Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Taemin

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taemin   Taemin Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 10:04 pm

Diskutuojam apie jy :))
Atgal į viršų Go down
Įkūrėja
.Įkūrėja.
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-07-13

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 10:07 pm

Taemin SH'ainų kūdykis ;D
Tox nedrasus kartais ima ne savo daiktus :D
Mėgta paišdykauti :D
Žiaurei gražiaia dainuoja
Oj galėčiau vardinti ir vardinti Taemin Icon_cheers
Atgal į viršų Go down
erika18
.avatar.
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2010-08-11

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 4:48 pm

Mielas toks maziukas Taemin Icon_biggrin
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
SvečiasAnonymous
Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 09 06, 2010 3:22 am

Taemin sexsas belekoks taip išgražiejo tai ką aš žinau :king:
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 10:39 pm

Onew temoi prakalbot apie Tae nekaltybe... Nu nzhn nzhn pazhiurejes koks jis buvo 2009 tj tkrj NEKALTAS. Db zhiurint i Lucifer klipa, manau, kad jau padare kokia nors pana savo darba x DDDD
O jej ne... mes juk visada pasiruoshusios padaryt ish Taemino vyra, ane? ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 10:43 pm

Jej ka ash nuzsishneku x DDD Nors gali but, kad protingai nusishneku x DDD
Vopshem Tae labai mielas, sexualus vaikas x DDDD Kuris labai afigenai shipsosi ir juokiasi... Awww ^^
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 10 04, 2010 10:53 pm

chebryte, čia nauja jo šukuosena?:D ar aš vėl atsilikus?:D spalva nuostabi!
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 10 04, 2010 11:05 pm

na siaip man atrodo kad taip :)
labai grazus ^^
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 1:25 am

Forever grazus! ^^
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 4:36 pm

žinokit, pirmą kart kai jį taip normaliai "hello baby" pamačiau, tai jis man pasirodė tikrai keistas, ir nesupratau kodėl :D fanpop viena mergina labai puikiai nupasakojo ką aš irgi jaučiau :D

"I mean, I love him a lot, but something about him is just... wrong. XD
Well, for a few reasons he just scares the shit out of me LOL
1. His smile. He has a cute smile, but it looks like he ALWAYS smiles. And it's creepy T_T I don't know why, it just freaks me out because he never stops smiling! O_o
2. He's waaaaaaay too skinny. His legs are so thin and long it looks like the smallest wind would make him fall. X_X
3. He's younger than me. I don't like guys who are younger than me T_T And he sometimes looks like he's so innocent he's not... Do you know what I mean? It's like those children from horror movies [not that I watch these movies, but in general] that they are so small and cute and then they turn out to be the devil's children or somethingXD

Am I the only one who thinks that? Or someone else finds him so creepy?

[Don't get me wrong, though, I really love him~ He's cute and talented and really sweet But sometimes a bit too muchXD]"


totaliai atitinka mano nuomonę :D bet kažkaip pradedu įsitikint kad jis tik dar labai drovus, jaunas berniokas. Neturi dažnai ką pasakyt ar atsikirst tai ir šypsosi kvailai :DD


Spoiler:

jetus, jo plaukai nuostabūs :D

ir rodos jam pačiam patinka :DD
Spoiler:
(čia jis kažkokioj laidoj neseniai buvo)
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Lee Eun Hee~
.Lee Eun Hee~.
Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2011-07-05
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:08 pm

[b]Taemina's vienas is sexuoliausiu ir gražiausių (Bent man) SHINee narių.;)
Jis gražiai rengiasi yra draugiškas,myli vaikus,turi puikų balsą,gerą skonį...
Galėčiau dar daug vardinti.xD
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 07 18, 2011 5:14 am

