Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Rasa
.Rasa.
Pranešimų skaičius : 781
Join date : 2010-08-17
Age : 27
Miestas : Kaunas

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:48 pm

First topic message reminder :

Kiekvienas žmogus ko nors bijo.
O ko bijot jūs?
Atgal į viršų Go down
http://fcuzlithuania.forumlt.com/index.htm

AutoriusPranešimas
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 5:15 am

+ reputaškės už tai, kad bijai piktos Tabės :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 5:18 am

LOL, ačiū?XDDD
Atgal į viršų Go down
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimePen. 07 08, 2011 11:28 pm

Aš tai baisiai bijau vabalų, ypač tarakonų fear
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 27, 2011 9:07 pm

Seniau nieko nebijojau, dabar tik atsiranda šlykštumas vabalams, pasakojo mama:
Atsikraustėm į naują butą, o aš buvau labai mažytė, pradėjo manęs ieškot, o aš guliu ant pilvo ir su madagaskaro vabalu žaidžiu, taip su ranka pliaukšteliu jam, jis nubėga prie kitos rankos, tada su kita ranka pastumiu, jis bėga prie kitos rankos :D Omg. ;DDDD Šiaip, kad žinočiau tiksliai ko bijau, tai nelabai žinau xD
Atgal į viršų Go down
Nesta
.Nesta.
Pranešimų skaičius : 162
Join date : 2011-03-15
Age : 27
Miestas : Raseiniai

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 7:24 pm

Bijau sraigiu. Paniskai ju bijau...
Atgal į viršų Go down
huginug
.huginug.
Pranešimų skaičius : 948
Join date : 2011-07-30
Age : 29
Miestas : Panevėžys

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 3:08 am

Aš turiu fobiją vabalams, ne dėl to kad jie man gali ką nors padaryti, bet dėl to, kad jie šlykštūs, tas jausmas kai jie ropoja ant tavęs. brr.. Bitės gali įgelti, o aš bijau skausmo, ir adatų nekenčiu ir visų tyrimų ligoninėsė, man nuo baimės net venos susitraukia ir kojos dreba, naktį veidrodžių bijau, nors čia dažnai nuo psichologinės būsenos priklauso, scenos baimės negaliu įveikti, pamenu vaidint kažkada reikėjo, tai po dviejų dienų dar ranka trūkčiojo nuo nervų, net po to kai visą pakelį raminamųjų išgėriau, bijau klaidas daryt, nuvilt kitus ir šiaip fail'erė būt, todėl vengiu visko kur tokia galiu pasirodyt, net 60 metrų mokykloj bijau bėgt, nes kiti matys, kad lėtai bėgu, dėl žaibo tai bijau tik lauke jei mobilų turiu, nes kažkada berniukas atsiliepė per audrą ir nutrenkė jį ;/ aukščio baimę nežinau ar turiu, man tik galva pradeda svaigt ir traukia žemyn šokt kad greičiau praeitų tas svaigimas. Dar negaliu žmonėms į akis žiūrėt, nebent pažįstami būna, žodžiu lame :)
Atgal į viršų Go down
Mi.
.Mi..
Pranešimų skaičius : 823
Join date : 2011-03-06
Age : 28
Miestas : Telšiai

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 7:07 pm

Oi, kiek aš visko bijau. Neveltui, mane praminė 'fobijų rinkiniu'. Labiausiai bijau vorų ir tamsos. Manęs neįmanoma palikti vienos tamsoje, niekaip, man didžiausia isterija, sustingstu vietoje, kartą vos nenualpau iš tos baimės. Po to, aukščio, greičio, gylio, anštumo, uždarų erdvių, kitų žmonių (socialinė baimė, stovėti prieš juos, kalbėti prieš auditoriją ir panašiai), perkūnijos, vabalų. Gėda prisipažinti, kad bijau visokiausių vaiduoklių, šmėklų. Nū, nelabai tikiu jais, nesu mačiusi jų, bet... Galbūt dėl to ir bijau tamsos. Mišri baimė, tai medžiai, jų šakos, ypač kai jų daug, ir dar prieblanda. Nejaukus vaizdelis, ypač tuomet, kai susidaro siluetai. O dieve, dar nei pusės neišvardinau xD Gyvačių, dantistų, klounų, šunų, adatų. Žo, labai daug, net sunku prisiminti :DD Galima sakyti, kad bijau beveik visko :DD
Atgal į viršų Go down
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 10 05, 2011 9:46 pm

aukštis aukštis aukštis aukštis..... Mūsų baimės - Page 3 726694
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 3:35 am

