Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Charakterio testas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 04, 2011 12:26 am

First topic message reminder :

Tiesiog genialus testas, neišsigąskit apimties. Per 10min padarysit ir nenusivilsit. Jei manėt kad esat kažkuo keistos tai čia išsiaiškinsit kodėl taip manot :DD Labai patariu
http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas
Kai baigsit parašykit ne tik tą rezultatą bet ir tuos procentus. Nu pvz gausit kaip mano
INTJ
I - 89%
N - 25%
T- 75 %
J - 67%
Gavę atsakymą nueinat į "asmenybes tipai" ir skaitot apie save.
Patikėkit manim, jei aš siūlau testą, tai verta pabandyt :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/

AutoriusPranešimas
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 1:42 am

ENFJ
E-94%
N-63%
F-75%
J-33%
Atgal į viršų Go down
vanilwes
.vanilwes.
Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-11-12
Age : 26
Miestas : Kaunas

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 17, 2011 8:05 pm


ESFP


E - 11%

S - 63%

F - 100%

P - 33%
Atgal į viršų Go down
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 17, 2011 8:49 pm

I - 67%,
S - 12%,
T
- 25%,
J - 22%.
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 7:31 pm

ESFP

E - 67%, S - 25%, F - 75%, P - 44%.

oo) jau dariau kažkur testą ir vėl tas pats įšejo. ;D

Visiška ESFP priešingybė – INTJ tipas.
ESFP stiprybės:

Būdami entuziastingi ir mėgstantys linksmybes, šie žmonės lengvai pralinksmina ir kitus
Šmaikštumas, tiesumas ir populiarumas
Jausmingumas ir praktiškumas
Artistiškumas ir kūrybingumas
Lankstumas ir įvairiapusiškumas, leidžiantys ESFP labai lengvai „plaukti pasroviui“
Siekis išspausti viską iš kiekvienos akimirkos
Dosnumas ir geraširdiškumas

eina sau.... man patinka tokie testai ;D
jaučiu kad save skaitau)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 11:04 pm

Mano: INTP.

Bruožų stiprumas: I - 67%, N - 38%, T - 12%, P - 33%.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 2:16 am

Jūsų asmenybės tipas: ESFP.

Bruožų stiprumas: E - 89%, S - 25%, F - 25%, P - 33%. merong
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 3:18 am

Nusprendziau vel padaryt ir... actually pasikeite :DDDD kiek skaiciau daugiau ar maziau sutapo :DD

Jūsų asmenybės tipas: INTJ.

Bruožų stiprumas: I - 33%, N - 25%, T - 38%, J - 33%.

O kas labiausiai nustebino... Hm, Mamuk, tavo tai same :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 3:42 am

Meheheh xDDd
netikiu tavim. Is etravertes staiga persivertei i intraverte???no way.
nenuosirdziai darei xD neimanoma kad charakteris taip greit pasikeistu :DDd
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 4:30 am

Sky~ rašo:
Tai mano : ISFJ
Bruožų stiprumas: I - 11%, S - 12%, F - 12%, J - 33%.
Paskaitysiu ryt, šian laiko nėra XDDDDD

Paskaitysiu ryt
AHA ........
PAVARAI SKY..... Po metų sumąstė žmogus perskaityt savo aprašymą xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
LOL, totali tiesa... Totali.... Peržvelgė kiaurai.. Fuck... Totali tiesa *eina slėptis po lapais*

EDIT: LOL, ką tik pasidariau šitą dar kartą ....
Per metus tipo pasikeičiau ...


Jūsų asmenybės tipas: ISFP.

Bruožų stiprumas: I - 11%, S - 1%, F - 38%, P - 22%.

Viena raidė ir procentų skaičius pasikeitė, haha, einu skaityt kokią įtaką padarė xD

Citata :
ISFP – tai žmonės, apie kuriuos dažnai yra sakoma, jog jie yra pirmieji, kurie išklauso naują muzikos atlikėją, išbando naujausius mados atributus ar netgi patys nustato tam tikrą atitinkamo laikotarpio mados kryptį,

Geriau nei savo „kolegos“ INFP pažindami jausmus, ISFP gyvena „čia ir dabar“. Jie trokšta būti laisvi ir šis troškimas gali pasireikšti tuomet, kai kiti mažiausiai to tikisi. ISFP tipo žmogus, nuolat slopinantis šį savo troškimą, jaučiasi tarsi miręs viduje ir laikui bėgant gali viską mesti ir „pabėgti“.

