Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee for B-Pass magazine

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee for B-Pass magazine Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee for B-Pass magazine   SHINee for B-Pass magazine Icon_minitimeAntr. 05 31, 2011 8:46 pm

SHINee for B-Pass magazine Tumblr_lm0mukPKBv1qcl8qx

1. Pasakykite pagrindinę SHINee didžiojo debiutinio singlo „Replay“ mintį.
Taemin: Kiekvieno nario individualybės išreiškiamos vaidyba. Noriu, kad jūs išgirstumėte skirtumą tarp korėjietiškos versijos Replay ir dabartinės, japoniškos versijos.
Jonghyun: Norėčiau, kad pastebėtumėte Shoujo Jidai Yoona atsiradimą kiekvieno nario epizode.
Minho: Norėčiau, kad pastebėtumėte paskutinią klipo dalį, kurioje mes visi kartu, penkiese, repo dalį ir improvizaciją.
Key: Labai džiaugčiausi jei visi galvotų, kad tai daina skirta visiškai visiems. Šokis mūsų klipe Replay, taip pat pastebėkite mano vaidybą, žmogaus norinčio tapti mados dizaineriu.
Onew: Norėčiau, kad atkreiptumėte dėmesį į kiekvieno vaidybą ir emocijas.


2.Japoniškas maistas, kurį norėtumėte paragauti ir vietos, į kurias norėtumėte nukeliauti.
Taemin: Unagi-don (dubuo ryžio su unguriu), įvairių rūšių bento (juokiasi), Tokyo Shibuya, Harajuku. Taip pat norėčiau aplankyti Sapporo.
Jonghyun: Unagi-don, tai buvo labai skanu.
Minho: Dėl to, kad labai mėgstu ramen norėčiau paragauti būtent įvairių rūšių ramen. Labai daug puikių akimirkų patyrėme kai lankėmės Sapporo Sniego Festivalyje praeitais metais, todėl norėčiau ten nuvykti dar kartą.
Key: Ramen ir Odaiba, Donki-Hote? (juokiasi)
Onew: Hitsumabushi (Nagoya stiliaus ungurį ant ryžių), Tebasaki (pagardintus prieskoniais gruzdintus vištienos sparnelius). Disneyland ir Tokyo Tower.


3.Kokie jūsų užsibrėžti tikslai 2011 antrą pusmetį?
Taemin: Prieš man sueinant 20, norėčiau pabrėžti savo charakterį kaip „Taemin“ formaliai. Noriu, kad visi pripažintų mano galimybes ir gabumus.
Jonghyun: Noriu gerai išmokti groti gitara.
Minho: Noriu susipažinti su kiek galima daugiau žmonių Japonijoje, taip pat įgauti patirties išbandant skirtingas scenas. Noriu, kad visi pripažintų mano galimybes.
Key: Būti linksmam ir sunkiai gyventi savo gyvenimą (juokiasi)
Onew: Norėčiau išmokti kalbėti japoniškai.


4.Kaip apibūdintum save viena fraze? Taip pat sulyginkite savo su gyvūnu.
Taemin: Mano charakteris yra labai teigiamas, bet manau, kad aš esu šiek tiek gobšus? Delfinas.
Jonghyun: Atviro ir šelmiško stiliaus? Meškėnas?
Minho: Vienu žodžiu tai būtų „liepsna“. Greitai užsidegu, bet taip pat greitai ir nurimstu. Jeigu reikėtų sulyginti su gyvūnu manau tai būtų strutis?
Key: Aš doras ir linksmas žmogus. Lapė. (Žmonės dažnai sako kad esu panašus į lapę, tik nežinau ar taip tikrai yra.)
Onew: Manau, aš šiltas ir malonus žmogus. Triušis.


