Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimeKv. 05 23, 2013 9:04 pm




kas tu ir ką padarei jjong ??? pleaseno
buvau pamiršus koks tu menkas tapr kitų, taško bilekaip xDD
kas durniausia, kad čia paskutinis stage O.o ir jie taip nieko ir nelaimėjo.
ech,krausis db visi šmutkes į japoniją....
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimePen. 05 24, 2013 1:51 am

Ar man vienai jis atrodo pavarges dar net neisejes i scena...?
JONGHYUN OMG KOKIA PILNA SCENA IS KART, SOKIS KITAIP ATRODO, VISKAS TOBULA, GALEJO KA NORS LAIMET BLEM KODEL NEVERTINA SITOS DAINOS

Nu gerai, man ta auksta nata Taem labiau patiko
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimePen. 05 24, 2013 2:14 am

man kažkodėl pasirodė lyg jis paskutinėm dienon choreo mokėsi,nes daug kur taškė savaip xDdd o balsas irgi silpnas vietom. Bet pats man kaip tik per daug gyvybingas.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Mela
.Mela.
Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2012-02-05
Miestas : Alytus

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimePen. 05 24, 2013 3:31 am

Man jis kažkoks kaip nesavas. Nežinau, jis grįžo, atrodo, kad net ne Jonghyun čia. Video, nuotraukose kiek mačiau, visur piktas, susiraukęs... o dabar šypsosi lyg niekur nieko, ir galvoja kad čia tikiu jo ta šypsena.. Aš suprantu kaip jam lieva, man jo labai gaila, TOKIAAA gera daina (keista, kad nieko nelaimėjo, ta prasme wtf, ji rimtai nereali o.o ), o jam va tik last stage teko.. Kažkaip per daug man viskas keista :D Atrodo kad jis iš kitos planetos, visi jo judesiai kažkokie keisti. Tikriausiai man depresija kai jo tik senus video žiūrėjau taip ilgai. Reikės priprast :( Ir nepatinka man jo plaukai.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimeŠt. 05 25, 2013 2:14 pm

Sleepless night, nors žinoma, ne tobulai sudainavo, bet man ši daina graži~ 5 žymiai geriau atrodo.
Atgal į viršų Go down
Min Ah
.Min Ah.
Pranešimų skaičius : 61
Join date : 2013-05-14
Miestas : Seoul

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitimeSk. 05 26, 2013 5:53 pm

Jonghyun labai pasikeitęs lyg būtų naujas Shinee grupėje. Tikėjausi, kad senasis Jonghyun sugrįš, bet manau teks apsiprasti prie naujojo..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]    SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee ‘interview + Sleepless night + Why so serious?’ @ M! Countdown [130523]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee - Stranger - Sherlock @ M! Countdown [120419]
» SHINee - Dream Girl NO.1 & Encore@M!CountDown [130307]
» SHINee ’ Why So Serious?’ @ M! Countdown [130509]
» SHINee - Sherlock @ M! Countdown [120329]
» SHINee - Stranger - Sherlock @ M!Countdown [120322]
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Pasirodymai-