Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 nuomonės apie K-pop hater'ius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 1:48 am

mano nuomone žmonės kurie hat'ina k-opop ir išvis visus azijiečius yra netolerantiški. Tokių žmonių daug ypač Lietuvoj.
Bet kuo toliau tuo daugiau daugėja ir lover'ių, pvz.: SHINee fanų jau 20, reikia tuo džiaugtis. Tikiuosi kad toliau dar sparčiau daugės tolerantiškų žmonių ir fanų ;]]]
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 2:39 am

būtent netolerancija :D aš ankščiau tiesą sakant ne nemėgau jų, bet tiesiog kreivai žiūrėdavau, įsijungdavau arirang tik kad pasijuokt iš jų mimikų ir pan :D bet kai pamačiau Rain ir kitus, o tada švyst Shinee :D Apsivertė visa mano nuomonė aukštyn kojom :D
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 9:52 pm

man kažkaip panašiai buvo irgi :)
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 10:42 pm

tiesiog būna žmonių kurie užsiciklina ties viena muzika, pvz - anglų ir jokių kitų nežinau. :D aš tokia pati irgi buvau :DD bet tada atradau rusų, prancūzų ir k-pop. supratau kad nesvarbu kokia kalba bet muziką gali kurti visi vienodai gerą.
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 11:09 pm

na taip, sutinku :) pati anskčiau buvau užsiciklinusi ties anglų muzika, bet pasirodė DBSK ir tada prasidėjo K-Pop manija :)
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Įkūrėja
.Įkūrėja.
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-07-13

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 10 04, 2010 11:22 pm

Aš turėjau nuomonės apie save sukurti,o ne apie SHINee :scratch:
Atgal į viršų Go down
emii
.emii.
Pranešimų skaičius : 4412
Join date : 2011-02-27
Age : 25
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 6:54 am

dabar tai aš giliai ant jų dėjus. x)
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 6:24 pm

mane tai užknisa tie hateriai ..
nenori- neklausai ir viskas.
Tai ne bl eina stumia ir dislike'us deda.. lolz
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Yeju.Seiya
.Yeju.Seiya.
Pranešimų skaičius : 2439
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeTr. 04 20, 2011 8:16 pm

aš tokio dalyko kaip netolerancija nežinau : DD
azijiečiai mane nuo pat mažų dienų traukia : DD bet žiauriausia, kai pavadina siauraakiais, arba dar blogiau, čiūrkom. tada jau parodau jiems savo balsinius sugebėjimus, kurie toli pažengę rėkime : DD iš tiesų daugelio azijiečių (ypač jaunų žmonių) akys yra didesnės nei suknistų europiečių, amerikiečių ir visų kitų : D o kalbant apie k-pop, paprasta : you hate k-pop, i hate you. lol
Atgal į viršų Go down
Silviija
.Silviija.
Pranešimų skaičius : 818
Join date : 2011-07-20
Age : 25

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 08 01, 2011 6:29 pm

Nuomonė..
Negaliu nieko sakyt, nes pati buvau hater'ė korėjiečių, nes buvau prisiskaičius, kad jie valgo šunis ir pan (taip, žinau, kad ten šiaurės korėjoje 8'D). Bet pradėjau skaityt manhwą ir SHINee pamačiau ir viskas pasikeitė :D
Grįštant prie temos. Ką galiu pasakyt? Na taip, nesu tolerantiška. Jeigu kam nors nepatinka kas man patinka tai pradedu galvoje mastyti planus kaip atkeršyti. Nu negaliu kitaip. Bet kadangi esu tokioje nonazijiečiųfan aplinkoje tai jau pradedu taikstytis T_T
YeJu~Seiya, būtent. Dėl tų akių tai labiausiai užknisa :D
Atgal į viršų Go down
Sterasoul
.Sterasoul.
Pranešimų skaičius : 350
Join date : 2011-07-04
Age : 27
Miestas : Mazeikiai

