Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 uniccorn no E

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
uniccorn
.uniccorn.
Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-08-19
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 5:46 am

Sveiki!
Nusprendžiau ir aš įkelti porą piešinių.
Dažniausiai piešiu žmones, nes tapyti gamtos taip ir neišmokau.
Kadangi šešeliuoti su spalvotais pieštukais,dažais dar nepratus, tai visi piešiniai bus juodai balti :D
Įkelsiu pagal datą - nuo seniausių iki naujausių.
Atleiskit už kokybės skirtumus. Kokias radau kompiutery, tokais keliu :))

2008 galas ir 2009 metai (ech, neišliko SHINee piešinių iš tų laikų...arba jie buvo labai baisūs xD):
Spoiler:


2010-tieji metai:
Spoiler:


2011-tieji. Geriausi metai kūryboj, pokolkas :D:
Spoiler:

Nu ir 2012 metai :) (labai negausūs dėl mokslų ir įkvėpimo nebuvimo..dėl mokslų D;):

Spoiler:

Tikiuos temą tęsti ir ateity :))
Atgal į viršų Go down
http://uniccorn.tumblr.com
NettiMarionetti
.NettiMarionetti.
Pranešimų skaičius : 365
Join date : 2012-04-10
Age : 31
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 10:10 pm

Gal lankai dailės mokyklą? :) Labai gražūs piešiniai :)
Atgal į viršų Go down
uniccorn
.uniccorn.
Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-08-19
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimeSk. 08 19, 2012 11:15 pm

Visi to klausia :D
Lankiau porą mėnesių, bet mečiau, nes:
a) vėlokai baigdavos (8-9 vakaro)
b) tuo metu lankiau dar ir japonų pamokas + lengvąją atletiką (kirsdavos laikai)
c) mokytojai tiksliai taip ir nieko nepaaiškindavo, pvz, tapybos mokytoją iš kokių
6-7 pamokų mačiau tik 2 kartus. Iš jų gavau 1 pastabą, kad paišau ant ąsočio raudoną juostą, kuri nėra svarbi. Tą patį jis sakė daug kam tą dieną :D
Dar galima pritaikyt ir d) tais metais buvo tingėjimo sindromas :D
Atgal į viršų Go down
http://uniccorn.tumblr.com
NettiMarionetti
.NettiMarionetti.
Pranešimų skaičius : 365
Join date : 2012-04-10
Age : 31
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimePir. 08 20, 2012 3:44 am

Aišku :D Aš vienu metu labai norėjau į dailės mokyklą, bet bijojau, kad prikiš į galvą taisyklių, kurios man nereikalingos, bet paskui taip gavosi, kad prie muzikos nusukau:D O dar lankai Japonų kalbos pamokas? Aš per vasarą mokausi Japonų kalbą :D
Atgal į viršų Go down
uniccorn
.uniccorn.
Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-08-19
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimePir. 08 20, 2012 4:37 pm

Patikėk, toje dailės mokykloj taisyklių negauni, nes... nematai mokytojų :D man patiko per vieną šešeliavimo pamoką piešėm vazą. Kadangi aš trumparegė, tai žiūrint iš toli tamsiam kambary, man ta vaza visa susiliejus buvo. Prieina mokytojas: ,,Kur tu matai tokius išlinkimus???" Aš sau sėdžiu pasimetus :DD
Šią vasarą baigiau, nes i universitetą pereinu :(( Bet tenais pratęsiu mokslus :D
Šaunuolę. Jau daug moki? :D
Atgal į viršų Go down
http://uniccorn.tumblr.com
NettiMarionetti
.NettiMarionetti.
Pranešimų skaičius : 365
Join date : 2012-04-10
Age : 31
Miestas : Kaunas

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 2:48 am

Aš irgi trumparegė, tai puikiai suprantu :DD Aš irgi ta pati sakau apie grojimą, susirasiu nauju draugų, pakratinėsiu kelis studenčiokus ir eisim grot :D Nes vienai neįdomu:) O dėl japonų kalbos tai ką žinau,,,jau kai kalba kas, tai šį bei tą sugebu suprast :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

uniccorn no E Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: uniccorn no E   uniccorn no E Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

uniccorn no E

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Grafika ir piešiniai-