Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortalasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Juste
$Jonghyun's Baby$

Juste$Jonghyun's Baby$
Pranešimų skaičius : 7811
Join date : 2010-10-03
Age : 33

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 11:35 pm

Atgal į viršų Go down
http://justblinging.tumblr.com/
Sve?ias
SvečiasAnonymous
SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitimePen. 05 06, 2011 1:04 am

"Chulbaaaaaaal" ir aš išvirtau iš koto ir nebegalėjau žiūrėt toliau XDDD
Tada ties antra minute atsigavau. Pamačiau Taem'ą, drabužius ir tą paną, pradėjau riaumot "ne. NE. NE.", išėjau iš proto ir tuo baigėsi mano žiūrėjimas for real. Dabar tik komentarą rašau :DD
P.S. Tada Tabei neišlaikė nervai ir ji per kančias pabandė žiūrėt iki galo. Vos neapsiverkė, kai pasiekė part'ą su šokiais. Pamatė Minho ir Key, šokančius RDD, pradėjo baisiausiai keiktis, bet tada apsidžiaugė, kad ten fuckin' nebuvo Taem'o. Ir tada atėjo video pabaiga ir Tabė sėdėjo taip susiraukus, kad atrodė, rytoj bus pasaulio pabaiga. Nu ir tegul. |<
Atgal į viršų Go down
Yori^^
凸(¬‿¬)凸

Yori^^ 凸(¬‿¬)凸
Pranešimų skaičius : 5948
Join date : 2010-09-07
Age : 111

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitimePen. 05 06, 2011 2:27 am

blem krč XDDD tas CHULBAAAL nužudė ir aš visą video pražvengiau xDD
Atgal į viršų Go down
http://deiyori.tumblr.com/
Haru
Be special.

avatarBe special.
Pranešimų skaičius : 6880
Join date : 2010-09-29
Age : 26
Miestas : Vilnius

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitimePen. 05 06, 2011 2:33 am

Matau ne mane vieną tas CHULBAAL nužudė, kaip pradėjau žvengt xDDDD
Bet kokie jie mieli žmogučiai~ :DDD
Atgal į viršų Go down
http://primadonnaharu.tumblr.com/
Sky~
He's so deep in my heart ~

Sky~He's so deep in my heart ~
Pranešimų skaičius : 8164
Join date : 2010-09-24
Age : 29
Miestas : Vilnius

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitimeŠt. 05 07, 2011 6:07 pm

Pabaiga... Dar tokią dainą užleido~~~ Awww, man labai patinka Minho ir Key mergaitės, tokios mielos~~
O ta Taemo man tiesą sakant nelabai, mianhe, bet manęs ji netraukia ; DDD Aš jai per daug pavydžiu turbūt, aj visom pavydžiu xDDD
Beje, Taeminas labai mielai atrodė kai kalbėjo nebylių kalba~~ Ahhh, kokie jie mieli~~~ blush
Atgal į viršų Go down
http://skvfull.tumblr.com
Sponsored content

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation   SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

SHINee at MBC 2011 New Life for Children Foundation

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 

 Similar topics

-
» SHINee (without Onew & Jonghyun) @ MBC 2011 New Life to Children Sharing Event [110429]
» Your life with one of SHINee member
» SHINee 2011 kalendorius!
» SHINee - 2011 MAYPOLE F/W Catalog
» SHINee @ SM town Photobook [2011]
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: SHINee :: Tv and radio :: TV-