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 6:24 pm

Aš išvis negaliu stovėt šalia hate'riu, atrodo dar pasakys nors žodį-duosiu į akį ir užtils amžiam, nepatinka- nelausyk, sakyk tiesiai šviesiai "nu man nepatinka jie" o ne blia "o čia tie azijiečiai siauraakiai, ir t.t" patys bliam ne ką geresni kažkokie išvis beakiai nematantys nieko lol
Atgal į viršų Go down
Indre*
.Indre*.
Pranešimų skaičius : 2528
Join date : 2011-07-25
Age : 27
Miestas : Panevėžys

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 10:47 pm

Parodėm klasėje SHINee porą dainų, tai mums dabar visą likusį gyvenimą bus prikaišytas K-POP, siauraakiai ir čiūrkos. Hmmm... Rimtai tegu jei nepatinka, tai patyli, o ne stumia. Na man jie gražus, gerai dainuoja, šoka, o kitiems >.< Tegu nevaro dabar ant mano muzikos stiliaus. Dabar jau man jie ir nebelabai rūpi, iš pradžių atsikirtinėjau, bet kam, vis tiek bent jau mūsų klasėje tolerancija nežinoma, nors mums auklėtoja ir kalą visus dalykus apie tai. Jo dėl gyvūnų valgymo aš ir buvau supykus, kaip žudo delfinus, bet nieko nepakeisiu, tai kiekviena alis turi tuos savo neigiamybes ir teigiamybes.
Atgal į viršų Go down
huginug
.huginug.
Pranešimų skaičius : 948
Join date : 2011-07-30
Age : 29
Miestas : Panevėžys

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 11:28 pm

[quote="Indre*"]Parodėm klasėje SHINee porą dainų, tai mums dabar visą likusį gyvenimą bus prikaišytas K-POP, siauraakiai ir čiūrkos. Hmmm... Rimtai tegu jei nepatinka, tai patyli, o ne stumia. Na man jie gražus, gerai dainuoja, šoka, o kitiems >.< Tegu nevaro dabar ant mano muzikos stiliaus. Dabar jau man jie ir nebelabai rūpi, iš pradžių atsikirtinėjau, bet kam, vis tiek bent jau mūsų klasėje tolerancija nežinoma, nors mums auklėtoja ir kalą visus dalykus apie tai. Jo dėl gyvūnų valgymo aš ir buvau supykus, kaip žudo delfinus, bet nieko nepakeisiu, tai kiekviena alis turi tuos savo neigiamybes ir teigiamybes.[/quote

Nu bet Indre tu žinojai, kad taip bus, jei parodysi klasėj, negali savo muzikos kitiem brukt per prievartą, daug kpop fanų lygiai taip pat varo ant angliškos muzikos, o kas dėl delfinų, tai čia Japonijoj daugiau juos žudo.

Aš pati mėgstu daug muzikos stilių ir prie bet kurio galiu prisitaikyt, mano klasėj irgi čiūrkom azijiečius vadina, bet aš nežiūriu į tai pernelyg rimtai, kiek skaičiau rasizmas apskritai yra įgimtas, toks elgesys pastebėtas net beždžionėse, o toleranciją reikia išsiaugint. Šiaip dar dėl klasės, tai pradėjau naudot "atvirkštinę psichologiją" jei galima taip pavadint. "Ką čia žiūri?" pastoviai pajuokiančiai klausia, o aš sakau "Vis tiek tau nepatiks", sako "nu davai parodyk", o aš vėl "nuo kada čiūrkų klausai? Lažinuos, kad neištvertum net vieną folderį tų paveiksliukų peržiūrėt" ir žiūri jie, o aš stoviu šalia ir žaidžiam žaidimą "atspėk čia pana ar bachūras" :D Šiaip kai pagalvoji, nėr taip sunku išugdyt tą toleranciją, tik reik žinot kaip, aš bachūram iš pradžių rodau sexy asian girls, panom vyriškesnius bachūrus, o muziką tokią kur būtų daugiau angliškų žodžių įmesta ir panašesnis į anglišką stilius. Pasijuokia dar kartais ir dabar, bet daugiau ant prikolo. Tėtis irgi mano juos "žemarūriais siauraakiais" vadina, bet žiūri azijietiškus filmus rusiškai įgarsintus kuriuos jam parsiunčiu ir ginčijasi su manim kad T-ara I go crazy because of you yra angliška daina, nes netiki kad korėjiečiai taip sugebėtų, netyčia įsirašė porą korėjietiškų dainų į diską mašinoj kur klauso ir voila, dabar jau ignoruoja mano maniją, nebent pati užvedu kalbą :D ir kaip sako sako Shimmycocopuffs "Peace to all my lovers, haters and mastur.." Žodžiu mintis aiški, niekad neatsakau tuo pačiu, geriau nustebint savo varžovą :D
Atgal į viršų Go down
Marius
.Marius.
Pranešimų skaičius : 1048
Join date : 2011-08-09
Age : 32