Taemin Tumblr_lohehtXDoi1qckpm2o1_500
ech.. na ką, kaip ir atėjo da diena kada galiu išsisakyti apie Taeminie jo gimtadienio proga~
Visų pirma džiaugiuosi ,kad dabar jis yra 18-metis ir gali taškytis visur (tam tikrose šalyse T_T) , bet vis tiek ,18 jau yra kažkas kieto ))
Na,o visų antra...
Ech, Lee Taemin, ačiū Tau už nerealų įkvėpimą ! Tavo kiek vienas judesys mane žavi. Visada žiūrint į tave man norisi šokti,bet ne betkaip ,o taip pat tobulai kaip tu. Turbūt niekada anksčiau nebūčiau pagalvojus apie tokį dalyką kaip Poppingo mokinimasis,bet kai pamačiau tave,šokantį būtent šį stilių, supratau,kad ir aš to noriu. Ir nemanau,kad tai supratau dėl to jog tai būtų kažkoks labai impresive šokio stilius,bet dėl to,kad būtent TU jį taip pateikei - TOBULAI. Taip pat ačiū tau už nuostabius dorky moments. Nes ne vieną kartą kai mano veide nebuvo nė menkiausios šypsenėlės būtent TAVO video arba nuotrauka man ją išmušdavo ir aš šypsodavausi~
Aš dabar net neįsivaizduoju savo įkvepėjų sąrašo be tavęs ir turbūt niekada neįsivaizduosiu ,nes Tu esi kažkas ... kažkas TOOOKIO <3
Tikiuosi visą laiką būsi laimingas. Šoksi, dainuosi,mylėsi,džiaugsies. Niekada, kartoju dar kartą NIEKADA nenuleisk rankų,kad ir kas bebūtų ir žinok ,kad esi mylimas savo fanų,kurie visada tave palaiko,kad ir koks tu bebūtum~
Didžiausios sėkmės su SHINee ir geriausių dovanų ^^
Niekada nenuvilk manęs nes tik tu esi DANCE MASHINE~
Taemin Tumblr_lohrrzocHp1qezfyjo6_r4_500

Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 07 18, 2011 6:05 am

Taemin I41kdt

Taemin, atėjo laikas tapti pilnamečiu. Nors žinau, kad to visai nenori. Pažvelk į viską iš šviesiosios pusės ir nenusimink. Pagaliau Tave kiti matys kaip suaugusį žmogų. Nebe tą vaiką, kuris jų nuomone mažai ką supranta, tad džiaukis tuo. Juk to labiausiai ir norėjai.~
Esi nuostabus žmogus, nerealus šokėjas ir labai geras draugas, bei mylintis vaikinas. Toks ir lik~
Ačiū, kad visada pakeli nuotaiką ir įkvepi daryti įvairius dalykus. Ačiū, kad per šiuos metus taip mane pakeitei, išmokau žiūrėti į pasaulį taip pat kaip ir Tu jį matai. Ačiū, kad išmokei šypsotis kai sunku. Ačiū, kad išmokei atkakliai siekti tikslo, net jei jo besiekiant kas nepavyksta. Ačiū, kad išmokei jog norint gauti vieną turi atiduot kitą. Dabar tai padeda man pasirinkti teisingai. Ačiū, kad savo šypsena sušildai širdį. Ačiū, kad žvilgsniu ją nuramini. Ačiū, kad sunkiomis naktimis galiu klausytis Tavo balso ir nusiraminti. Ačiū už tai kad Tavo dėka susiradau tokią nuostabią draugę. Ačiū, kad gražinai norą šokti ir mokytis vėl. Ačiū, kad užpildei mano gyvenimą ir širdį pačiais gražiausiais jausmais. Ačiū net ir už tas ašaras ir skaudžias akimirkas kai norisi Tave pamiršti. Ačiū, kad nepaleidi mano širdies ir ją laikai. Ačiū už tai kad esi~
Už daug ką dar galėčiau dėkoti. Ir manau dar ne kartą dėkosiu.
Šok ir toliau, mokykis ir tobulėk. Dainuok ir džiaukis scena bei pasirodymais ir dainomis. Šypsokis, ar žinai kiek širdžių tai sušildo? Kvailiok, juk reikia kažką prisiminti, nes laikas bėga greitai. Mylėk, tai gražiausias ir šilčiausias jausmas. Nelaikyk pykčio savyje, nes kada nors pratrūksi. Reikš nuomonę ir nebijok likti nesuprastas. Mes visada Tave suprasim. Džiaukis viskuo ir gyvenk laimingai. Šiandien spindėk labiau bet kada spindėjai. Nuoširdžiai šypsokis ir praleisk šią dieną su artimiausiais ir mylimiausias žmonėmis~ Sėkmės tobulėjant ir siekiant svajonių~ Tegul jos visos išsipildo~
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimePir. 07 18, 2011 11:54 pm

