Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 4:28 am

First topic message reminder :

Na ką, prisižiūrėjau aš čia visokiausių grožybių pas kitas, tai pagalvojau, kad gal ir man reik pasirodyt su savo papaišymais? justsmile Nežinau, patiks ar ne, nes kiekvieno skoniai skirias, beeet... ;D Gal žiūrėt galima bus... ;D

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Scan10132
Na va, čia buvo mano pirmas bandymas piešt žmogų... Turėjo būt geiša,bet kažkokia nepanaši net į azijietę šita... nonsense Nors bent į žmogų panaši... lol

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Scan10134
Na ir dar vieną parodysiu justsmile Šitas buvo antras bandymas... P.s. Gal kas atpažinsit? ;D

Tai ką, laukiu kritikos jūsų justsmile Tik labai nepeikit, aš dar tik mokausi...^_^


Paskutinį kartą redagavo PauPau, Tr. 08 10, 2011 3:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 03, 2011 1:22 am

PauPau, jei nupieši Taemin taip pat nerealiai kaip ir kitus savo piešinius, miegosiu apsikabinus pc kuriame bus tavo pieštas Taemin goodnight ir sapnuosiu dar jį, tokį, TOOOOO HOOOOT toohot
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 2:35 am

Padariau pertraukėlę tarp nd, nes stogas visai čiuožia ir prisiminiau, kad jau kurį laiką mano stogas kaip reikiant čiuožia per lietuvių pamokas. Didesnio pliurpalo už mano lietuvių mokytoją dar nemačiau... O kai man rauna (taip visos sakot, ane? xD) ir dar mokytoja kažką ne į temą peza visą pamoką, tai kenčia mano vargšas sąsiuvinis. O aš taip norėjau nors šiemet išsaugot jį švarų ir tvarkingą... Bet galiu tai pamiršt, nes per kiekvieną pamoką paraštės pasipildo naujais užspalvintais plotais, kringeliais, ornamentais, o neseniai dar ir baibokai kažkokie dygt pradėjo o.O" Žodžiu, duodu pasigrožėt savo „gražiom“ paraštėm ir baibokais xDDD

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 2011-11-08papeckiojimai
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 2:56 am

d'awww, kokie nuostabiai mieli :DD Labai norėčiau, kad šitaip papuoštum ir mano paraštes.
Spėju, mokytis smagiau būtų x'D
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 4:20 am

Su mielu noru puoščiau, tik duok! xD Nes klasiokai visad pyksta kai jų tvarkingus sąsiuvinius „gadinu“ xDD Ir žinok, tikrai smagiau mokytis, matyt tie padariukai spinduliuoja kokią gerą ir linksmą energiją xD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 4:43 am

Vat, jeigu tik galėčiau, tai su malonumu duočiau xD Gautum visą sąsiuvinį papuošt ištisiems metams xD
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 3:10 pm

Oooo, kokie mieliakai. :) "Svogūngalvis". ♥ Akys kai kurių, nice PauPau. Žiauriai gražu.
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 11 09, 2011 10:46 pm

ohh, kaip nais. Jau tokios paraštės yra 100 kart geriau už paprastas. Juk taip mielai atrodo~ :3
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeKv. 11 10, 2011 3:55 am

Tabe, gal aš tau dar kada papiešiu tų savo baibokų *suka planą* xDD
Indre, Haru, ačiū!!!^^ Man žiauriai smagu, jei jums tai patinka. Tikiuos pažiūrėjus privertė bent nusišypsot, nes būtent tam ir kėliau čia xD
Atgal į viršų Go down
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimePir. 11 21, 2011 8:23 pm

Tas svogūnas koks CUTEEEEE, pas mane sąsiuviniuose dygsta tik "I <3 bigbang/shinee/2ne1" ar kažkas panašaus arba kaip prišikta visur anime detalės, kaip pvz lūpos/akys/veidai ir t.t loool, arba šiap kokie beveik cute dalykėliai, bet vistiek tavo baibokai OSOM :3
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 06, 2011 4:41 am

Stera, ačiū!^^ Nors aš manau, kad anime akys, lūpos ir pan. irgi yra cool, juolab, kad aš tokių piešt net nemoku xD