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 10:55 pm

Tokiu zmoniu net kaip hateriai netoleruoju. Nes tokiu zmoniu isviso ar imanoma kam nors toleruoti, apart patiems hateriams.

Istikruju is dalies labai sutinku su nuomone, kuria isreiske huginug. Pats kvailai pasielgiau praeityje, kai savo keliems pazistamiems padalinau radijo puslapi, kad ateitu bent jau pasiklausyti ir susipazintu su Korejieciu muzika, taciau tikrai ne kas isejo. Nesakau, vienam zmogui tikrai patiko ir ji dabar domisi tokiomis grupemis kaip Girl's Day, Rainbow, 2PM ir T-ara. Taciau kai kuriems tik juoka sukele kalba ir net kita diena pareiske, kad vel duociau radijo puslapi, kad pasijuoktu. O dar kvailiau pasielgiau, kai parodziau savo pusseserei Bieberio gerbejai BIGBANG grupe ir bandziau supazindinti su ju grupiais nariais, tai iskarto vos pamaciusi Taeyanga pareiske savo nuomone, kad jis gejus.. As dar mastau, kaip as iskenciu su ja isbudamas vienoje patalpoje, kai ji pradeda klausytis Bieberio dainu. Ir siaip dziugu, kad jinai labai retai mane aplanko.

Sakyciau tas netolerantiskumas yra igimtas, taciau ji reikia moketi ugdyti paciam. Juk kiekvienas esam patire tokia situacija, nors ir nenorim jos prisiminti, kaip kokios nors salies pilietis yra si bei ta pasakes ar siaip durnai pasielges, ir tai labai smuko musu paciu akyse. Taciau reikia nepamirsti, kad kiekviena salis kaip ir kiekvienas kaimas turi savo durniu, tad kuo didesne salis - tuo daugiau durniu. Taciau juk pasitaiko ir normaliu zmoniu. Juk ne visi Japonai valgo delfinus, o ne visi Korejieciai valgo sunys (kaip kazkas paskleide toki ganda, dar neseniai AFF aptarinejau tai su keleta zmoniu). Juk tas pats su mus Lietuviais, juk nereikia pradeti saves nekesti, vien, kad kazkokie durniai sedi seime ir vagia pinigus, ar siaip turim durnus kolegas arba klasiokus.

O kadangi ivaziuojant i temos reikiama krypti ir linkme, tai pasakysiu - reikia ismokti ignoruoti tuos haterius, net nereikia jiems kazko aiskinti, jeigu jie patys neparodo tos reikiamos inciatyvos, kad uzmegztumem su jais gera pokalbi. O ir jiems patiems atsibos varyti su laiku, bei susipras, kad nesupranta del ko jie taip pasake.

P.S. Siaip prisipazinsiu, mano mama buvo j-pop hatere pries ilgai ganetinai laika, tiksliau mano domejimosi pradzioje, nes ja ganetinai uzknisau su savo leidziama muzika. Taciau paleides keleta neblogu dainu, net pati pamego keleta dainu ir su manimi neseniai ziejo Hello Baby, hehe.
Atgal į viršų Go down
Black~
.Black~.
Pranešimų skaičius : 2247
Join date : 2011-10-04
Age : 26
Miestas : Narnia

