visada yra kur grįžti ir į ką kreiptis, nes vis dėlto, buvome šeima visi ir ta šiluma tikriausiai amžinai išliks, neįmanoma forumo laikų ištrint iš gyvenimo ir atminties, too deep.
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimePen. 07 27, 2018 5:11 pm

O aš užklydau čia po ilgų 7 ar 8 mėnesių....

Aš tikiuosi Jus, panos, jaučiatės geriau. Nors tokia netektis vargu ar kada palieka tave ramybėj...
Aš pati puikiai pamenu tą dieną. Jau irgi buvau atsiribojus nuo K-POPo, dar buvo likę grupių kurias lowkey stebėdavau iš tolo, karts nuo karto pažiūrėdama ką naujo išleido. Kai staiga visą fb užplūdo jo nuotraukom ir liūdnom citatom, nesupratau kas vyksta. Iš karto bėgau į allkpop, nors ir nemėgom mes jo, bet tai buvo pirma į galvą šovusi mintis. O tada darbe prasidėjo ne pačios linksmiausios valandos...

Aš dar iki šiol nenoriu tikėt, jog jo fiziškai nebėra. Man dar iki šiol širdį veria didelis skausmas, kai aš žiūriu į kitus. Ypač į Key.

Daug liūdnų akimirkų mes išgyvenom, bet šita buvo baisiausia, kurios nei viena mūsų nė nelaukė ir pamanyt negalėjo, kad taip bus. Jau verčiau jie disbandintų ir visi eitų solo.... Bet likimas ne gailestingas.

Aš nežinau ar kas dar perskaitys šias žinutės, mes jau nebe tame amžiuje, kai šitoj vietoj praleisdavom didžiausią savo laiko dalį, bet mes tiek jėgų idėjom į šį forumą, tiek savo širdies, pastangų. Čia legit kaip antri ar treti ar dar kokie namai.

Laikykitės, visos, kurioms sunku. Kol turim vieną kitą, net jei daugelis mūsų jau čia nesilanko, arba net nebe Lietuvoj gyvena... mes buvom ir esam viena didelė šeima.
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimeSk. 02 21, 2021 6:39 pm

sveikos sveikos saulės ❤

haru calling from the future - 2021:D bleha iš tikrųjų tai ne per seniausiai kalbėjom su Laura (kimlee) kaip juokingai susipažinom.. dešimtmetis jau praėjo ir viskas forumo dėka, visiškai insane konceptas:D ir kaip juokinga būtų prisijungt pasiskaitynėt ir pacringint apie savo paauglystę - tai būtent tą ir veikiu, skaitau, siunčiu screenshotus, žodžiu having fun.

tikiuos jūs visos laikotės kuo puikiausiai, gyvos, sveikos ir svarbiausia laimingos ❤ geresniais laikais draugiškas, truputį awkward, re-union būtų pats tas, gal Juste netyčia ir į Vilnių užklysta...? na, bet kokiu atveju jeigu atsirastų dar gilią nostalgiją jaučiančių ir norinčių catch upint - hit me up instagrame @qa.mila; wishing u the best of the best ❤
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Mela
.Mela.
Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2012-02-05
Miestas : Alytus

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitimeAntr. 11 22, 2022 1:49 am

O_O
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Flood'as [50]  - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Flood'as [50]  - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Flood'as [50]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-