ISFP yra mažiau linkę fantazuoti - BULLSHIT!!!! xDDDDDD

Citata :
tuo tarpu ISFP dažnai stengiasi išgyventi ir patirti trokštamus dalykus, užuot apie juos rašę ar netgi kalbėję. ISFP labiau mėgsta daryti, o ne galvoti;
bet tai tiesa xDDDDDD



Nu žodžiu, ir čia tiesos daug ..... ; DDDDDD Aish, rodos tik 1 raidė pasikeitė, o aprašymai visiškai skirtingi xDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 5:37 am

Juste, nx man nenuosirdziai daryt? paciai daeina, kad pasikeiciau, o cia jau kazkas XD matyt genai is taves pereina XDDD
jei rimtai.. nezinau. kazkaip bendraujant su Tabe nustojau viska daryt pati, duodavau darbo jai (dabar tai ble niekam niekaip, geriau darau pati :DD) ir siaip ipratau prie tu hugs, buckiai ir blah, jos mastymo, o tokie dalykai labai atbuksuoja smegenis. tai esme atbuksuotos smegenys? :DDDD
I DUNNO. ka cia sapalioju ne aisku. pati nesuprantu kaip galejo but tarkim 'atsparumas konfliktams ir kritikai'. nedaeina man. NEKENCIU kritikos. nebent is important zmogu. o taip tai tyliu. arba 'Entuziazmas, žvalumas ir draugiškumas'-pft, nepatiks dalykas entuziazmo nebus ne laso, zvalumas tikrai ne mano bruozas, no no. draugiskumas, dar geriau. Taemin fanes jau tada uzsipuldinejau. randu prie ko prisikabint :DDDDDD geriausias 'Šio tipo žmonės tinginystės niekada nelaikys teigiamu ar pateisinamu dalyku.' - nu yomayo. pati esu tingine ir pateisinu save kai ko nors nepadarau :DDDD
whut was wrong with me i dunno. net dunno kam cia irodyneju XDDDDDDD matyt bandau irodyt kad augu super protingu person? gerai butu XD (nenoriu eit miegot seriously :DDDD)

Sky, su quotes tai sutinku. I tai liko same procentu, lol. ziuriu keiciames zmogai mes :DDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 19, 2012 1:40 pm

Haru, yep, tas same ;DDD
Aš manau, kad keičiamės taip, todėl, kad augam. Ypač nepilnamečiai. Na ir kiti irgi. Ko vyresni tampam, tuo labiau keičias požiūris į vienus arba kitus dalykus. Beje ten klausimai tokie, kad vakar pavyzdžiui su tuo teiginiu sutikau, o po dvieju mėnesių/metų jau galiu nesutikt. Nes pasikeitė požiūris. :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
NettiMarionetti
.NettiMarionetti.
Pranešimų skaičius : 365
Join date : 2012-04-10
Age : 31
Miestas : Kaunas

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimePen. 08 17, 2012 7:11 pm

Idomus testas:)
INTJ
I- 44%
N-38%
T-25%
J-33%

Aš mokykloje panašų testą atlikinėjau, tai man ten keistai gaudavosi, visų keturių po lygiai :D O dar atlikinėjau testą, koks intelektas yra vyraujantis ar dominuojantis, tai irgi, visko beveik po lygiai :D Buvau priėjus išvadą, kad manęs neveikia tokie testai :D
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitimePir. 11 04, 2013 2:58 am

Tūsinu :DDDD


Jūsų asmenybės tipas: ISTP.

Bruožų stiprumas: I - 22%, S - 12%, T - 38%, P - 33%.
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

Charakterio testas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Charakterio testas   Charakterio testas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Charakterio testas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Testai-