Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kita muzika

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:56 pm

First topic message reminder :

Ko dar klausote be SHINee? Gal jum patinka daugiau K-Pop grupių?
Kokie jūsų mėgstamiausi atlikėjei, atlikėjos?
Mėgstamiausios grupės?
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
Bishojo
.Bishojo.
Pranešimų skaičius : 164
Join date : 2010-07-13
Age : 29
Miestas : Kaunas

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimePir. 05 09, 2011 11:18 am

Na, be SHINee klausau gal dar virš kokio šimto grupių. Bet dažniausios ir labiausiai pamėgtos grupės ir atlikėjai yra:
Japanese : The GazettE, Alice nine, An Cafe, Gackt, Hyde, VAMPS, Miyavi,Ayumi Hamasaki.
Korean : DBSK (Pati pirma korėjiečių grupė ;P) , JYJ, 2pm/am, Teen Top, Big Bang, Infinite, 2ne1, BoA, Se7en, U-Kiss, Beast, Yiruma ...

Taip ir nesibaigtų mano vardijimai, bet čia paminėtos grupės ir atlikėjai yra labiausiai prie mano širdies ^^
Atgal į viršų Go down
http://seoul-arts.123.st/
Emy.
.avatar.
Pranešimų skaičius : 791
Join date : 2010-10-16

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeAntr. 05 10, 2011 3:24 am

Be k-pop negalėčiau gyventi, o ypač be muzikos. chill
Klausau įvairių kpop grupių.
Iš grupių labiausiai patinka:
SHINee
B2ST
f(x)
4minutes
MBLAQ
2NE1
BIGBANG ir....
Iš atlikėjų būtų G.NA ir Jay Park.
Atgal į viršų Go down
Silviija
.Silviija.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-07-20
Age : 25

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 24, 2011 4:41 am

Taigi, jeigu apie kpop kalbant tai daugumą grupių klausau, bet nenoriu smulkintis, nes sąrašas ilgas būtų :D
Kalbant ne apie kpop. 1 vietoje būtų Bitlai. Tiesiog myliū juos. Kol neatradau kpop vien juos ir klausiaus kiaurą parą.
Ir apskritai mėgstu klausytis dubstep'o(:
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimePir. 07 25, 2011 12:04 am

Pasireikšiu trumpai ne apie kpop, bet pastebėjau, kad mano pc randasi vis daugiau Pitbull'io dainų... :DDD
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 2:04 am

Dabar K-POPgroja ir groja pas mane.
Žinoma SHINee, iširusi truputį grupė DBSK, buvo viena iš mėgiamiausių, MBLAQ, Beast, Super junior, 2pm, Bigbang, C.N. Blue na žodžiu, man kaip ir visos patinka ♥️ Na žodžiu, kas jum tas ir man patinka. justsmile
Atgal į viršų Go down
huginug
.huginug.
Pranešimų skaičius : 948
Join date : 2011-07-30
Age : 29
Miestas : Panevėžys

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 4:56 am

Aišku angliškos grupės, daugybė kpop grupių, paskui iš jrock Myv ir Gazette, nors norėčiau daugiau grupių paklausyt, iš korean rap epic high, ir keletas kitų, korean rock ką tik domėtis pradėjau, tai iš indie rock 10cm patiko ir dar Boohwal pradėjau klausyt, nes nerealus balsas vokalisto :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasAnonymous
Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 13, 2011 9:34 pm

Klausau J rocko,labiausia patinka The GazettE ir X Japan,bet klausau ir kitu,kad ir Versailes,Lareine,Alice Nine,Nightmare.
Is K pop butu S.ES. Baby V.O.X 2NE1 SNSD (pirma isgirsta merginu grupe) Wonder Girls H.O.T (pirma isgirsta vaikinu grupe) SHINee The Boss Chakra Big Bang Fin.k.L. Davichi. Atrodo viskas. Is anglisku klausau oldschool muzikos tai fancy falco ir pan. Alizee kartais.
Atgal į viršų Go down
Nyappy
.Nyappy.
Pranešimų skaičius : 118
Join date : 2011-11-26
Age : 28
Miestas : Kėdainiai

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimePir. 01 02, 2012 7:26 pm

Dažniausiai klausausi SHINee ir an cafe
Bet dar klausausi :
Iš kpop - Bigbang, DBSK
Japoniškų tai - Lc5, Alice nine, Yui, Gakupo, Kiddie, 2backka (žinau tik vieną dainą "Namida" XDD) , sunset swish Ir t. t...
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 3:49 pm

Esu didžiulė melomanė.... klausau VISKO...
bet daba mainly vistiek K-Pop...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 8:54 pm

Seniau klausiau viska, bet dabar po Kpop apsireiskimo man kitokia muzika nesiklasuso tik Kpop ir Jrock....vsjo......nu ok ok...kartais dar TH ir CB pagroja xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 9:16 pm

Hoshi^^ rašo:
nu ok ok...kartais dar TH ir CB pagroja xDDDDDDDDD
omo... man thašai nuo dešimties buvo nomnomnom. ir CB irgi... klausiau, klausau ir klausysiu... :)) beje, konce CB buvau VLN. MUHAHAHAHA :D itssimple peace itssimple
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 9:27 pm

WHAT DID YOU JUST SAID?!!!!