5. Kuo užsiimate šiomis dienomis?
Taemin: Prisirišau prie J-POP. Pavyzdžiui, J-POP unikali melodija ir skausminga baladė.
Jonghyun: Mokausi japonų kalbos. (Stengiuosi žiūrėti anime tam kad išmokt japoniškai)
Minho: Mokausi Japonų kalbos bei žiūriu japoniškas dramas. Taip pat žaidžiu žaidimus (vienuolika laimėjau).
Key: Mokausi Japonų kalbos, sportuoju, dainuoju.
Onew: Domiuosi skirtingais žanrais. Ieškau ir klausau jų.


Palikite žinute B-Pass skaitytojams!
Taemin: Visi sveiki. Aš SHINee jauniausias Taemin. Nuo šiol, prašau žiūrėti į mus teigiamai. Greitai mes atvyksime su jumis susitikti, todėl palaukite dar truputį! Taip pat rūpinkitės savo sveikata ir neperšalkite~
Jonghyun: Kadangi praeitais metais savo koncerte paskelbėme apie debiutą Japonijoje, todėl labai tikiuosi, kad žiūrite į tai teigiamai. Mūsų debiutinis singlas Replay bus išleistas birželio 22 dieną. Nuo šiol, stengsimės padaryti tai ką galim geriausiai, todėl žiūrėkit teigiamai į kitus mūsų pasirodymus ir debiutą.
Minho: Dėl visų fanų, kurie vis palaikydavo ir remdavo mus šis sprendimas buvo priimtas. Aš labai dėkingas. Mes tik pradedame, todėl nepamirškite, kad esam naujokai. Mes darysime viską ką galime geriausiai tam kad fanai ir toliau mus remtų. Nuo šiol, palaikykite SHINee ir susitikime Japonijoje!
Key: Fanai Japonijoje palaiko mus taip šiltai, kad kuo toliau tuo šis debiutas darosi dar labiau jaudinantis. Mes jums parodysime naujas SHINee puses ir pasirodymus, todėl prašau palaikykite mus taip ir toliau!
Onew: Greitai debiutuosime Japonijoje. Šis artėjantis debiutas yra ne tik jaudinantis, bet ir verčia mus šiek tiek nervintis, bet fanai Japonijoje mus remia ir tai paliečia kiekvieno iš mūsų širdis. Mes esame labai dėkinga, kad palaikote mus! Kaip atsaką ir palaikymą mes surengsime pačius geriausius savo pasirodymus, tai gi palaikykite mus ir toliau!



Source and English translation: winkme @ soompi
Vertimas: Haru
Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee for B-Pass magazine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee for B-Pass magazine   SHINee for B-Pass magazine Icon_minitimeAntr. 05 31, 2011 9:13 pm

Onew: Hitsumabushi (Nagoya’s style eel on rice), Tebasaki ( seasoned deep-fried chicken wings). Disneyland and Tokyo Tower. <-- cool, užskaitau ;D
Šiaip tai toks pusė velnio interviu :D
Tae klausoso J-POP x_x lololol...
O ten kur lygino save su gyvūnais tai prilūžau biški XD
Tae= Dolphin (ROFL!!!!)
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee for B-Pass magazine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee for B-Pass magazine   SHINee for B-Pass magazine Icon_minitimeTr. 06 01, 2011 3:02 am

Nesitikėjau kad Taem klausosi J-POP, bet gerai gerai šaunuolis xDD
Kai paklausė jų apie patiekalus tikėjausi kad Onew pasakys kažką susijusio su vištiena-taip ir buvo xDD
Dolphin??? Tai jau tikrai kad LOL xDDDD
Įdomu buvo paskaityt.. xDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sponsored content

SHINee for B-Pass magazine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee for B-Pass magazine   SHINee for B-Pass magazine Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee for B-Pass magazine

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee @ Japanese Magazine "B-PASS"
» SHINee Magazine Making
» SHINee at Anan Magazine
» SHINee for Popeye Magazine
» SHINee For Hallyu Pia Magazine
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Apie SHINee :: Interviu-