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeAntr. 10 04, 2011 11:13 pm

perspėjų kitų nuomonių neskaičiau nes tingėjau. nebarkit bet į visą tai įstumsiu ir visą Rytų Aziją, Hateriai yra:
racistai
kaimiečiai
FORSAI
ir žmonės kurie tikriausiai pavydi jiems kažko ir vadina juos ''čiurkom'' [sorry už negražų žodį.. nemuškit :(]
Ir iš vis nesuprantu, kodėl pvz apibendrinus visus tam tikros muzikos haterius: kodėl jie iš vis tada eina į YT dažniausiai ten kur tos dainos kurios jiems nepatinka?
ir dar pradeda varyt, apkalbinėt ir VISIEM skelbti kad vat tie ir tie yra lūzeriai dėl to kad jie vatokią muziką kuria ar dainuoja... Aš negaliu mane nervas ima.
Aš klasiokui net pliūchą dėjau už tą negražų žodį. tada išrėkiau jam viską taip kad dabar net nesako net nepažiūri į mano pusę.
Blemba, dabar pati perskaičiau ir galvoju ar jūs mane suprasit? :DD bet vistiek, suprasit nor ska dman pikta yra ant tokių žmonių... ><
Atgal į viršų Go down
Ernesta
.Ernesta.
Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2011-09-04
Age : 26
Miestas : Kaunas

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeTr. 10 05, 2011 8:30 pm

vieni zmones nemegsta garsiai o kiti tyliai pvz mano sese neiskencia neuzstumus neziuri ar prie svetimu ar prie savu visada stums inai mane kiniete vadina (nesugeba nuo korejieciu atskirt ) ir as jei pasakiau man tai yra komplimentas tai db pradejo ir tai prikisinet :DD , o pvz mano drauge sako nu man tavo nepatinka tau mano nepatinka ir nieko cia nepadarysi visi savo nuomone turi.
Atgal į viršų Go down
P.Y.T
.P.Y.T.
Pranešimų skaičius : 2241
Join date : 2011-07-09
Age : 112
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 11 28, 2011 9:45 pm

Hateriai? O tokie yra ? :D

Mano šulei tai išvis visi kinai žino tokia merginą iš lietuvos kuri pamišusi ant K-Pop :D

Ir šnekamės su jais. Su kinem ir su kinais. Dramas aptarinėjam. Lee Min Ho ir panašiai .
Keli draugai pradėjo klausyžyt čia K-Pop dėl manes, ir patinka jiems.

nesutikus buvau hateriu :)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=5h4hTnINQoY
Hoshi^^
.Hoshi^^.
Pranešimų skaičius : 1722
Join date : 2011-11-02
Age : 27
Miestas : BB Parallel World

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 11 28, 2011 9:55 pm

Visi mano klasiokai hater'iai.....Taip uzknisa...Tik ikisk nosi i mokykla ir jau prasideda nesamones.....Nu gerai ne visi...Yra dvi klasiokes kurios irgi klauso "ciurku" viena net cia prisiregistravus, bet esme tame kad as tolerancijos nematau niekur...Visa mokykla netolerantiska ir apsaugok Dieve (haha kaip juokinga) visus azijiecius kurie galbut kadanors bus pas mane sulioj.....
Atgal į viršų Go down
Jamaika
.Jamaika.
Pranešimų skaičius : 481
Join date : 2011-10-04
Age : 25
Miestas : Lithuania, Palanga

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePir. 11 28, 2011 10:15 pm

Thanks god neskaitant savo sesės nei vieno haiterio dar nesutikau :DD
Mano visą klasė apie juos visai taip gerai galvoja mat vis delto puse klasės jų klausos Azijiečių :D
O šiaip tai tie kurie ant jų stumia tyčiojasi, tai jie niekad ir nesužinos kokie jie gali būti mieli, draugiški and etc.
Atgal į viršų Go down
Svečias
SvečiasAnonymous
nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimePen. 12 02, 2011 12:49 am

Kai parodziau klaseje H.O.T ir pora kitu K-pop grupiu man tai baigiasi 'kartuvemis'.
Visi zino,kad man 'siauraakiai,ciurkos' patinka ir visaip kitaip jie juos vadina.
Tiesiog galiu pasakyti tiek,kad visi tie hateriai yra siauro suvokimo,dauguma ju buna 'uzsisede' ties kokia viena muzikos rusimi. Kiek esu bandziusi giliau kalbetis su jais tai puse net nezino kokios kompanijos sukis yra "Think Different"
Atgal į viršų Go down
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeŠt. 06 22, 2013 2:24 am