Manau, kad kai prirašysiu, tai pati tingėsiu pati viską iš naujo perskaityt, kad nepalikčiau klaidų, bet dabar... Nematau reikalo rašyt. Viskas, kas yra tobulai gražu buvo išreikšta Yori ir Haru žodžiais. Daugmaž visi mano jausmai yra lygiai tokie patys. Tau jaučiu ne tiek meilę, kiek begalinį dėkingumą. Vien būdamas savimi pakeitei tiek daug, kad dabar net negalėčiau prisiminti, kokia buvau prieš tai. Lik mūsų širdyse, neapleisk jų. Be tavo spindesio jose, mes jaučiamės pamiršti ir nelaimingi. You should be there for us to be happy. So on this birthday, promise us to keep doing what you were doing all these years. Happy Birthday, my most precious treasure ♥ Never lose the sight of those things dear to you.
Atgal į viršų Go down
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeAntr. 07 19, 2011 3:11 am

Taemin Tumblr_lojdsfV6GK1qzzb83o1_500

Oh, Tae, Tae, Tae~ Mūsų jauniausias, mieliausias ir nuostabiausias maknae, jau tapai didėlis ; )
Net vyresnis už mane, OMG ; DDD
Dieve, kaip greitai bėga laikas, atrodo visai neseniai tu pradėjai savo karjerą su SHIN'ais~ Atrodo visai neseniai aš pradėjau dometis jūsų grupe, ir aš tikrai TAU dėkinga, nes tai buvo būtent tavo nuopelnas, taip, taip, pamačiau tavo nuotrauką su užrašu "Taemin from SHINee" ir man kilo didėlis noras pažiūrėti kas tai per grupė~
Tad būtent tu buvai mano SHINee manijos pradžia ~
Taemin 1

Mes matėm kaip tu keiteisi, kaip augai, tavo šypsena visada šildė mus, kai to reikėjo, kai buvo liūdna arba linksma, kai buvo sunku ir kai buvo lengva~ Tavo šokiai, lyg tavo dvasia, laisva ir šiek tiek vaikiška ir tai yra gražu~ Tavo siela yra graži, ji įkvėpia žmones, suteikia jiems stiprumo, dovanuoja šypseną ir meilę~ O suteikti tokius jausmus žmonėms, tai yra taip nuostabu ~
Linkiu tau ir toliau būt tokiam nuostabiam, linkiu tau tokios pat didelės meilės nuo tavo fanių, SHIN'ų, šeimos, draugų ir visų tau brangių žmonių, linkiu, kad šypsena visada puoštu tavo veidą, nes ta šypsena yra puiki, puiki dovana mums, ir gero jausmo užtikrinimas tau, juk sakoma, kai žmogus šypsosi, jam yra geriau ir linksmiau, tad net kai bus sunku ir liūdna, nusišypsok ir pasakyk sau "Aš galiu padaryti bet ką, nes aš to noriu, nes man to reikia" Šypsokis pasauliui ir pasaulis nusišypsos tau~
Ir kiek tau metų bebūtų, man visada liksi mielas maknae Taemin ~ starsineyes

Saengil Chukahamnida~ <3
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeTr. 07 20, 2011 9:30 pm