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Echhhh... pfuuu Atėjau padaryt tai, ką jau labai seniai turėjau... Priverčiau du žmogučius taip ilgai laukt >.>'' Atsiprašau Haru ir Tabe! Ir whyyyyy???? cryriver Kodėl mano planai niekada neišdegaaa??? pleaseno Pamenat, kaip labai labai seniai prižadėjau nupiešti jums Tae, pagal nuotrauką, kurią pačios išsirinkot? Tai va, papasakosiu, kodėl įkeliu tik dabar... Turėjau jį nupiešti iki Tabės gimtadienio, bent taip žadėjau... Ir aš jį buvau pradėjusi piešt dar gerokai prieš gimtadienį. Bet. Nu kodėl visada kas nors nutinka?? DDD; Tada jau buvau nupiešus beveik pusę piešinio, ir vieną dieną jis ėmė ir dingo... Tiesiog dingo, kaip į vandenį ir niekur negalėjau jo rasti. O taip sunkiai piešiau. Tada galvojau, kad viskas, daugiau nepiešiu, nes apėmė pyktis ir neviltis. Bet po Tabės gimtadienio vėl užėjo noras piešt, pagalvojau, kad jūs taip ilgai laukiat, taigi vėl pradėjau nuo pradžių. Tada piešiau, nužudžiau kelis šimtus tūkstančių savo neuronų, besinervindama, kad neišeina, bet galiausiai baigiau. Tik iš karto nenorėjau kelti čia, nes buvau kai ką suplanavus... Tada laukiau, kada galėsiu savo planą įvykdyti, laukiau, laukiauuuu, ir staiga viskas apsivertė aukštyn kojom. Dingo Tabė... Na gerai, nedingo, bet jos beveik nebūna forume (Tabeee, I miss you pleaseno ) Jau buvau nusprendusi iš vis nebekelt to Tae, bet šiandien jis pasimaišė man po akim ir priminė, kad yra dar vienas laukiantis žmogutis. Tai va, Haru, čia tau. Tikiuosi patiks, nes labai labai stengiausi. Ir dar tikiuosi, kad Tabė čia užklys ir ras taip pat ir jai skirtą piešinį. (Ai, ir dar tikiuosi, kad savo seną planą kada nors dar pavyks įvykdyti.) Žodžiu, čia jums abiems, Tae piešinys, kaip ir žadėjau.

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Scan10103BMP
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 06, 2011 5:22 am

PAUPAU~~~ YOU DID IT~~~
Aina sau. Plaukai kokie. And and and akys. Ir lūpos. Nors imk ir išbučiuok. blem, gaila kad orginalo ant sienos pasikabint negalėsiu. i can't. Kaip tu taip nupieši?? Nerealiai gražu~~~ <33
Sorry už kiekvieną tavo žuvusią nervinę ląstelę ir neuroną jį piršiant. Bet žinok kad tai yra nuostabus piešinys~ :3
Thank you, kad prisiminei~ Ir nepatingėjai įkelt :3
AČIŪ KAD NUPIEŠEI~ *hughughughughughug* <333**
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 6:05 am

Haru, kad tu žinotum, kaip man smagu, kad tau patiko!^^ Tiesiog akmuo nuo širdies nukrito... xD Nes aš kiek žiūriu į tą piešinį, man Tae kažkoks į save nepanašus. Nemoku aš tų korėjiečių minkštais, švelniais veideliais piešt, nors tu ką... nonsense Bet jei tau patinka, tai puiku justsmile Man net nuotaika prieš miegą pakilo, sužinojus, kad tau patinka xD Dabar iki visiškai pilnos laimės te trūksta tik, kad Tabė pamatytų pfuuu
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 4:25 am

Omo, omo. Koks nerealus piešinys *braukia ašarą* Netgi buvo verta jo laukt. Ir aš tikiu, kad jis pribaigė daugmaž visas nervines ląsteles, nes man jų būtų neužtekę net pradėt tokį šedevrą. Pau, you're so awesome >w< Tik gaila, kad planas neišdegė- but. Kas per planas, huh? 8DD Labai labai tau ačiū už tokį grožį! Jis nerealus ^w^ o tu nereali menininkė.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 4:13 pm

Aik tu saaaaaaaaau, kaip gražu.l
Tikrai awesome. Kaip tikras. :O starsineyes
Atgal į viršų Go down
PauPau
.PauPau.
Pranešimų skaičius : 988
Join date : 2011-03-18
Age : 30
Miestas : Raseiniai

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 11, 2011 10:09 pm

Tabeeeee! Tu jį pamateiiii *bliauna iš laimės* Pagaliau! hapiness Ehh, kaip man smagu, kad ir Haru ir Tau jis patinka! whataman Ačiūūū!!!

Indre, ir tau labai ačiū!!

Ehh, ką tik vėl įsitikinau, kiek nedaug kartais žmogui reikia iki pilnos laimės^^
Atgal į viršų Go down
winterplay
.winterplay.
Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2011-12-11
Miestas : Vln

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 2:50 am

y u so awesome **
nerealiai zodziu <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PauPau papeckiojimai ^_^   PauPau papeckiojimai ^_^ - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

PauPau papeckiojimai ^_^

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Grafika ir piešiniai-