Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 bonamana + Onew

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 1:16 am

First topic message reminder :

le waiting
lol
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:28 pm

*kiek kitokiu kampu pažiūri į ją* Tavo žavumas liko tavyje. *ištaria su šypsena* Bet čia purvina. Nebūk be batų. *nutaiso meilią veido išraišką, kad tik mergina jo paklausytų*
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:30 pm

Tu ne toks aukštas kaip įsivaizdavau *nukreipė kalbą prisipažindama savo nevykusį planą, mat vyras buvo vos 15 centimetrų aukštesnis* Kad ir koks mielas Tavo veidas bebūtų, man vistiek patinka būt be aukštakulnių. Tada galiu laisviau judėt *tarė ir vaidindama nevykusią baleriną susidėjo rankas virš galvos ir pradėjo strikinėt*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:33 pm

*nusijuokia iš jos linksmų bandymų pabūt balerina ir suima jos pečius, kiek surimtėdamas* Atleisk, panelyte, bet jeigu neužsidėsi savo batelių, turėsiu tave užsimest ant pečių, kad nesusižalotum kojų čia kažkada sudaužytas stiklais.
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:36 pm

Žinau, kad elgiuos kaip mažas vaikas *nusijuokė paklausius ir besidėdama savo pbatus* bet ištiesų aš labai motiniška, todėl iškart perspėsiu. vieną minutę būsiu tavo dukra, o kitą - mama *linktelėjo* Be to, kur mūsų maistas? *paklausė atsisėsdama atgal*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:38 pm

Oho. Tai reiškia, kad turėsiu ne tik žmoną, bet kartu ir vaiką? *cakteli liežuviu ir įsitaiso į savo vietą* Jau tuoj turėtų atnešti. *ima žvalgytis vaikščiojančios padavėjos*
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:41 pm

Ir mamą gi *priminė ką kątik pasakė* Mums reik daugiau apie vienas kitą sužinot *nusijuokė* reik paskleist vidinį grožį *vis dar išsišiepus pradėjo judint rankas taip, jog atrodė kad ji ima kažką nuo savęs ir tai duoda Onew*
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:49 pm

Su maistu atėjo ir Laiškutis nuo PD!


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 8:29 pm

*ima maskatuot rankas lyg priimdamas tai, ką ji duoda ir išsišiepia tarsi mažas vaikas, o tada pastebi ant padėklo padėtą laiškelį* Oh. Užduotis. *numykia ir pastumia laiškelį link merginos* perskaityk.
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 10:12 pm

Tu irgi moki skaityt *nusijuokė, ir atvėrus voką ištraukė lapą, bei netrukus pradėjo skaityt* "Pamaitinkit vienas kitą tuoj pačiu kąnors padainuodami ir kitas turės atspėt kieno tai daina.Pirmas neatspėjęs tris kartus daugiau nebegaus valgyti" *išsišiepė dėl užduotės* Nemoku dainuot.
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 9:07 pm

*mirksėdamas žiūri į ją ir keistai primerkia vieną akį* Juk juokauji, ar ne? Kaip tokia aktyvi mergina kaip tu gali nemokėt dainuot? Tiesiog negali būt. *tyliai sukikena ir paima iš jos užduoties lapelį* Kaži kuris iš mūsų negaus iki galo pabaigti savo vištienos...
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:09 pm

aš sakau tiesą *toliau šypsojos* Aš skambu kaip aktė per morčių, patikėk. O tai reiškia, jog aš negausiu savo vištienos. *kalbėjo bet nežiūrėdama į atneštą maistą*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:13 pm

*iškelia delną, lyg tildydamas merginą* Palauk. Juk užduotyje reikia ne kuo geriau padainuoti, o atspėti dainuojamo kūrinio autorių. *kilsteli antakius* Dar turi šansą laimėt, nenusivilk iš karto.
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:14 pm

Beeeet *nutęsė* Aš net nežinau jokių dainų, o tai beviltiška. *paskė ir pasijudino kėdėj, lyg kažko labai laukdama* Nagi, paduok man maistą.
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:17 pm

*žvilgteli žemyn į stalą ir pastumia jos lėkštę arčiau merginos* Esu tikras, kad žinai tikrai ne vieną dainą. O aš pasistengsiu, kad tau būtų nesunku. Gal apsiribojam kokia nors viena grupe..? Ar muzikos stiliumi? *smalsiai nužvelgia ją*
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:20 pm