Taemin Uytfghjkl-1
MAŽYYYYYYLI!nežinau juoktis ar verkt, kad šitam evil maknae jau visi 18 metų whataman Tai tu mane gąsdinai per Hello Baby, tai tu vėliau kelis kartus vos nepaveržei mano total bias pozicijos, tai tave visiokios draugikės įsisvaigsta kai spėju parodyt vos vieną video, tai tu ble atrodai vienodai gražus būdamas ir bernu ir pana,tai tu esi vienas geriausių šokėjų visam kpop, bet toks jaunas! Nieko aš tau daugiau nelinkiu tik matyt gerąją pilnametystės pusę ir džiaugtis gyvenimu. Linkiu tau geros geros panos, nuoširdžiai :DD
*goes to cry in corner*
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:10 pm

opapa!
Na ką , kiek matau mūsų maknae b-day ^^
Taigi , nerašysiu čia ilgų poemų ,nes jau rašiau praeitais metais, bet tiesiog noriu pasidalint vienu video^^
Visi pažiūrėkit ir pasidžiaukit mūsų puikiu ir mielu maknae ~~
O tu Taeminnie, būk laimingas ir svarbiausia sveikas!!
Visada dėl tavęs pergyvenu kaip dėl visų SHINee'iukų todėl labai prašau, prisižiūrėk save , branguti ~ kekeke

-didžiausiu savo įkvėpimu tave laikanti,Yori~
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 2:40 am


Taemin Tumblr_m7d5vnofy51r26umvo3_250
omona Taeminnie~
Dar meteliai prisidėjo. Man vienai jie taip greit prabėgo, ką? Vyras jau. Bet kažkodėl matau, kad charakteriu nesikeiti. Tas pats cutie maknae, kuris taip adore'ina žmones. Taip pat ir mane.~ Net jei ir ultimate bias vietą užėmė tavo bff Kai, vis dar esi tas žmogus, kurį suprantu geriausiai. Esi visada ten kur man Tavęs reikia, bias pas kurį vis grįžtu ir grįžtu beprotiškai pasiilgdama. Ir visai manau, kad pasistengęs labai laisvai atsikovotum ultimate ultimate bias vietą. Neįsivaizduoji kaip norėčiau būti tokiu pat svarbiu žmogumi Tau kaip Tu esi man. Visada šalia, kad ir kas benutiktų.~
Linkiu Tau pačios didžiausios sėkmės. Karštos ugnelės akyse ir širdyje. Vis naujų svajonių ir tikslų, kurias pasiekęs siektum kažko naujo. Esi nuostabus žmogus. Ir nuostabus šokėjas. Gali būt viskuo ko nori būti, tiesiog tuo tikėk. Nors manau, kad tikrai taip ir darai.~
Ir nors negaliu įsiveržt į tavo kambary su milžinišku tortu ir padovanot šiltą hug'ą tave apstulbindama... Viską siunčiu tau oro paštu. Tikiuosi pajusi šilumą kažkur giliai. HWAITING~
saranghae <3
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 10:32 pm

