Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Jamaika + Onew

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 1:55 am

First topic message reminder :

weeee ^.^
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimePen. 03 02, 2012 3:42 am

*vos tvardesi kad nesusikvatotu garsiai* man??aaa,galbut lyderis,jo toks sexovas balsas.*delnu prisidenge burna ir pagalvojo nejaugi šita pana jo visai neatpažįsta* o tau?nors man atrodo kad nezinai apie juos daug kaip apie asmenybes..
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimePen. 03 02, 2012 3:44 am

Nežinau? kodėl taip galvoji, kad nežinau? *šįkart pati nusijuokė* Mano mėgstamiausias yra Onew oppa dėl jo šypsenos. Jinai mane nužudo, o tikrovėj jinai dar labiau žudo. *nusijuokė ir nusuko akis*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimePen. 03 02, 2012 3:58 am

*jau visiškai nebeišlaikęs juoko bangos uzsidengė visą veidą ir kvatojosi iki ašarų* kaip..tai..kvaila.* vos ištarė zodzius* saunuole,nepasimetei. As onew,o tu?*siektiek kystelejo delna*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimePen. 03 02, 2012 4:05 am

Tu galvoji aš nežinau, kad tu esi Onew oppa? Wow reiškią aš visai gera aktorė *nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 12:21 am

Prisistatyt vistiek turiu *dar smarkiau pakrato savo delną* tai kas tuuu?
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 12:26 am

Na gali mane vadinti Deimante *šyptelėjo ir paspaudė jo ranka* Taigi oppa ką čia veiki vienas? *pakėlė antakį*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 12:35 am

Deimanteee...*lyg noredamas įsimint nutęse jos vardą* aš tai...aaa...su grupe fotkinomės tai as pirmas baigiau ir išejau,labai jau karšta ten buvo,nors ir čia ne ką geriau *prisimerkęs pakele akis į saulę ir prisidengė ranka*o tau nieko?
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 12:38 am

Ooo nauja fotosesija garantuoju, kad ji bus nereali *nusijuokė* Na na jau nesakyk, kad taip karšta va fontanas ten eik išsimaudyk o aš akis paganysiu *Pažiūrėjo į jį tokiu perv žvilgsniuku ir nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 1:51 am

Hahah,o visai norečiau *lyg rimtai susidomėjęs šita mintim žvilgtelejo i fontana ir vel i ja * o tau patiktu ar ne? *išsišiepe*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 1:53 am

O kam nepatiktu žiūrėt į tave fontane šlapia? *laugh* O jei dėl pasimaudimo drauge tai aš nieko prieš irgi *nusijuokė ir užsidengė veiduką*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:05 am

*nezinodamas ko griebtis is nekantrumo padrebino kelius ir greit apsisprendęs švelniai paėmė jos ranka ir atsistojęs truktelėjo ją į save* šitai suprantu kaip išsūkį *nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:09 am

Oho ir nuo kada oppa toksai? *nusijuokė* man pradeda patikt, kad tu mėgsti iššūkius *nusišypsojo perv smilu again*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:21 am

*privertė ja atsistot ir kvatodamasis nusitempe link fontano* kokia tu fane, juk zinai kad man ribu nera niekam *sustojes apsidaire aplink ir greit nusitrauke batus*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 2:23 am

Na neskaičiau kol kas niekur, kad Onew su random merginom iš gatvių fontane kartu maudytus *nusijuokė ir leidosi ramiai tempema*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 11:36 pm

Tai dabar galėsit prirašyt ir tai *nusižvenge,pasiraitojo kelnes ir viena koja pamatavęs vandens gylį įsiropštė visas* kaip fainai,saugiai įsikišk ausinukus ir ateik *ištiesė jai ranką*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 03, 2012 11:55 pm

*Nenorėdama sušlapint ausinuko jį pasidėjo kažkur ant žemės ir paėmus Onew ranka įlipo į vandenį* Atrodysim kaip tikri mulkiai, na bent jau man merginos pavydės. *nusijuokė*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 12:21 am

Bent tiek gerai *nusijuoke ir nubego iki centro kur leidosi kelios srovelės iš nesuvokiamos skulptūros ir pasigavęs vieną leido sau sušlapt rankas iki pažastu* jei nori del konors jaudintis tai mus greičiau jau iškrapštys kokia apsauga.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 04, 2012 11:48 pm

Dėl ko aš mažiausiai jaudinuosi tai yra apsauga.*nusijuokė ir nusekė paskui Onew į vidurį* Nemažai taisyklių esu sulaužius šita tikrai nepirmoji, bet atrodo bus pati geriausia. *Nustatė pervert žvilgsniuką ir aptaškė oppa vandenių*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 1:29 am

haha, išdykus *pasigavo delnais vieną srovę ir nutaikė tiesiai į ją* dabar gaudyk!
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 1:46 am

Aaa*nusijuokė, visaip bandė užsidengti veidą tik staiga slystelėjo ir krito ant užpakalio*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 1:49 am

* nesusiturėjęs užsikvatojo iki ašarų ir pričiuožė prie jos pagelbėt* atleisk man, kaltas, leisk atsiprašysiu *padavė ranką*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 1:59 am

*omg tik aš tai sugebu-vis juokiausi nuo tos minties kaip aš turėjau atrodyt. Pakėliau galvą į Onew ir paėmiau jo ranką* Nesi jau taip visiškai kaltas *nusijuokiau*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:04 am

Tik nereikia. Kaltas * pastatė ją ant kojų ir lengvai apkabino* kaltas ir dar žioplys *sumurmėjo ausin*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:10 am

*Gerai Deimante dabar neparausk stovėk lyg niekur nieko-vis kaliau sau į galvą. Tada nusišypsojau is pasakiau* na tai atsiprašymas priimtas jei jau taip nebent dar kokį gera atsiprašyma turi tai mielai išklausysiu. *nusijuokė ir stovėjo tuo tarpu kai Onew ją apsikabinęs patenkinta kaip mažas vaikas kuris gavo saldainį*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 06, 2012 2:19 am

*nusijuokė* neeea, šįkart užteks * paleido ją ir trumpam žvilgtelėjo į akis lyg kažko ieškodamas,tada staiga pasitraukė ir kilstelėjęs marškinius už sprando leido vienai srovei nutekėt nugara žemyn, iš pasitenkinimo net pradėjo straksėti*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Jamaika + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Onew   Jamaika + Onew - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jamaika + Onew

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Jamaika + Jonghyun
» Onew and Goo Hara are the lame jokes couple + Onew's ideal girl is...?
» Onew
» Sky + Onew
» Ernesta + Onew
Puslapis 216Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-