Čia gal ne tiek,kad baimė,bet man žiauriai nemalonu klausyti kaip kankina žmones ar gyvūnus. Pvz. Holokaustas. Jėzau,nekenčiu šitos temos.
Aukščio baimė.
Atgal į viršų Go down
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 4:20 am

Žiūriu čia daug bijančių tamsos ir vorų...
Haha aš vorus myliu ir tamsą mėgstu, bet yra dalykų kurių bijau tamsoje, nors gal nebijau, o nemėgstu...Tai yra šešėliai...nemėgstu net savo pačios šėšėlio, o ypaš kai jis eina, juda, yra(ar kaip pasakysit) už manęs....
Bijau naktį slampinėdama po namus prižadint tėvus...:DDD
Bijau....yo...skamba kvailai, bet bijau skolų...DD:
Bijau savo brolio, kuris mėgsta iššokti iš už sienos ir mane išgązdinti (what a shame, jis visada mane išgązdina...) :DDD


Ir dar man kartais (labai retai) antrodo, kad man klaustrofobija....
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 6:52 am

artimo žmogaus netektis...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Svečias
SvečiasAnonymous
Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 9:44 pm

Hmmm..Jei jau apie sokinejimus ir gazdinimus,tai mano pusbrolis dievina imituoti Samara Morgan or Sadako,ar kaip norit vadinkit ja.
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 2:32 am

aš tai bijau savo pusbriko gintaro :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimePen. 12 16, 2011 1:56 am

bijau savižudybės, kurios pati taip laukiau, bijau depresijų, ašarų, kraujas mane varo į neviltį, bijau klasiokės netekties, pradėjau bijot visko kas aplink mane.
Atgal į viršų Go down
Airidukas
.Airidukas.
Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2011-12-17
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimePir. 12 19, 2011 4:45 am

Turiu baimę keliems dalykams ir taip jie įaugę, kad neina atsikratyti ir kaip norėčiau. Pirma baimė tai vorams ir voratinkliams. Nesveikai jų bijau, nesvarbu ar jis mažas ar didelis, gyvas ar negyvas nesvarbu, aš nesveikai bijau jų kaip ir voratinklių. Antra baimė tai bijau nakty vaikščioti tamsoj. Kai eini namo tamsoj ir dar viena tai per ta lakę vaizduotę prisigalvoji visokių nesamanių, net baugu eiti namo. O trečia baimė galima sakyti net ir juokinga pagalvojus ;DDDDD bijau miegoti prie lovos krašto, visada miego į siena įsimurinusi ;DDDD dar koks monstras išlys iš po lovos ;DDD
Atgal į viršų Go down
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 21, 2011 1:41 am

Nu vot, katik prisiminiau......:

Paniskai bijau kamuoliu, benzinveziu ir dujoveziu......
Atgal į viršų Go down
Julija
.Julija.
Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-11-17
Age : 28
Miestas : Klaipeda

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 21, 2011 2:29 am

As tai bijau voru, tamsos, buti viena namose lol
Atgal į viršų Go down
Nyappy
.Nyappy.
Pranešimų skaičius : 118
Join date : 2011-11-26
Age : 28
Miestas : Kėdainiai

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 11, 2012 9:57 pm

Turiu didelę Spektrofobiją (vaiduoklių, paranormalių reiškinių baimę ... Labai užkina... Bijau į vonią ar tualetą viena nueiti... Bijau mirusiūjų žmonių nuotraukų, durų, veidrodžių, kapnių, nelankomų vietų, pasilikti viena kažkokiam kambary...),
Agorofobija (Sergantys agorafobija bijo: nueiti į parduotuvę, apskritai kur nors važiuoti ar eiti, būti ten, kur daug žmonių -parduotuvėse, teatruose, kavinėse. Ligoniai tam tikrose situacijose jaučia didėjantį nerimą, kuris pasireiškia svaigimo jausmu, padidėjusiu širdies plakimu, kvėpavimo sunkumu, prakaitavimu, burnos sausumu, alpimu ar net išprotėjimo baime, - visa tai gali peraugti Į paniką. Vėliau sergantysis pradeda vengti lankytis ten, kur jau kartą pajuto panašius jausmus.)
Chorofobija –(šokio baimė),
Metifobija –(alkoholio baimė)
Ir mažą: Niktofobija –(tamsos baimė), Homichlofobija –(rūko baimė)...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Mūsų baimės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų baimės   Mūsų baimės - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mūsų baimės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Mūsų
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-