[Fanaccount] SHINee @ Taemin’s Birthday Party 120718

Taemin Tumblr_m7d8g2kKBK1qdtvhxo1_500

*Taemin sang a small part of Honesty at the end of the bday party
*when asked which song taemin listen to recently, he said is busker busker’s if you really love me.. and sang a small part too..
*about a bad point of minho taemin hated the most - always exaggerating the good things he did. Minho not there, but they talked about him in the 2nd haft of the party, saying things related to him like foreigner, alien..
*Onew 1st impression on minho : Alien
*Because key like the beer at the airport lounge, he drank with his friend at 5am for the 1st time, then he drank the 2nd time, after that he continue drinking on the plane.. as a result he was too high till keep on waving to the fans at the airport.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
*Jjong said he will keep an eye to check whether anyone is recording the audio of the party..
*key was asked to praise minho, key said minho is really very pure
*Taemin said the tickets for SWC II are really hard to get, he can’t give it to his hyung, so his hyung have to buy them himself. His hyung wanted to buy 10 tickets but ended up only manage to buy 2. Taemin said if any fans have extra ticket then they can sell them to his hyung
*Key said about taemin’s sad and funny story. Taemin always wear the shoes for performance.. Jjong then asked whether taemin was wearing the performance shoes today.. taemin said “no! these are mine~ no? actually I don’t know whose shoes are these….” Jjong then looked carefully at taemin shoes and said “ah!! these are my shoes!!” taemin “no wonder the shoes are a bit big in size” Jjong “those are mine! of course they are big!”
*about onew 1st impression on key, onew said key wore too many accessories that time, so he only focused on them and didn’t pay attention to key’s face taking about minho, saying minho will be very proud if the person he gave the present to is very happy with the present, but he will hold the feeling and pretends like he doesn’t care.
Key then imitated minho’s expression that time, conclusion, must acted like you’re super happy when receiving present from minho
Jjong said he saw this pic ‘celebrate Onew for cutting his hair
Taemin Tumblr_m7eajlaqzG1qe7ekb
*Key gave a pair of pretty shoes to Taemin as present
*Jonghyun can’t drink beer, even half of carbonated drink is very hard for him to drink….
*Onew said he wanted to try Yesunim(Jesus) hair. Then Jonghyun said “Jejus hair~” LMAO
*Onew said he grew out his hair because he wanted to try a hairstyle but he didn’t know they wouldn’t trim it for him;;
*Onew didn’t know Shawols would be SO happy about him cutting his hair.
*SHINee on their most embarrassing moments: Taemin was going to say Jong’s but Jong asked if Taemin is crazy & covered his mouth.
*Onew says he gets drunk from half a can of beer.
*Onew asked Taemin what he wants for his birthday. Taemin responded, “So I got my driver’s license….. )))))))”
*Jonghyun said he tells adult jokes a lot………………………………..

credit: 小智MAX

translate by: yenn_yy, eimanjjong, and hanatwothree_

via: shineeworldindonesia

#2

*onew asked what taemin wants from him as a present.. taemin then said he already has a license
*key said taemin always dance twinkle before he sleep
*they sang and danced part of MAMA.. taemin then called “kai-xi”
*key took a picture to give to a shawol, a female student was chosen but she was very nervous on the stage, taemin then pretended as a tiger to scare her and she cried.. lol
Jjong was going to reveal a secret of taemin, taemin then covered jjong’s mouth.. Jjong said he will punish taemin
*Taemin snapped a photo of onew (to give to fans), after onew saw the picture, he said he is like a clown in that picture, very white, he then said the staff has to check whether it can be given out, but the picture was snatched by the staff in the end ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
*Jjong like to drink PEACH CRUSH cocktail
*Onew said he will request to separate minho and his bday party. If they are going to combine it, then the number of fans who attend need to be increased. The fans + staff now is 110 people, so have to be increased to 111 people..
*About the solo stage of SWC II, some members will have the same solo song as JAT and some members will have new songs
*2 of their japanese song will be sang in korean version
*Onew suggested to have a separate birthday party from minho this year
*Jjong said taemin has grown up now, so he specially prepared something for him (which cannot be revealed)..
*Taemin wanted to say a secret of jjong, related to football, jjong then covered taemin’s mouth and asked are you carzy? I want to sue you!
*Onew grew his hair long voluntary, he didn’t expect that cody noonas didn’t care about his hairstyle. He was apologetic when he saw how happy the fans were because he cut his hair.
*Onew actually thought of keeping his long hair like Jesus Christ …..
*A 2Min fansite gave Taemin a wallet with a photo of Minho inside ….
*So Jonghyun likes Peach Crush Cocktail which is sweet and very popular with the ladies… Jjong ah, is this your noona’s fav drink too?
*Taemin blew out his candles with his nose. It kept lighting back up so he tried twice with his nose and once with his mouth.
*Key said he would cover his face with his hair when he was a trainee. Jonghyun asked if he was a sea urchin.
*Taemin has been into hiphop recently so he goes around throwing peace signs and etc. Key would ask what in the world he’s doing…
*Key said he wore the flashiest clothes during Juliette. Taemin said it looked okay but it didn’t look nice.
*Key complimenting Minho: That child is very innocent.
*Jonghyun’s most embarrassing moment has something to do with a soccer ball and something R rated…
*The fan who took a polaroid pic with SHINee must have the name Jongin. SHINee kept singing & dancing MAMA. Taemin was like “My friend Kai!!”
*Jonghyun got his hair cut but he doesn’t like it so he’s using shampoo that helps hair grow faster.
*(About Jonghyun’s embarrassing moment) Taemin: Soccer ball, soccer ball! / JH: Do you wanna die?! I’m a celebrity too!
*One fan who got picked had the same name as Luna so Jonghyun sang Electric Shock.
*Taemin couldn’t find shoes so he just picked one and walked out. It turns out they’re Jonghyun’s shoes. It’s big on Taem keke.