Mano nuomonė viena: EIK SUSIDEGINK.
Nieko nesakau žmonėm, kurie nestumia. Nepatinka, neklauso, viskas ore. Nieks per prievartą nekiša. Kiekvienas turim savo nuomonę, net jei KPOP nepatinka ir tai atvirai pasako, bet gražiai, nestumiant, viskas good, man netrukdo.
Bet neduok Dieve, koks nors klausantis rusiškos muzikos marozas/fyfa užstumia, tai skaityk pzda jam. Mat akys siauros ir visi vienodi, muzika ale irgi lame. WELL EXCUSE YOU, apie jų muziką ir morda geriau patylėsiu. Toks stumimas tik rodo, koks lėvas ir siauro suvokimo žmogus yra. O dar kai būna užvaro, kad fonograma, fake talentas ir pan, tai išvis. Ne retardui kalbėt apie talentus, kai pats tokių neturi nė vieno. Ir nesvarbu kas toks užstumia, bet jei ant man tikrai patinkančio idol, kuris man yra kažkas tokio, tai atstumsiu atgal taip, kad nebenorės.
Būna kai gražiuoju, paprikolu pavadina čiurkom, netrukdo man. BET KAI STUMIKIŠKAI TAIP TAI TEGU SAUGOS, KAD AKIŲ NEIŠKABINČIAU.

Aišku, dar klausimas, kas geriau: hater ar sasaeng fan. Nes abu yra katastrofos. Sasaeng fans išvis nepernešu, nes jos dažniausiai spjauna ant visų privacy, like'ina viską nors kartais tai būna extremely lame, nusipirktų ir shit, kurį jų bias pašiko. No joke. Visiškai be gyvenimo. Fb profilis vien bias nuotraukom, prisiekinėja meile ir nesupranta kaip kitas žmogus turi teisę mėgt jos bias. Leak'ina dainas nors iki išleidimo lieka kelios dienos. Čia toks nusiritimo level. Gėda man dėl tokių fanių. Tiesą pasakius, dėl kai kurių LT fanių man irgi labai gėda. Ne iš šito frm, bet fb. Užjaučiu pačią grupę, kad tokius fanus turi.:D
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
matoTomato
.matoTomato.
Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2013-03-23
Age : 30

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitimeSk. 06 30, 2013 2:12 am

Aš tokius žmones ignoruoju, net į juos nežiūriu. Haters gonna hate. Turbūt pripratau per visus tuos metus, kai reikėjo klausytis, kokia aš lieva. Pirma kentėjau, dėl to, kad cituoju "sailormoon žiūriu". Bitch(sorry for my potty mouth) shut up tai anime klasika, paskui dar pradėjau japonų muzikos klausyt tai iš vis galvojau nukankins su priekabėm, o kai pradėjau dar ir k-pop domėtis man jau buvo visiškai nusispjaut, ką apie mane mano kiti žmonės. Neturi ko veikt žmonės ir varo.

Haru minėjo fb įsikūrusius k-pop fanus iš lietuvos. Turiu vieną drauguose. Kartais tikrai nervina visi tie spam`ai. Nors to palyginti su mano kaimyne ji normali. Užkabinau aš ją ant k-pop ir dabar galiuos. Pradėjo i YT ir fb mest video kaip staipos pagal k-pop dainas(bent jau žingsnelius išmokyų) ir aegyo mėto. Pirma buvo juokinga, dabar net graudu žiurėt. Visas miestelis iš jos žvengia ir dar kartais man ir kitiems fanams per ją kliūna.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

nuomonės apie K-pop hater'ius  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nuomonės apie K-pop hater'ius    nuomonės apie K-pop hater'ius  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

nuomonės apie K-pop hater'ius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» Jaudinanti istorija apie Onew praeitį
» Choreografė Rino Nakasone prabyla apie SHINee
» Patvirtintos Naujienos apie Hana Kimi SME vaidmenis
» Užsiminta apie SHINee World Koncertą Taivane
» Marionetės ginčų vadovas apie netoleranciją kitokiai muzikai:D
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Plepesiai-