rodiklisPortalasCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Flood'as [50]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Pranešimų skaičius : 7838

RašytiTemos pavadinimas: Flood'as [50]    Kv. 05 03, 2012 12:11 am

First topic message reminder :

HAPPY 50 JUBILIEJUS
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://justblinging.tumblr.com/

AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

Be special.
Pranešimų skaičius : 6885

RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Pen. 12 09, 2016 4:56 pm

Lol geras klausimas :D man vis dar subscription meta gmaile..... :DDDDD back in the days
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Pranešimų skaičius : 7838

RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Tr. 12 20, 2017 7:16 am

nežinau ar kas perskaitys,ar kam berūpi ši vieta, bet...
Tikiuosi ,kad laikotės gerai. Tikiuosi,kad geriau nei aš. Pastaruosius metus taip bijojau SHINee iširimo,bet pasirodo tai tebūtų menkniekis palyginus su vakar diena... Nors nesu mačiusi gyvai to žmogaus,o jis manęs,bet kategoriškai atmetu mintį,kad jo nebėra šioj realybėj,po ta pačia saule ir mėnuliu,kur esu aš. Tiek metų jis mane palaikė,tiek džiugino,tiek juokino,liūdino,bet visada gelbėjo. Ir net jo nepažinodama jaučiuos tokia kalta,  velnias žino kodėl, tokia pikta ant visų jį supusių žmonių,kaip,kas ir kodėl, ko trūko ar ko buvo per daug. Iš esmės aš negedžiu dėl savęs, aš gedžiu dėl tų kurie stovėdami prie jo rytoj,paskutinį kartą kai jie bus vis dar penkiese, grauš save iki nukritimo ir neras savyje nei atsakymų nei paguodos.
Vis tik jis norėjo,savo paskutiniais žodžiais,kad niekas neskaudintų savęs. Netgi prieš išeidamas pasirūpino,kad savo organais galbūt išgelbėtų kelias sielas,kurios vis dar trokšta čia gyventi. Tad meldžiu,kad visi jį pažinoję įsiklausytų į jo norus. Čia jo kelionė,niekieno daugiau.
Ačiū už tai,kad buvai,ačiū už tai,kad buvai toks šaunus,jog bus nepaprastai sunku tave užmiršti
You did well. Ir kol girdžiu ir matau tol ir būsi šaunus,nes vis dėlto savo širdį palikai čia žemėje, kiekvienoj dainoj,kiekvienam judesy ir kiekvienam juoke,kurį tikiuosi,turėsiu valios įsijungti ir išgirsti dar kart.
Meldžiu,kad radai ramybę,kurios ieškojai,bet aš visa esybe atsisakau atsisveikinti. Myliu tave. Iki kito karto.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

Be special.
Pranešimų skaičius : 6885

RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    Antr. 01 02, 2018 1:24 am

Justeeeee,

po to įvykio susimąsčiau apie forumą ir kažkaip nustebau, kad vis dar tokią nostalgiją kelia ši vieta. Nuoširdžiai smagu čia tave sutikti, kad ir tokiomis aplinkybėmis.

Seniai nusiėmiau #1 KPOP fan etiketę, maža tam laiko, bet tokia tragedija siaubingai sukretė, labiau nei tikėjausi. Nemeluosiu, daug ašarų išlieta šita tema, pyliau druskos ant žaizdos vien Jjong solo klausydama... Netgi iš dalies kaltinau save, kad va, tiek žmogus apie tai kalbėjo ir vien dėl to, kad neklausiau, neskaičiau nesugebėjau to išvysti. Aišku, kas iš to, nieko nebūčiau galėjus pakeist.. In the end, Shinee vieninteliai buvo likę stovintys dabartiniame KPOP liūne, stiprūs ir maniau, kad va, jie tai amžinai bus kartu ir nė vienas nepasiduos. Pasirodo, ne viskas taip gražu, kaip atrodo. Ir ties tuo baigiasi laikai, kai KPOP buvo on fire. Manau, toks įvykis žymi paskutinį skyriaus, jei ne visos knygos puslapį.

Bet Juste, laikykis, linkiu  niekada nepatirti to, ką patyrė jis. Depresija supranta tik tiesiogiai su tuo susidūrę, kitiems ta tamsa lyg žaidimas atrodo, kuriame asmuo tiesiog pasiklydęs ir neranda savęs. Visada yra dėl ko gyventi, kad ir reiktų pasaulį aukštyn kojom apversti. Ir gaila, kad nebuvo žmogaus šalia jo, kuris būtų pasiryžęs kartu sugriauti viską ir pradėti iš naujo. Bet tau visada yra kur grįžti ir į ką kreiptis, nes vis dėlto, buvome šeima visi ir ta šiluma tikriausiai amžinai išliks, neįmanoma forumo laikų ištrint iš gyvenimo ir atminties, too deep.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'as [50]    

Atgal į viršų Go down

Flood'as [50]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11