Source/Credit: Taeminyoyo, 小智MAX, CB了照样养不起金三爷
Translation by: yenn_yy, eimanjjong, hanatwothree_

via: shineeworldindonesia


#3
*kim kibum’s such a fashionista on his trainee days~~ his hair wrapped up his face, jonghyun: are you a sea chestnut? PMSL
*jonghyun… baggy pants.. waeyo
*he wore them on tae’s bday today lol
*among the lucky winners, there’s a fan whose name was like luna then jonghyun sang electric shock, jinki bounced off his shoulders and went “jeon jeon jeon!” (it’s luna’s park on the song) when he gave sign to her. LOL
*before debut, shinee members used to tease minho as a person who didn’t have special changes lmao
*when a fan tried get handshake w/ taemin, they used the opposite hands, then when she tried to switch hands, but taemin switched his too ;w;
*taemin and that fan tried to switch their hands for handshake more than once omfg cries
at the end, onew played around with balloon and accidentally hit on a fan’s face, the other members have left, but onew came to her direction and apologize her asking if she was okay, he kept giving her worrying look but she said she’s okay. onew then nodded and say goodbye to her ;;;;
*ANYWAY THAT WAS THE SAME FAN WHO TRIED TO GET HANDSHAKE WITH TAEMIN ;;;;;;;;;;;;;
*Jjong wanted to talk bad about minho, but doesn’t want to leave down any evidence, so he asked the fans who were recording to stop recording the audio.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
*Jjong said although taemin never drive him before, but because taemin is quite good in sports, and good in football too, so he should be good in driving too
*when taemin was singing honesty, jjong said he like the song very much, fans said they like it very much too, jjong then said he is the one who wrote the lyrics
*Taemin will feel hungry once he woke up in the morning, so he will eat his breakfast 1st before washing his face and brushing his teeth, and the timing when taemin woke up is the same as the timing key finished preparing the food.
*Jjong was afraid the question paper will be wet, so he put it near taemin’s butts, but accidentally poked taemin’s butt, taemin was shocked ㅋㅋㅋㅋㅋ
*Taemin threw the question papers on the floor after the finish reading them, threw around 7 papers
*Key said his clothing style during juliette era was very gorgeous, looking back to the pictures that time, he also can’t understand how he can go out by dressing up in that way, feel a bit embarrassed now.. Taemin “I think it’s not strange” Key was happy and asked “really?” taemin “but don’t really look good”
*other members said minho was a normal person during pre-debut time, because other members played crazily like abnormal people
talking about minho’s good points, he is very pure, polite and is an upright man.. XDDDD
*Minho likes to take care of the people around him, he will feel satisfy by doing so, although he is young, but he is like a father
*about 1st impression on minho, they said minho was young that time, so his body size was not that big that time, but his eyes were as big as now, his eyes are too big, so looked like an alien
*when asking present from minho, minho will say “depends on your performance”, Taemin “haiz, hyung doesn’t want to give me present” Minho “you… then I don’t want to give you anymore, I prepared it(the present) everyday”
*But taemin can’t remember what minho gave him. There’s another member which will exchange present with minho. There’s also a member who gave minho underwears.. XD
*Q: what will you think when looking into a mirror? Taemin: I will think of dancing when looking into the mirror
*The peach crush cocktail that Jonghyun likes to drink was trending in Japan;;
Jonghyun said his fringe isn’t fake clip ons and dusted his head LOL cause fans kept saying he’s wearing fake fringe like the Sherlock shoot
*Jonghyun took off his hat when he bowed hello and took it off again when he bowed goodbye. Well mannered kid. ^^
*SHINee said they were gonna talk badly behind Minho’s back but ended up only saying compliments LOL
*Apparently Jonghyun was like scanning the fans at the bday party from the stage with his puppy eyes.. lol… Who are you looking for?
*SHINee said their new haircuts are not for the album. My wishful thinking: Can I assume maybe for your guest roles in To The Beautiful You/For You In Full Blossom?
*After the Party: Jjong stood there & stone for like 5 min
Taemin Tumblr_m7eb4qP4cn1qe7ekb

