Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Jamaika + Jonghyun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 12:41 am

First topic message reminder :

Pagaliau atsidarė taip laukiau skaitydama preitą sezoną :DD
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 9:46 pm

*per stalą ištiesia ranką ir pirštu baksteli merginos skruostą* Nebūna taip, kad talento nulis. Tikrai turi jo daugiau nei įsivaizduoji. *draugiškai nusišypso*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 10:51 pm

Ah tu tikrai nematei manęs dainuojančius dainuoju siaubingai. *pasakiau ir šiek tiek nukabinau nosytę*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 10:54 pm

Nekalbėk taip apie save. *tardamas šiuos žodžius, veide nepalieka jokios emocijos* Tu tiesiog nuvertini save. Nereikia. *kilsteli antakius*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 10:56 pm

Ah aš visada tokia niekad savęs negiriu ir neaukštinu. *pasakiau ir šyptelėjau.* Ir jai tu galvoji, kad taip kalbėdama aš noriu, kad man kiti sakytu kad tikrai raip nėra ir panašiai, tai tikrai taip nėra. *nusijuokiau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:01 pm

*sukrizena ir prisidengia burną ranka* O šitaip visko galima prisigalvoti. Kai buvau mažesnis, irgi maniau, kad dainuoju tragiškai. Bet jeigu tikrai būčiau dainavęs tragiškai, dabar nestovėčiau ant scenos. Tu tiesiog dar nepamilai savo balso. *žybteli akimis*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:04 pm

Aš vien dėl jauduolio negalėčiau stovėt ant scenos jau septynis metus šoku, bet visada jaučiu didelę baimę sukliūti ir viską sugadinti. *nusijuokiau* Dažniausiai taip ir būna. *šyptelėjau.* Na nemandagu kad čia va vien apie mane kalbam, aš noriu apie tave kalbėt.* nusijuokiau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:08 pm

Matyt, turėčiau tave pats nusitempti ant scenos. *pergalingai iškelia pirštą ir papučia lūpas į dar vieną šypseną* O ką apie mane... Jeigu domiesi mūsų grupe, manau, kad spauda pasako pakankamai.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:11 pm

Na nesu jau tokia dide fanė aciprašau, bet žinau narius ir jų amžių. *nusijuokiau.* Taigi, kad nuo pasakojimo neįsisuksi. *taip rimtai pasako ir nusišypso evil šypseną*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:15 pm

*užverčia akis į lubas, bet neleidžia šypsenai nublankti nuo veido* Na... Man sunku kažką pasakoti apie save, kai nežinau, ką tiksliai nori žinoti.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:17 pm

Bet tai kokia graži tavo šypseną *Visiškai ne į tema pasakau ir pati nusišypsojau* Na gerai grįžtam prie temos noriu žinot ką dariai sau, kad atrodai jaunesnis negu esi? *pakėliau antakius*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:24 pm

*atsilošia kėdėje* Tiesiog domiuosi, kaip rengiasi ir ką veikia jaunimas, tad šitaip pavyksta bent jau išvaizda išlikti jaunam. O aš dar iki šiol išlaikęs gan vaikišką charakterį, tad tai yra mano didžiulis pliusas. *šypteli net akimis*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:27 pm

Jeigu nori žinoti tai man 17, bet ne už ilgo bus 18 *nusijuokiau.* Nepilnametė dar. *nusukau akis*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:31 pm

*prisidengia burną rankos nugarine puse ir lėtai linkteli du kartus* Aišku. Kaži, keistai atrodytų, jeigu pasakyčiau, kad man visai patinka nepilnametės? *išmeta nekaltą žvilgsnį*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:33 pm

Tau patinka nepilnametės? Jėga *apsidžiaugiau kaip mažas vaikas ką tik gavęs saldainį*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 18, 2011 11:36 pm

Maniau, kad įsižeisi. *atsargiai iššiepia dantis ir trumpam nuleidžia akis į stalą* O varge. Ar man tik atrodo, ar mūsų užsakymas gerokai vėluoja? *pasisuka į ledainės pardavėją, kuri aikteli sutikusi vaikino žvilgsnį*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 12:11 am

Oppa visai pamiršau apie užsakymą. *nusijuokiau* Na aš tikrai galiu palaukti *šyptelėjau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 8:22 pm

*nuseka atskubančią padavėją akimis ir padėkoja šiai pateikus užsakymą, o tada pasisuka į merginą ir stumteli jos ledus link jos* Tavo avietinė porcija.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:19 pm

Oppa! Ačiūkas *šyptelėjau ir pakabinau šaukštą ledų*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:25 pm

*sukikena pats sau, sužavėtas merginos mielumą ir rankoje pasukioja savo šaukštelį* Tai tu tikrai mėgsti avietinius ledus? Juk nepasakei, jog mėgsti juos vien tam, kad man įtiktum? *įtariai, bet su šypsena nužvelgia merginą*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:26 pm

Aišku, kad man patinka avietiniai aš tikrai nebandysiu tau įtikt aš esu tokia kokia esu. *nusijuokiau nes neikada nemokėjau rimtai šnekėti*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:31 pm

*sukrizena iš jos žodžių maišalynės ir pirštu švelniai paliečia jos nosytę* Tikiu tavimi, nesijaudink. *atitraukia ranką nuo merginos veido ir pakabina šaukštelį savo ledų, o tada atkiša juos merginai* Žinau, kad tokie patys, bet šitoks dalykas velniškai romantiškas.
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:33 pm

*Nusijuokiau ir suvalgiau man atkištus ledus* Palauk pakartok man dar kartą kodėl tu toks mielas man? *paklausiau*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:38 pm

Nes tu mano išrinktoji? *linksmai kilsteli antakius ir pakabina dar ledų* Ei, sunerkim rankas ir šitaip suvalgykim po kąsnelį ledų, gerai? *atkiša ranką*
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:39 pm

*Nusijuokiau ir pakabinusi ledų sunėriau rankas*
Atgal į viršų Go down
Jonghyun
.Jonghyun.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-04-01
Age : 34
Miestas : Seoul, South Korea

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 19, 2011 9:41 pm

*visą laiką žvelgdamas merginai į akis, paima savo ledų kąsnelį nuo šaukštelio ir su pasigardžiavimu nurija jį* Kur kas skaniau... *numykia patenkintas*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Jamaika + Jonghyun - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jamaika + Jonghyun   Jamaika + Jonghyun - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jamaika + Jonghyun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Jamaika + Onew
» [110604] Jonghyun Vs. Yesung Round 1 | Jonghyun Vs. IU Tournament
» Tabeko + Jonghyun
» eglle. + Jonghyun
» Yori+Jonghyun~
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už ribų :: SHINee RPG archyvas-