OMFG!!!!!!!!!!!


BUVAAAAAI????!!!!!!
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 9:41 pm

ahaha :D na jo, oO
gi jie cia buvo 2008 berods :D tai ir buvau :D man tai trylika buvo ar 14, :D jaučiu tada nežinojai apie juos. :D
pradėjau klausyt NUO PAT PAT PRADŽIU juos)))

ir iki šiol rašau Yu ir Shin :) Mr. HAngover :D

koncas buvo n aaaaaaiz
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 9:51 pm

Zinau kad jie cia buvo...Yup dar tada apie juos nezinojau......

Rasai Yu ir Shin? Explain Please.....:P
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 10:05 pm

:D:D na jo, Yu per formspring'ą ir per fb o Shin per twitter, Shin tai karta buvo atsakės tik :D lol, bet mane followina irgi :D
O Yu tai kelis kartus atsakė))) Klausiau dar apie gitaros pamokų dar :D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 11, 2012 10:11 pm

OMO!!!!!!!!!

As katik patyriau soka.......A r kad ir kas dai buvo......Yu tai bando i Miyavi panaset man atrodo...Bet jis toks siuper diuper...O Shin......Ah......Tokie fainuliai man jie.....reik man juo9s susirast per twitteri......bet kiek as jau daug follow'eriu turiu xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 12, 2012 12:43 am

ankščiau klausiau visko, bet labiausiai prie širdies buvo dubstepas ir reggae (why?), o dabar tai tik K-pop ir laikas nuo laiko kokią seną dainą paklausau
Atgal į viršų Go down
Hae!
.Hae!.
Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2011-10-25
Age : 26
Miestas : Kaunas

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimePen. 03 30, 2012 11:47 pm

Dabar beveik vien kpop mano gyvenime :DD SHINee myliu labiausiai. Dar labai labai myliu SuJu, Mblaq, B.A.P, Nu'est, Big Bang, Kara, 2ne1, Sistar, Ft Island, čia tokie pagrindiniai, bet dar ir kitų pasiklausau. Be kpop mano mėgstamiausia grupė Foo Fighter'iai, dar vis dar liko šiek tiek meilės Tokio Hotel :DD. Dar mėgstu David Guetta, Lana Del Rey, Alice in Chains, nu žodžiu vistiek kpop man dabar 1 vietoj :DD
Atgal į viršų Go down
Nyappy
.Nyappy.
Pranešimų skaičius : 118
Join date : 2011-11-26
Age : 28
Miestas : Kėdainiai

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 11, 2012 7:50 pm

Klausau daugiausiai - J-rock. Ir labiausiai patinka Buck-tick. Vieni iš visual kei grupių pradininkai. Scenoje jau 25 metus ir tai yra viena iš ilgiausiai VK pasaulyje išsilaikiųsių grupių, turintys tokį unikalų skambesį, kurio neįmanoma sumaišyt su kitais.
Šiuos 20 metų išbuvus muzikos industrijoje veteranamas nebėra sunku išlaikyti stilių ir keisti jo įvairovę tiek madoje, tiek muzikoje. Nuo pop iki goth ir iki experimental grupė sugeba viską.
Seniau grupę dažniausiai buvo galima pastebėti su pusmetrio ilgumo į viršų sukeltais plaukais, dujų kaukėmis, tinklinėmis kojinėmis, moteriškais šalikėliais ir matadorų aprangomis.

Laimei, grupei bręstant jų stilius taip pat brendo į labiau rafinuotesnį, sofistiškesnį, įtraukiant ir klasikinius kostiumus, dendiškus paltus – viskas šiek tiek patamsėjo, įgavo goth dvelksmą. Laikui bėgant grupės narių šukuosenos taip pat „nusileido“ į naturalų plaukų stovį.

Dabar grupės vokalistui Atsushi sakurai 46 metai, tačiau jis vis dar atrodo gražiai Kita muzika                      - Page 3 Tumblr_m5i8ep1cZR1ryos4po1_1280
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 11, 2012 9:30 pm

Kalbant apie non kpop. Dievinu HU. Taip pat Jeffree Star, gal siek tiek maziau, bet dainos tasko the same.

Zinoma pasitaiko ir Gagos ir Rihannos ir 1D ir The Wanted ir Enrique Iglesias ir Maroon 5 dainu playlist'e. Kazkaip neesu nusistacius, kad jei tarkim Justin Bieber tai viskas, jo dainos lame. Tiesa pasakius as long as you love me ir beauty and a beat man patinka.

Pagrinde KPOP bet pasitaiko kad BAM ir nori kazko kito :DD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

Kita muzika                      - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kita muzika    Kita muzika                      - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kita muzika

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Kitą savaitę SHINee pasirodys "We Got Married"
» Taemin kitą savaitę pasirodys "Invincible Youth"
» Onew ir Song Joong-ki labai panašūs vienas į kitą
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Muzika-