Posted by: izuminhosano

Source/Credit: 小智MAX, jjongtaem421, MrMinho,
Translation by: yenn_yy, eimanjjong, hanatwothree_

via: shineeworldindonesia
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitimeKv. 07 18, 2013 8:55 pm

Taemin Tumblr_mq4k00WUNN1so8e9go1_500

Dear Taemin,
dabar tu jau tikras vyras. Stebėt kaip keities, kaip tobulėji, kaip pamažu virsti iš to jauno nekalto berniuko į labai gražų ir talentingą vyrą. Ar bent nutuoki, koks tai jausmas? Magic.
Labai labai tavim didžiuojuos. Matyt, labiausiai iš visų SHINee ir ne tik. Įdėjai tiek darbo ir vargo, tam, kad būtum, tuo kas esi šiandien. Tam, kad būtum su mumis. Neapsakoma garbė man tave mylėt ir būt Taemint.
Nepyk, kad mano ultimate bias vieta nebepriklauso tik tai tau. Bet believe me, daugiausia išmokęs mane žmogus esi TU. Daugiausia reiškiantis žmogus esi TU. Žmogus, į kurį lygiuojuos esi TU.
Ačiū, kad visada visada džiuginai savo šypsena ir prikolais. Ir fail'ais. Visada priverti nusišypsot, kai liūdna. Matyt tave scenoj laimingą.. Ko dar man gali trūkt? Esi nuostabus žmogus, nuostabus idol. Pro jau. Tau rūpi visi tie fanai out there, kuriems rūpi tu. Esu dėkinga už tai, kad ne vienam poelgiui įkvėpiai. Tiesą pasakius, dėkinga esu tau, už tai, kad aš esu dabar.
Visada buvai, esi ir liksi man special. LABAI special. Ir visada mano širdį tau bus vietos.
Nepersidirbk. Saugok save. Sveikai ir daug valgyk ir tobulėk toliau. Manau, dar tikrai ne vieną svajonę turi.
I hope, vieną dieną, sutiksi tą žmogų, kuris bus vertas tavęs. Kuris pavers dar laimingesniu negu esi dabar. Nepaleisk jo, nesvarbu, kad ir ką, kas sakytų.]

I will always watch over you.
I love you.
Happy birthday, Lee Taemin.
13/07/18
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

Taemin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taemin   Taemin Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Taemin

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Taemin: Go Taemin! @ SHINee 1st Solo Concert in Seoul [110102]
» Sky + Taemin
» Taemin
» Emy + Taemin
» Lee + Taemin
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Nariai-