Ačiūūūū *kaip galėdama mieliau pasakė griebdama lėkštę* Gal turi kokių idėjų? *paklausė ir su rimta išraiška veide pradėjo judint antakius* Tu geriau pradėk, nes aš noriu valgyt *pasakė ir padavė Onew savo šakutę ant kuris buvo vištienos gabaliukas*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:22 pm

Mm. *numykia ir dantimis atsargiai paėmęs vištienos gabaliuką nuo jos šakutės, linksėdamas padėkoja* Gal žinai tokią tikrai populiarią grupę Super Junior? *sukramtęs paklausia* Jie turi pakankamai daug dainų ir yra gan talentingi dainininkai bei šokėjai. Tiesą pasakius, pažįstu juos realiai.
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:25 pm

Tu geriau irgi mane pradėtum maitint, nes aš tampu nekontroliuojama kai esu alkana *tarė ir šovė piktoką žvilgsnį Onew link, bet netrukus nusišypsojo* Ir TAIP TAIP TAIP! *pradėjo cypt* Aš juos myyyyyyyyyyyliu. aš tau taip pavydžiu *pradėjo šokinėt kėdėj*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:27 pm

*pakabina kuo didesnį šaukštą vištienos ir atkiša jį merginai* Tai jų dainą ir padainuok. O aš pabandysiu atspėt kokia tai daina. *nusišypso, pamažu susikaupdamas užduočiai*
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:32 pm

*Pamačius šaukštą jį apsižiojo, ir pasijautus truputi nepatogiai susijuokė, todėl tai privertė ją šiek tiek užspringt ir atsitraukt toliau, kad neapkosėtų Onew* Gėda *nusijuokė ir netrukus surimtėjo* Pabandysiu padainuot. Taigi, klausyk *susikaupė* "Ratin, Ratin swipji anheun eoneo-deulleo" *sudainavus dainos pradžią kostelėjo, mat dar nebuvo atsigavus nuo užsipringimo* Žinai?
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:39 pm

*mąstydamas net suraukia antakius ir visaip kraipo galvą, bandydamas atsiminti dainos pavadinimą* ...jeigu neklystu.... *dar kiek padvejoja, bet nusprendžia pabandyt spėti* Opera?
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:42 pm

*Įsitempusi laukė atsakymo* Taaaaaaaaip *nuoširdžiai džiaugdamasi tarė, ir pasmeigusi šiek tiek vištos ir daržovių norėjo persilenkt per stalą, jog galėtų pamaint Onew, bet tai buvo per sunku* Gal aš geriau atsisėsiu šalia tavęs, nes taip nepatogu *šyptelėjo ir visdar su šakute rankoj prislinko savo kėdę prie pat vaikino, taigi jie sėdėjo vienas kitam prie šono* imk *tarė duodama maistą*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:49 pm

*stebėjo kaip mergina pasislinko šalia jo ir šyptelėjo, kai jų kojos trumpam susilietė* Okey. Mano eilė. *tarsteli ir paima maistą nuo jos šakutės, mintyse jau galvodamas, kokią dainelę čia užtraukti* mm... įdėmiai klausykis. Čia bus sunku. *palinksėjęs galvą į mintyse skambančius akordus, ima neaiškiai kažką dainuot* "Ddanddaranddan, ddanddaranddan, ddanddaranddan, ddadaddarabba"....
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:53 pm

Nebuvo taip sunku *nuosijuokė* Bonamana. Žinau, jog mano atsakymas teisingas *besididžiuodama savim išsišiepė* Ir šiaip, tavo ranka labai patogi *įsirėmus į Onew ranką lyg niekur nieko pasakė*
Atgal į viršų Go down
Onew
.Onew.
Pranešimų skaičius : 835
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:55 pm

*nurija maistą ir sukikena* Na va. O dar sakei, kad susimausi. *žvilgteli į jos ranką šalia jo rankos ir dar plačiau nusišypso* Man malonu žinot, kad tau ši pozicija patogi.
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 10:59 pm

Tiesą sakant galėčiau taip ir miegot *šyptelėjo ir tvirčiau atsirėmus į jo ranką padėjo savo galvą ant Onew peties* "Life couldn't get better" *nelauktai sudainavo* Žinai kaip ši daina vadinas?


Paskutinį kartą redagavo bonamana, Sk. 10 23, 2011 12:22 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

bonamana + Onew - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bonamana + Onew   bonamana + Onew - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

bonamana + Onew

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Sky + Onew
» Super Junior SHINee | Bonamana (미인아) Lucifer Remix / Mashup
» Mi. + Onew
» Jamaika + Onew
» Onew
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-