Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 2:10 pm


Nebesuspaudau mygtukų. Rankos dreba. O man dar į šūlę reik. Mirštu.
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 2:17 pm

Omg, omg !!!!!!!!!!!!
NUOSTABU. ♥♥♥♥♥
Net nereikia komentuot... <3
Atgal į viršų Go down
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 5:25 pm

"Įkėlė EMIMusicJapan, 2011 Rugs. 15"
bahahahaha lol

ok ok ok....
pirma pakritikuosiu :DD man šitas mv žymiai silpnesnis už aną daug prasmių, nebūtų korean,sakyčiau unreal. Bet yr kaip yr. Visų pirma, 4:22 O.o wyy :DD
1. Drabužiai, daugiau visko tikrai nereiškia geriau, mane visad labiau žavėjo įtaigus paprastumas, nu...nu apsišovė stilistai, bene nieks ant jų man nepatiko. Baltas variantas rodos geriausias.
2. Nerealiausia plaukuosena Key, galėjo taip ir palikt O.o Onew ir sužavėjo, ypač tos "sukeptos" sruogos XD blond Taemą tik jaunina, Minho džiaugiuos kad bent ištiesino ir sušukavo, o Jjjong...atrodė kad tiesiog nežinojo ką daryt su juo :D sukėlė ir tiek. Nors, na ir gerai,taupykit garbanas korean comeback.
3 Šokis ir natos suskystėjo smarkiai, na, šokio ir nebepatobulinsi o pati japansese tiesiog erzina...), nors tik man taip atrodo gal :/
4. Minho filmuojamas iš apačios atrodo kaip gigantas, visus užstoja :DD
5. Jjjong žymiai per daug raukos.
6. Tie tuneliai ir sienos tai nieko nieko, me gusta
7. 1:50 key žvilgsnis, MY GOD :DD U diva.
8. Tie aseit pasiraitymai nuo skausmų, fee, kam to reikėjo :/,tumblr žvengia kad minho mėnesinės xD
9. Na, o nuo vidurio vaizdai tikrai pradėjo žudyt, malonumas žiūrėt :D nėr ka ir bepasakyt



Vienu žodžiu, daina iš šitų trijų japanese labiausiai man nelimpa, bet mv - the best. Garbė dievui baigiasi tie japan visi shit, šitų klipų tikriausiai daugiau nebežiūrėsiu. Jei man garsas nepatinka - jokie vaizdai nepadės.
*užsičiaupia ir susidėjus rankas telaukia jų back in korea*

Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Ernesta
.Ernesta.
Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2011-09-04
Age : 26
Miestas : Kaunas

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 7:34 pm

man korean ver. daina geresne pasirode, bet sitas mv tikrai geresnis
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 8:16 pm

MV TAI TOKS NEREALUS~ Vos ne geriausias MV iš visų. In loooooooove~ <3333

Juste, komentaras apie Minho ir mėnesines nužudė :DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
*Sharu*
.*Sharu*.
Pranešimų skaičius : 440
Join date : 2011-07-25
Age : 28

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 8:21 pm

Awesome LIKE LIKE LIKE ^_^
Ties 3.55 Key rawr xD


Paskutinį kartą redagavo *Sharu*, Pir. 10 03, 2011 8:30 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.flickr.com/photos/onew_/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 8:25 pm

Eina šikt O_O
visą klipą žiūrėjau už galvos susiėmus ,nes tai yra taip NEREALU !! Eina šikt O_O
Man bent jau patiko žiauriai drabužiai, šukuosenos irgi a*ujenos! Key žvilgsniai žudė, Taemin orgazmą varė (xDDD) Minho toks natural :D rimtas :D
O Onew su Jjong XDDDD
Nu krč. Visą MV pirmą kart žiūrėdama sustabdžiau tik 2 kartus ir atsukinėjau tą pačią vietą
1. 3,40 o tu šventas šūde! Mother of God I'm dead *nosebleed*
išvis kaip debilė purčiausi ir springau arbata čia.
2. 3.52 O___O Onew, chill, nes man širdis neatlaikys :DDD

Krč. Nerealus klipas. Aišku ausims biški buvo WTF?? nes japanese :D bet man pofik! LABAI patiko <3333
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
sarange
.sarange.
Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2011-04-10
Age : 32

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 8:37 pm

man originalas, kaip sakant, visaip kaip geresnis. daina tikrai silpniau skamba, o klipe čia daugiau visko, tik kotais nekabina labai; purslai sulėtintai gerai atrodo vietomis, tunelis su spinduliais fainas, bet va visumoj nelimpa man xD o patys shainai tai nieko nieko, bet aprangos kai kurios nelabai. Tae kepurėlė miela, nu o mano pupulis gražolis key (lol) labai gerai atrodo čia, geriau nei korėjietiškoj versijoj, nu netgi nepaisant to, vistiek ankstesnė versija man geriau kažkaip:) beje, lol'inu jau kurį laiką iš 3.05 momento, kažkaip LOL xD
Atgal į viršų Go down
Tabeko
fuckthat.

