Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Tabės kolekcija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Tabeko~
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 2:59 am

Ekhem, mano darytų icon'ų kolekcija... Galit laisvai naudoti ;3 (Taemin'o bus daugiausiai)

ONEW
Tabės kolekcija Onewbytabeko Tabės kolekcija Onewbytabeko1 Tabės kolekcija Onewbytabeko2 Tabės kolekcija Onewbytabeko3 Tabės kolekcija Onewbytabeko4

JONGHYUN
Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko1 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko2 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko3 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko4
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko5 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko6 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko7 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko8 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko9
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko10 Tabės kolekcija Jonghyunbytabeko11

KEY
Tabės kolekcija Keybytabeko1 Tabės kolekcija Keybytabeko2 Tabės kolekcija Keybytabeko3 Tabės kolekcija Keybytabeko4 Tabės kolekcija Keybytabeko5
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Keybytabeko6

MINHO
Tabės kolekcija Minhobytabeko Tabės kolekcija Minhobytabeko1 Tabės kolekcija Minhobytabeko2

TAEMIN
Tabės kolekcija Taeminbytabeko Tabės kolekcija Taeminbytabeko1 Tabės kolekcija Taeminbytabeko2 Tabės kolekcija Taeminbytabeko3 Tabės kolekcija Taeminbytabeko4
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko5 Tabės kolekcija Taeminbytabeko6 Tabės kolekcija Taeminbytabeko7 Tabės kolekcija Taeminbytabeko8 Tabės kolekcija Taeminbytabeko9
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko10 Tabės kolekcija Taeminbytabeko11 Tabės kolekcija Taeminbytabeko12 Tabės kolekcija Taeminbytabeko13 Tabės kolekcija Taeminbytabeko14
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko15 Tabės kolekcija Taeminbytabeko16 Tabės kolekcija Taeminbytabeko17 Tabės kolekcija Taeminbytabeko18 Tabės kolekcija Taeminbytabeko19
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko20 Tabės kolekcija Taeminbytabeko21 Tabės kolekcija Taeminbytabeko22 Tabės kolekcija Taeminbytabeko23 Tabės kolekcija Taeminbytabeko24
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko25 Tabės kolekcija Taeminbytabeko26 Tabės kolekcija Taeminbytabeko27 Tabės kolekcija Taeminbytabeko28 Tabės kolekcija Taeminbytabeko29
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko30 Tabės kolekcija Taeminbytabeko31 Tabės kolekcija Taeminbytabeko32 Tabės kolekcija Taeminbytabeko33 Tabės kolekcija Taeminbytabeko34
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko35 Tabės kolekcija Taeminbytabeko36 Tabės kolekcija Taeminbytabeko37 Tabės kolekcija Taeminbytabeko38 Tabės kolekcija Taeminbytabeko39
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko40 Tabės kolekcija Taeminbytabeko41 Tabės kolekcija Taeminbytabeko42 Tabės kolekcija Taeminbytabeko43 Tabės kolekcija Taeminbytabeko44
Tabės kolekcija Spacercopy
Tabės kolekcija Taeminbytabeko45 Tabės kolekcija Taeminbytabeko46

P.S. Priimu request'us. Juos man siunčiat į PM.


Paskutinį kartą redagavo Tabeko, Št. 04 09, 2011 11:42 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:03 am

5 su Jongu labai panašus į mano daryta irgi tik tiek kad aš nešviesinau XDD ir šeip čia lb gražių iconų yra wavy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:05 am

Pamiršau pasakyti, priimu request'us ;3
Dėėėėkui, Yuu ^^
Atgal į viršų Go down
FAINee~Yuu~
.FAINee~Yuu~.
Pranešimų skaičius : 1196
Join date : 2011-01-08
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:08 am

Ou~ requestai,patinka man šita vieta hihi gal kada paprašysiu :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:09 am

Būtų malonu XD
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:10 am

su Tae tai unreal... nosebleed
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:12 am

Omg, šaunumėėėėėėlis lovelovelove lovelovelove blush
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:18 am

o viešpatie, jau tokių gražių mačiau wow
patikėk manim ,requestų sulauksi :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:20 am

Haru, dėkui. Taem'as mano bias, nieko nuostabaus, kad jo daugiausiai. O kitų narių tai daugiausiai draugėm dariau arba todėl, kad man patys pic'ai labai patiko xD
Sky, omo, jau matau ir užsidėjai mano icon'ą xD Gee, you make me feel good >w<
Juste, lolz, ačiū! xD Jūsų komentarai man daug ką reiškia <3 Lauksiu, lauksiu ;3
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:26 am

Tai bliaaambaaa, kaip tokio neužsidėsi. nosebleed Tu genijus, aš tave čj dabar lankysiu bent 2 kartus per savaitę xDDDDD Lool lol
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 3:51 am

Ir ką veiksi, apsilankius? :DDD
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:09 am

mes truim forume avatarų temą bet dabar man atrodo kad čia jų visos ateis pasirinkt, va kame esmė, išnešios tavo grožį tabe :DD
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 5:53 am

Ah... Nu ką padarysi, prikursim naujo grožio tadum :DDD
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 6:02 am

Oho kokia kolekcija goodjob
Klausyk galima as uzsidesiu Taemin'a is 3 eiles ,2 nuo desines puses? rly?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 8:34 pm

Pirmyn :33
P.S. Ten vienas mano mėgstamiausių icon'ų, bus smagu tave su juo matyti xDD
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 9:21 pm

O labai aciu! hapiness
Atgal į viršų Go down
FAINee~Dovi~
.FAINee~Dovi~.
Pranešimų skaičius : 1309
Join date : 2010-10-30
Age : 27
Miestas : Šiauliai-Klaipeda

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 9:26 pm

Na, jei leidi pasiimti, tai tada aš paskutinįjį Key pasiimu ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 9:33 pm

Nėr už ką ir naudokit į sveikatą :DDD
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 9:50 pm

O tu situos daiktus darai per photoshop'a?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 9:59 pm

Taip ;3 Patogiausia ir lengviausia xD
Atgal į viršų Go down
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 12:43 am

visi nuostabūs justsmile
Atgal į viršų Go down
dangytia
.dangytia.
Pranešimų skaičius : 611
Join date : 2010-11-27
Age : 27
Miestas : Kaunas

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 1:51 am

Tabe ,as kazkada bandziau bet greitai susinervinau ir isjungiau ta programa ;DD Gal zinai kokiu geru pamoku per neta ,kad butu galima mokytis daryti tokios icon'us? ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 2:29 am

Parašyk man per skype, lengvai išmokysiu ;3
[skype: lee.tabeko]
Atgal į viršų Go down
Hiragana
.Hiragana.
Pranešimų skaičius : 3599
Join date : 2010-11-14
Age : 31
Miestas : Kaunas

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 3:04 am

Truputi ir is taves pasiskolinsiu pora.;D
Ei ei..;D pamokink ir mane.;DD blush
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 3:12 am

Gi numečiau skype xDD Rašykit, jeigu norit ;3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Tabės kolekcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tabės kolekcija   Tabės kolekcija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Tabės kolekcija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Grafika ir piešiniai-