Tabekofuckthat.
Pranešimų skaičius : 7752
Join date : 2011-06-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimePir. 10 03, 2011 9:33 pm

Tep. Mano eilė. Dabar smegenys viską apvirškinusios.
Pirmiausia, man korėjietiška Lucifer versija jau buvo taip atsibodus, kad maniau, vemsiu jeigu dar kartą įsijungsiu paklausyt savo noru. Tad japoniška žymiai atgaivino meilę pačiai dainai ir šokiui. Tik pradžioj kiek pasigedau pirmųjų Luciferio akordų, kurie ir pranešdavo 'this is Lucifer'... :c
Prie drabužių negaliu prikibt, nes man jie patiko, actually. Net labai patiko. O šukuosenos išvis buvo bene geriausios. Ir netgi galėčiau sakyt, kad šitaip sukelti Jonghyun plaukai parodo jo aršoką charakterį, kuris gilumoj yra kur kas jautresnis ir etc. Strong image, me likes.
Vandens efektai vertė kažkur giliai kunkuliuot iš laimės, o pasiraitymai iš skausmo atrodė netgi pakankamai į temą. Juk lyrics'ai irgi apie skausmą, suvaržymą, kankinimus, so why not. Gale biški sajaniškai atrodė, bet suėjo gan neblogai :DD
Thanks god Onew bent šitam klipe neatrodė kaip pasimetęs liftininkas ir netgi išlaužė fierce įvaizdį, kas mane labai labai sužavėjo. Ah, respect.
ALSO. NEBUVO MAŠINŲ :DDD ZOMG. Emi, THANKS, KAD NEĮDĖJOT MAŠINŲ SU NUMERIAIS "SHINEE" XD
P.S. Vos nesusižvengiau kai ties trečia minute Jjong'as dainuodamas žengė atgal ir aš negalvodama išcypiau "atsargiai", manydama, kad jis tuoj vošis galvą į tą metalo gabalą XD
What kind of fanservice buvo tos 'my body is ready' pozos... okay.
Erm. So, geriausiai šitam klipe aiškiai padirbėjo Key. O prasčiausiai... sorry, but Minho. Visi kiti per viduriuką.
Vienintelis minusas tai... aš nežinau ar čia tik man tai suskambėjo ausyse nuo laimės, arba jie gerokai padaugino autotune'o.... Noriu šito daikto live'ų.
Atgal į viršų Go down
Lee!^^
.Lee!^^.
Pranešimų skaičius : 3563
Join date : 2011-03-12
Age : 26
Miestas : Kaunas

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimeAntr. 10 04, 2011 3:12 pm

Ok aš tiek kiek jūs nekomentuosiu, bet man tai net labai patiko.
Ačiū dievui Minho plaukai normalūs, bučiau aš nužudžius tuos stilistus jeigu būtu jis tu tuo savo šakočiu ant galvos.. Ir šiaip šitam mv jis labai sexy atrodo, beto jo rap, man labai patiko (thumbs up)
Ok, next is Key, Jo plaukai, i just love it, ir kai jis pasižiūri į kamera tai aš mirštu, jis per visus mv man atrodo nerealiai, bet per šita išskirtinai man labai labai labai patiko! <3
Onew, aš čia tik viena pastebėjau kad Onew labai tamposi, ypač jo klynas lb jau juda xDDDDD Nu ten kai rodo kai jie visi kartu šoka, tai Onew visada man būna lol xDDD O šiaip jis čia man irgi patiko ir šukuosena lyg ir nebloga, nu ždž Onew kaip Onew :DD
Taemin, OMG such a bad boy xD Aš net neturiu ką pasakyt, aišku ir šitas atrodė nuostabiai, bet turiu pripažint kad jo innocent look man patiko labiau negu šitas bad boy, but anyways i love him n__n
And Jonghyun, Nu jo šukuosena kaip visada, bet ir gerai, jam tinka, nereik ten kažko daryt ant jo galvos :DDD Mm man dar jo apranga labai patiko, ypač tam tuneli kur jis vienas *nodnod*

Tai va, o šiaip manau kad geriausia versija buvo "baltoji" o mažiausiai man patiko "raudonoji", šiaip "juodoji" irgi visai nieko, but i prefer white n___n

Žodžiu Mv man labai labai labai patiko, SHINee fighting~~
Atgal į viršų Go down
FAINee-Juni-
.FAINee-Juni-.
Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2011-02-24
Age : 30
Miestas : Šiauliai

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimeAntr. 10 04, 2011 6:37 pm

Tai kaip komentarų., XD Viską sudėjus neblogas romanas gautus XD Na aš nežadu tiek rašyt, tad apsireikšiu keliais žodžiais... PAGALIAU kažkas įstengė suvaldyt Minho ševeliūrą! Tas tai labiausiai nustebino, o apie kitus negaliu nieko naujo pridurt , jie visada nuostabūs, kiek į juos bežiūrėčiau XDDD
Atgal į viršų Go down
bonamana
.bonamana.
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-10-11
Age : 27

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimeTr. 10 12, 2011 12:29 am

omg turbūt čia pirmas video kurį jų kadanors mačiau, ir omg. fangirlinu taip lyg puę gyvenimo jų fane būčiau buvus, o dar tik kokias 15 sekundžių paklausiau (rotfl)
like it like it

net nesijaučia kad japoniškai dainuoja ._.
Atgal į viršų Go down
Emy.
.avatar.
Pranešimų skaičius : 791
Join date : 2010-10-16

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitimeSk. 10 16, 2011 5:21 am

Super, dar vienas nerealus ir nuostabus MV ir kaip ir visi, like like like this MV. :*
Tik šio klipo gale truputį prajuokino Taemin žodžių imitacija. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)   SHINee - Lucifer (Japanese Ver.) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee - Lucifer (Japanese Ver.)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee - Lucifer Teaser (Japanese Version) #1
» SHINee - Lucifer [japanese] Dark version
» SHINee - Lucifer (Japanese Version - A&B Versions)
» SHINee - Lucifer
» SHINee - Juliette (Japanese Ver.)
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: MV-